Klassenfahrt - Geknutscht wird immer (TV film)

Školský výlet - koniec dobrý, všetko dobré

Komedie / Romantický

Německo, 2004, 90 min

TV/// Obsazení 3/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Efekty 2/10/// +nevadila dlouhá stopáž, dobře pojatý děj, hodně povedených scének, zrychlené záběry, hudba, Antoine Monot Jr má solidní hlášky a zahrál celkem obstojně -německému humoru musíte přijít na chuť, již tradičně herci, jejich výkony a především vzhled, obraz (vyzní lacině)/// Mno rozhodně jsem se bavil a taky je proč. Skupinka cca 30 spolužáků přifrčí na školní výlet a možná jste se v takovém prostředí setkali s šikanou, a pokud ne, tak tady ji zažijete v obrovském měřítku (především kluci proti holkám a obráceně). Samozřejmě dojde i na romantiku. Tolik stručně k ději. A jako, že je film nový, tak se v něm setkáte s dobrým hudebním doprovodem. Snad je jen škoda, že se před kameru nedostaly simpatičtější herci (i přesto, že některé postavy /Diego/ oplívají charismatem) a bohužel některé fórky vyzní do prázdna, nebo jsou až přehnaně trapné, případně nechutné. Přesto pokud vám je kolem 15ti a německé teen komedie se vám líbí, je tonto film jasná volba/// Celkem 52%/// Pozn. Film má tento český název - Školní výlet: Konec dobrý, všechno dobré(25.8.2006)

• tom88

No to nám zase nemci ukázali ako sa majú točiť filmy. To nám asi robia naschval. Tieto trápne humorné sračky by nám nemali servírovať v TV ani ráno ani poobede. Pre 12-14 ročných harantov to je možno strávitelné, ale zase iba veľmi malý okruh divákov. Toto teda nie. 22%(24.5.2008)