Doodlebug

Krátkometrážní / Fantasy / Mysteriózní
Velká Británie, 1997, 3 min

Krátky 3 minútový film o chlapíkovi, ktorý sa topánkou pokúša zabiť svoju vlastnú zmenšeninu... (ethos)

boul

dramatující hudba v temně psychózním bytě s ještě divnějším týpkem a divným chováním, ale už tehdy si lidi mohly myslet že Nolan bude jeden z TOP !! ()

Filmárik

Ej, tak tomu hovorím debut! Zlejte dokopy akýkoľvek voľný myšlienkový pochod Davida Lyncha spolu s úvodnými stranami Dickovho Temného obrazu a dostanete Doodlebug. ()

cm hardy

Jen výborný režisér dokáže natočit tříminutový film s dějem a nějakou (v tomto případě docela chytrou) pointou... To Nolan rozhodně je a dokázal to. ()

redwik

Uau. Asi do posledných desiatich sekúnd som bol rozhodnutý tento film poriadne zhodiť, pretože sa mi vôbec nepáčil a vôbec mi nedával logiku. Celkové vyústenie ale bolo parádne nečakané. Jeden z najlepšie zrežírovaných študentských filmov, aké som kedy videl. ()

Veseldaa.!

Už vím, jak začínal Christopher Nolan - jeden z nejlepších režiséru současnosti a proč ho nazývám Mistrem. Na co sáhne, to promění ve zlato. ()

montimuf

Ach, krátkometrů mnoho nehodnotím, ale tady nemohu jinak. Je radost se dívat na prvotinu jednoho z dnešních králů režisérské stoličky. Počítám, že Chris by vydupal kloudnou pointu i z Nedělní chvilky poezie! ()