Doodlebug

Krátkometrážní / Fantasy / Mysteriózní
Velká Británie, 1997, 3 min

Krátky 3 minútový film o chlapíkovi, ktorý sa topánkou pokúša zabiť svoju vlastnú zmenšeninu... (ethos)

JK-Stinger

Wow, jen málo lidí se dokáže dostat do vaší hlavy takovým psycho způsobem během 3 minut. Nolan k nim bezpochyby patří... ()

Antaeus

"Vďaka" ethosovmu popisu a Matty-ho komentáru som bol ochudobnený o pointu. Ale možno keby som toto videl skôr ako Room 8 dal by som aj napriek tomu vyššie hodnotenie. Takto za 3. ()

TomBar

Pekná prvotina, v troch filmových minútach vidíme 3 veľkosti jednej postavy, s troj-sekundovým oneskorením ich reakcií. Hodiny tikajú, telefón zvoní... človek však bojuje sám so sebou... a úzkosť je priveľká. Atmosférické. ()

laserr

Je to zcela typický Nolan, tak jak ho člověk zná z celovečerních filmů - temná atmosféra, cit pro detaily a důraz na překvapivou pointu. ()

HonzyR

V Nolanovi byl talent vždycky. Během tří minut dokázal představit originální myšlenku, následně skvěle zpracovanou. Konec byl monstrózní!! :) __80%__ ()

Woodstock

Pro psychicky zdravé diváky pouhá alenotakjistěnolan filmařská hříčka, pro případné lehce schizofrenní diváky, s konkrétní diagnózou "barefoot dead", možná i užitečný manuál :-)) ()

ASSBURGER

Proste niečo také premyslené by nespravil nikto okrem Nolana a na jeho začiatok je to veľmi dobré, vidno že kde to dotiahol ()

Platom

Ano, jedná se o studentský projekt. Ano, jedná se o dílo veleúspěšného Christophera Nolana, který patří mezi mé nejoblíbenější režiséry... a Ano, nepodělám se jen proto, že je to jeho tvorba, jelikož každý musel nějak začínat. Zajímalo by mě, o jaké pointě je v těchto třech minutách řeč? A ještě více by mě zajímalo, co je na tomto filmovém pokusu geniálního... ()

petrrr

Naprosto jedinečný zážitek. Nolan pracuje výborně s atmosférou a je to krásný začátek jeho bizardní kariéry ()

S.Dedalus

trošku očekávatelná pointa ale přesto dobrá škoda že se teď Nolan zahazuje s hollywoodskými blockbustery protože minimalistická forma mu nadmíru sedí což dokázal i v celovečerním Following ()