Lycanthropus

Paolo Heusch

Ernesto Gastaldi

Kostýmy:

Walter Patriarca

Další vlkodlačina kterou jsem neviděl, při tom filmy s vlkodlakama miluju. No a tak jsem do tho šel s naprostým nadšením a abych se přiznal nějak zklamaný nejsem, ba co víc byl jsem mile překvapen. Film se krásně chýlí ke konci, nějaké nedomyšlené věci tu jsou ale kašle se na ně, člověk-vlk je sice odhalenej(divákem) hned od začátku ale to je fuk, je to prostě parádní béčko. Navíc vlkodlak nevypadá vůbec špatně. Parádní kousek.(7.12.2011)

Nakonec, po kratkem premysleni, udilim slabsi prumer. Ono je to sice hodne levne (az televizni), ale svuj puvab to ma. Pomaha tomu i rozumna stopaz. 3-(29.3.2014)

• killerbean

Film sa snaží vytvoriť detektívno-horrorovú atmosféru v prostredí dievčenského nápravného centra, ktoré je na to ako stvorené. Avšak detektívna časť zlyháva skrz svoju monotónnosť, fádnosť a prílišnú ukecanosť, ktorá film neuveriteľne brzdí a udržuje tempo na úplnom minime. Horrorové pasáže sú o niečo lepšie avšak je ich pramálo, a vo víre úplne nepodstatných rozhovorov prakticky zaniknú. Vlkodlaka by som označil za obstojného, ale určite film výraznejšie nezachraňuje. 30%(22.11.2008)

Velmi zajímavý snímek,který dává trošku jiný pohled na lycanthropii. Na tu dobu podařená maska vlkodlaka je celkem fajn a i herecké obsazení zde sedí velmi dobře.Mám dobrý pocit z celého filmu a bavil jsem se.(28.6.2018)