poster

Lycanthropus

 • anglický

  Ghoul in a Girl's Dormitory

  (neoficiální název)
 • anglický

  Werewolf in a Girls' Dormitory

  (neoficiální název)

Horor / Mysteriózní

Itálie / Rakousko, 1961, 83 min

Režie:

Paolo Heusch

Scénář:

Ernesto Gastaldi

Kostýmy:

Walter Patriarca
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • Campbell
  ****

  Další vlkodlačina kterou jsem neviděl, při tom filmy s vlkodlakama miluju. No a tak jsem do tho šel s naprostým nadšením a abych se přiznal nějak zklamaný nejsem, ba co víc byl jsem mile překvapen. Film se krásně chýlí ke konci, nějaké nedomyšlené věci tu jsou ale kašle se na ně, člověk-vlk je sice odhalenej(divákem) hned od začátku ale to je fuk, je to prostě parádní béčko. Navíc vlkodlak nevypadá vůbec špatně. Parádní kousek.(7.12.2011)

 • vitekpe
  ***

  Nakonec, po kratkem premysleni, udilim slabsi prumer. Ono je to sice hodne levne (az televizni), ale svuj puvab to ma. Pomaha tomu i rozumna stopaz. 3-(29.3.2014)

 • killerbean
  *

  Film sa snaží vytvoriť detektívno-horrorovú atmosféru v prostredí dievčenského nápravného centra, ktoré je na to ako stvorené. Avšak detektívna časť zlyháva skrz svoju monotónnosť, fádnosť a prílišnú ukecanosť, ktorá film neuveriteľne brzdí a udržuje tempo na úplnom minime. Horrorové pasáže sú o niečo lepšie avšak je ich pramálo, a vo víre úplne nepodstatných rozhovorov prakticky zaniknú. Vlkodlaka by som označil za obstojného, ale určite film výraznejšie nezachraňuje. 30%(22.11.2008)

 • Shanen29
  ***

  Velmi zajímavý snímek,který dává trošku jiný pohled na lycanthropii. Na tu dobu podařená maska vlkodlaka je celkem fajn a i herecké obsazení zde sedí velmi dobře.Mám dobrý pocit z celého filmu a bavil jsem se.(28.6.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace