Mafiánský synek

Lookin' Italian

Krimi / Drama / Romantický

USA, 1994, 97 min

Mno nevím, ale já se poměrně bavil, je pravda že film už vzhledově kde všechno vypadá tak trochu tmavě za moc stát nebude. Ale je to takové odlehčené(za čistokrevnou komedii bych to nebral). Nejvíc mě ale dostala začáteční přestřelka která byla příšerná. Film nenabízí na mafiánský film nic nového, a ani pěkného. Ale pěkně se na něj dívá a uteče poměrně rychle. Hertci Acovone a LeBlanc hrají dobře, i když Blanc mě občas s těma jeho kecama sral(Ale zase se mi líbilo že DVD Edice použila Rychlýho). Hudba se mi zdála vykradená z jiných filmů, zdála se mi děsně povědomá.(30.4.2010)

• hans500

Škoda, v poslední půlhodině to začalo být hodně zajímavé, chtělo by to zkrátit tak na 45 - 50 minut pak by to bylo mnohem lepší. Průměrné herecké výkony filmu taky nepomohly.(26.10.2008)

• RetroMan

Všechno špatně. Byl by to ale zřejmě nejlepší díl Joeyho seriálu Dny našeho života.(8.12.2010)

• till85

Velkofilm s Joeym.(26.7.2009)

• PanIncognito

Byť je tento snímek plný klišé, tak mu nelze upřít nadsázku. Matt LeBlanc je sympaťák, což snímku značně napomáhá. Scénář však témeř nic nenabízí. Je plný nepříliš uvěřitelných událostí, což samozřejmě škodí. :-/ (viděno s dabingem)(23.5.2017)