Ellie Parker

Hollywood a slunná Kalifornie dodnes zůstávají snem mnoha začínajících herců a hereček, kteří právě sem přijíždějí dobýt svět zábavy a stát se filmovou hvězdou. Snímek Ellie Parkerová velmi realisticky a pravdivě zobrazuje osudy jednoho z adeptů herectví, kteří jsou ochotni pro naplnění svého snu učinit téměř cokoli. Film pobaví, ale také ukáže, že úspěch několika šťastných je vykoupen bezútěšným snažením mnoha jiných. Naomi Wattsová dokázala podat postavu Ellie Parkerové nejen s velkou dávkou realističnosti, ale i s komickou nadsázkou. (Febiofest)

blackJag

Musím se smát, když si vzpomenu, jak přebal láká na báječnou komedii z filmového prostředí s Naomi Wattsovou a Keanu Reevesem v hlavní roli. Směji se hlavně tomu "Keanu Reevesem v hlavní roli", protože ten je tam úhrnem tak půl minuty :-) a ještě to vypadá, že snad ani neví, že je se svou kapelou Dogstar vůbec snímán. Díky dokumentárnímu stylu tak nakonec vyznívá celý film, který si Wattsová a režisér Coffey (zároveň představitel Chrise - zmateného gaye) vyprodukovali jako hodně zvláštní domácí video jen tak pro radost. Třeba... nebo taky ne. V každém případě je zábavné sledovat etudy ze života začínající herečky, protože Wattsová bezesporu patří mezi ty lepší dneška, což děj filmu pokládá do zajímavého kontrastu. No, pro každého to věru není. 80% ()

Wilston odpad!

Komedie?No to snad ne.Čas se dá zabít i jinak než tímhle amaterským paskvilem, který se propaguje strašlivou realističnosti a komickou nadsázkou.0% ()

DannyBoy80

Hodně slabé, ani Watts to nezachrání a to se hodně snaží. Kamera je přinejmenším divná. Chtěli tomu dát nějaký dokumentární look asi. Vyznělo to hodně divně, mě to nesedlo. Celkově mě to vůbec nevtáhlo. I jako komedie je to dost slabé. ()

Erinye

I přesto, že mám Naomi Watts ráda, hlavně od doby, co jsem ji viděla ve filmu 21 gramů, tak tenhle pokus o nezávislý film, či co to mělo být, je tragédie. Její výkon, který by se hodil spíše na divadelní prkna, tolik dle mého názoru přehrávala, byť to nejspíš měla ve scénáři, považuji za katastrofální. Rádoby amatérská kamera, zmatečně poletující z jednoho záběru na druhý, a děj veškerý žádný. Škoda, jako sonda do života herce snažícího se uplatnit, to mohlo být zajímavé, ale tohle DVD ukládám někam hodně hluboko a rozhodně nehrozí, že se na něj podívám znovu. To Blair Witch je proti tomu velkofilm. ()

aLPaC

Docela závidím Lievu Schreiberovi. Naomi je krásná, v posteli musí být neskutečná dračice a nebojí se dělat si legraci sama ze sebe. Ideální partnerka. ()

serioga odpad!

To snáď nie.Vraj komedia.Toto nebolo nič,ani komedia ani drama Takuto katastrofu som nečakal ani v najhoršom sne.Zbytočne zabitých 90 minút.Odporúčam sa mu oblukom vyhnut. ()

Kolssteyn

Čekal jsem příběh ve stylu Bettie Page; namísto toho se na mě vyvalilo cosi nudného a nezajímavého o obyčejné holce, která si moc přála hrát ve filmu, vlastně jakémkoli... Potěšujícím byla minirole mého oblíbeného Chevy Chase a Keanu Reevese jsem nějak přehlédl. ()

in4mator

Podařené humorné a lehce filozofické pasáže se střídají s poněkud nudnými, ale nakonec film zachraňuje moje nejoblíbenější herečka Naomi Watts. Ještě se dá pochválit příjemná hudba... ()

hazaba

Naomi Wats je podle mě jedna z nejlepších hereček současnosti a v tomto filmu to bezesporu dokazuje. Zajímavý pohled do zákulisí Hollywoodu. ()

Argondia

Na mě až příliš zvláštní film o začínající, neúspěšné herečce, která nemá moc štěstí ani v soukromí a navíc funguje jako magnet na zádrhele a trapné situace. Vše sledujeme okem roztřesené, dokumentární kamery a protože je děj docela nevýrazný, tak se nám může zdát, že jsme u toho místo 95 minut tvrdli minimálně dvě hodiny. Jsou tu pasáže, ve kterých jsem se pobavila a zasmála, ale oproti nudnému zbytku jich je opravdu velice málo. Oceňuji Naomi, že si dokáže udělat srandu sama ze sebe, působí sympaticky, přirozeně a jako střelená smolařka byla roztomilá. Také hudba nebyla špatná. Přesto mám pocit, že s tímhle filmem šlápla trochu vedle. Keanu tu s kytarou a svým "jó, jó, díky" podal životní výkon. ()

nula87

Já vám nevím, přišlo mi to takové nijaké. I když místy se objeví velmi dobrý nápad, je to natočeno poměrně zajímavým způsobem, a Naomi je dobrá jako vždy, jako celek to moc nefunguje, takže na víc než 50% to není. ()

monty.cl

Tak nevím, jestli jsem koukal na ten samej film,ale tohle bylo naprosto otřesný...úplně o ničem, vůbec ne vtipný (akorát kurz herectví byl dobrej, za to taky 1*) ,divně natočený, místama se na to nedá koukat...No akorát Naomi Watts to trošku vylepšuje (2*),ale to je sakra málo 35% ()

Fearoth

Moje oblíbená herečka u mě zase zabodovala. I v takovémhle "béčkovém" filmíku s nevalným scénářem nebyla o nic méně dokonalá, než třeba ve filmech od Lynche. Být ten film alespoň zajímavý, dostal by 4* ()

boombang

Naomi mám strašně rád, takže se mi na celý film hezky koukalo a vůbec jsem se nenudil. Předvedla v něm snad všechno, co lze až po rámec decentní erotiky předvést, a bavilo mne i její občas matoucí střídání rolí (normální Ellie/herečka Ellie) - a o jejích sexy účesech ani nemluvím. Prostě one woman show. A Chase příjemně překvapil, i tím, že vůbec ještě hraje. Naproti tomu Reeves se tam sotva mihnul, a tak si myslím, že na obalu DVD nemá jeho jméno co dělat. ()