Nalezení Cartmanova leprechauna je jen začátkem tohoto šíleného příběhu tvůrců Treye Parkera a Matta Stonea o říši představ. Před kluky se otevírá veškerá fantazie celého světa, dveře do úplně nové dimenze... a k tomu jedna soudem nařízená dohoda - lízat Cartmanovy koule. Kdo nakonec vyhraje? (hippyman)

Kreeki

Znáte jiný film ve kterém by hrálo v jedné hodině tolik skvělých postav jako například Morpheus, Mario, Vetřelec, Santa Claus, Ježíš, Luke Skywalker, Predátor, Mickey Mouse, Frankensteinovo monstrum, Michael Bay, Gandalf, Indiana Jones, King Kong, Darth Maul, Freddy Krueger, Snarf, Ronald McDonald, Robin Hood, Zeus, Jason Voorhees, Lví král, Jahůdka, Hulk, Al Gore, Harry Potter, Mel Gibson, Lízátkový král, Kocour v botách, M. Night Shyamalan, Superman, Bůh, Hercules, Lidoprasomedvěd, Wario, Pepek námořník, Mr.Propper a i tací jako vlkodlaci, zombíci, želvy ninja, leprikóni, Transformers, jednorožci, kentauři, robotičtí cyloni, hipíci, tripodi, víly, griffini, teroristi, Šmoulové, klony ze Star Wars, mušketýři, spousta roztomilých "vánočních" zvířátek a dokonce i nepřátelé z Pacmana? Tolik zážitků jako pohled na Kurta Russella jak znovu prochází "portálem" či epickou bitvu né nepodobnou té u Helmova žlebu? Ale o to nejde, jediné na čem záleží je přece partička kamarádů a Cartmanovy koule. 8/10 ()

ScarPoul

Typický South park. Síce to nie je také hudobné ako Peklo na zemi, ale rôznorodé je to viac než dosť. Staré známe postavy sa vracajú a najslávnejšie ikony tu pobehujú z miesta na miesto a popritom rozprávajú pamätné hlášky. Zasmial som sa a bol som morálne poučený tak ako to u south parku býva. P.S. Tie diabolské zvieratká Pepka slušne rozmrdali. ()

DJ Obelix

Po delsi dobe jsem mel opet co docineni se South Parkem a musim rici, ze tento film slozeny ze tri dilu 11. serie me naprosto odrovnal a je nad slunce jasne, ze Stone a Parker jeste maji timto serialem co vzkazat svetu. Epicka bitva v Imaginationlandu brilantne propojena s Cartmanovou "kulolizaci" dejovou linkou je skutecne vec nevidana. Jasny plny pocet uz jen za gang roztomilych dabelskych znasilnujicich vanocnich zviratek z hlavy Erica Cartmana (koho jineho, ze? :-). P.S.: Jestli nekoho zajima, kde tvurci pravdepodobne vzali napad na "Imagination Song", zjistite to ve tretim dile prvni serie teto geniality - http://www.csfd.cz/film/228548-wonder-showzen/ ()

trojtmberk

Nějak sem se s chlapcema chvilku nepotkal, o to větší byla moje radost, že se ani krapet nezměnili a pořád vymejšleji krásný nesmysly. Před představivostí tvůrců smekám a někdy se mi ani nechce věřit, že tohle daji dohromady, aniž by své fantazii pomohli nějakejma chemikáliema. Tak a teď všeho nechám, jdu koupit nějaký sítě a jiný užitečný věci pro lov Leprikona a dál už se samo ukáže jak to bude dál. ()

demented

Tri southparkovské epizódy spojené do celovečeráku. Čo povedať? Kto na South Park nedá dopustiť, pre toho nie je o čom. A ostatní? Tí len budú aj naďalej nechápavo krútiť hlavou :) Stone a Parker by nedokázali podliezť nastavenú laťku kvality ani keby chceli. Takže zábava je zaručená. Brutálna satira, teraz navyše okorenená o citácie z nespočentého množstva filmov. Schválne, kto ich odhalí najviac? :) ()