Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Hledání životních kořenů nepatří k nejjednodušším životním situacím a trvalé oddělení matky od dítěte se řadí mezi nejtraumatičtější zážitky v životě ženy. Snímek Tvrdé hlavy byl inspirován skutečnou událostí a dokazuje, že předáním potomka k adopci nic nekončí. Touhu Grace najít svého ztraceného syna již nelze zastavit a společenské konvence amerického jihu postupně berou za své. Také Mark se vydává hledat své kořeny, ale když na pobřeží Atlantiku potká George, majitele místního motelu, musí znovu zvážit své životní hodnoty. Režisér Kirkman postupně odkrývá vrstvy lidské psychiky a využívá krásné přímořské přírody k atraktivním záběrům, které nezapřou jeho dokumentaristickou zkušenost. (Febiofest)

(více)

Recenze (6)

danny79 

všechny recenze uživatele

Mirne nudici drama s prevazne neznamymi herci, s tematikou americkeho jihu a jejich ortodoxne zamerenych katoliku, neakceptace gayu, hledani adoptovaneho synu ... Od vseho tu je ale pouze trocha s nulovym dejem, takze film plyne prilis pomalu. Neznami, ale vubec ne spatni herci jsou sympaticti, navic film provazi prijemna hudba, takze celkovy dojem je docela dobry. ()

jiri.twist 

všechny recenze uživatele

Film asi nepatří k úplné špičce, ale já musel dát velmi vysoké hodnocení, i když bych si přál, aby to dopadlo jinak. Možná bych kapku ubral někdy zdlouhavých záběrů jeho adoptivních rodičů, jinak velmi dobré herecké výkony a hudba, doporučuji … 8998 ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama