Setkání dvou mladičkých prostitutek, jejich láska a hledání cesty ke štěstí to je základní kostra filmu Hardcore, bohaté směsi syrových přísad, držených pohromadě podmanivou atmosférou a přesvědčivými výkony obou protagonistek, K. Tsavalouové a začínající D. Skiadiové. Působivý debut scenáristy a režiséra Iliadise je dost provokativní na to, aby přilákal zvědavce, v jádru jde však o jímavou moderní pohádku o lásce a zradě, byť zasazenou do vulgárního prostředí. Od začátku je zřejmé, že se film soustředí na více než jen sex. Ve svých sedmnácti letech je Martha se svou drogami udržovanou otupělostí a masochistickou zálibou v placeném sexu jen krok od úplného vyhoření. Do společnosti prostitutek s dětskými tvářičkami a jejich pasáků vstoupí Nadia. Je jí teprve šestnáct, je neskutečně temperamentní a chce být slavná. Na rozdíl od Marthy je pro ni tahle práce jen krátkou zastávkou. (MFF Karlovy Vary)

Brain-D

Drsné prostředí a život dvou prostitutek. Vše natočené s takovou realističností, že vás tento svět "na dně" vtáhne a vy se jako divák utápíte s nimi. Režisérsky brilantní práce a zvládnutá psychologie postav a jedno z nejsyrovějších děl, které jsem za poslední čas shlédl. ()

liuk

Hardcore je opravdu dost odvázáným filmem, který občas působí tak trochu na tripu. Vypadá to, jako když se tvůrci snažili navodit kontrast mezi dvěma hlavními ženskými postavami hned od začátku, aby potom když se celý ten kýžený útěk začne uskutečňovat, aby byly karty aspoň trochu rozloženy. Což nejsou a první polovina filmu je sice přecpaná sexuálními scénami, ale ty holky se moc dobře neprofilují, furt ze svých rolích jakoby vypadávají, takže je první půlka docela zbytečná. V druhé se začne konečně dít něco, co má nějaký dopad, a špatné to rozhodně není, včetně dost povedeného konce, který se velmi trefně vrací k první větě filmu Slušné dílko, které s lepším scénářem mohlo být určitě lepší. Mimochodem, Dennis Iliadis právě připravuje remake Last House on the Left, který by rozhodně nemusel dopadnout zle. ()

Pedross800

"JE MOŽNÉ NĚKOHO MILOVAT A NENÁVIDĚT ZÁROVEŇ?" Odpovědí na tuto otázku je celá tahle bizární vztahovka mezi dvěma nezetilýma šlapkama, odlišnýma jako den a noc, která je tu a tam i trošku hardcore a celou dobu nepopsatelně a znepokojivě uhrančivá, pocitová, touhou a manipulací přetékající a bodující úchvatným hudebním podkresem který se mně zařezával pod kůži a to dost a třeba taková scénka s Dancing Queen ta neměla chybu! I když to občas mělo tendenci upadat do nudy zavčasu přišel další bizarní prvek, který to zase napravil včetně povedeného konce, takže trefa do černého! A holky obě to zahrály perfektně, dokonalý mladičký coury, který bez makeupu vypadaly jako andílci...LFŠ 2018 ()

blastboy

Krásně syrové, místy brutální a velmi přesvědčivé. Sice jsem od poloviny filmu měl dva stanovené konce a jeden z nich opravdu nastal, ale to filmu na kráse rozhodně neubírá. ()

mira007

Syrová story ze stáje mladičkých prostitutek , kde prožívají tento příběh a vztah dvě šestnáctileté prostitutky. Ještě nikdy jsem neviděl normální řecký film, ale tenhle nebyl extrémně bizarní jako jiné. Hodně silné, atmosférické, smutné, beznadějné. Název filmu je hodně vypovídající. ()

ddf76

Drsne skvele drama o dvou mladych prostitutkach. Obe dve hlavni predstavitelky to zahrali skvele. Scenar je velmi dobry. Necekal jsem na recky film, ze to bude tak realisticky podany. ()

Eluin

Ten film je v zásadě velmi dobrý, nicméně zpracování a trochu zmatečné vyprávění mi zážitek dost kazilo. ()

papaguy

Divný film, který klame tělem. První půlka vypadá jako syrové drama. V druhé půlce se sevíruje španělský ptáček z nakašírovaného polystyrenu. Ale i ta hyperstylizace, barevná saturace, symboličnost, občasná psychedeličnost a hlavně skvělá kamera má své čaro. Jen mi trochu vadilo, že 17ky hrajou o 10 let starší holky a jejich motivace živit se prostitucí byla přinejmenším nedopečená. Ale možný je asi všechno. Taky si nemyslím, že by u řecké policie byli takoví k*ti. Ale vzájmu hladkého dějeběhu se dá přimhouřit očko. ()

G04T

Na tomhle filmu se mi asi nejvíc líbí odlišnost a zvláštnost. Tenhle film se od ostatních filmů co jsem viděl prostě liší (zpracováním, přemýšlením postav, chování). Moc se mi líbila otázka "Je možné někoho milovat a nenávidět zároveň?". Dramatické zpracování z okolí prostituce, kde dvě holky touží po lepším životě, po dovolené a dalších podobných věcech. To se jim podaří. Nadia získá práci v televizi a je z toho nadšená. Přestane si ale rozumět s Marthou. Opravdu dobře natočené drama o holkách, které si neumí poradit se životem, které si ho dělají těžší, než je normální. Nedá se říci, že tu je přehnaně erotických scén. Není se čemu divit, když se film odehrává hlavně v okolí prostituce. Divák může film pochopit jakkoliv, třeba jsem film pochopil jinak, než ostatní, třeba jsem přišel na jinou myšlenku filmu než ostatní, ale tohle byl nejspíš účel. ()

swoulen

Žádné prosluněné pláže a modrobílé barvičky. Syrový jak právě naporcovaný argentinský steak. Realistická (?) sonda do těch spodních deseti (pár) tisíc. Místy člověk neví, jestli má litovat, odsuzovat, nebo soucítit. Velmi povedený snímek. ()

zigy

temný příběh - mladé holky, které nevědí, co se životem, protože nic neumí a tak jim nezbývá než živit se tělem.....stylizované, na mě až příliš, ve druhé půli se z toho stala blbost. ()

DavidWark

Jak se mám ztotožnit s hlavními hrdinkami a prožívat s nimi jejich příběh, když jsou to tak vymaštěné pipky. Kde je jejich příběh, který je do týhle špíny přivedl? Že jsou to značkový hadry a kredity do mobilu? Aha. Film pro mě prostě nefunguje od samého začátku, 44. LFŠ, Slovácké divadlo, 27.7.18 ()