Wasabi

• Francie Wasabi (více)

Hubert je policista se zlatým srdcem a ocelovými pěstmi. Právě těmi jedné noci inzultuje v nočním klubu nevychovaného výrostka. Vše by bylo v pořádku, kdyby ale nešlo o synáčka Hubertova nejvyššího šéfa. Incident je třeba zamést pod stůl, a proto je mu doporučena delší dovolená. Při svém posledním volnu před dvaceti lety se Hubert setkal s Japonkou Miako, svou životní láskou. Tenkrát se poprvé a naposledy cítil šťastný. Jako lidská bytost, ne jen jako policista. Miako jej ale záhy záhadně opustila. I proto bere nyní dovolenou jako šanci vnímat svět kolem sebe jinak. A brzy zazvoní telefon až z dalekého Japonska. Právní zástupce ho informuje, že Miako před několika dny zemřela. Než odešla, sepsala závěť. Odkázala mu svůj nejcennější majetek. Něco velmi speciálního. Je to víc než dědictví, víc než dar a také víc než obrovský problém... (TV Prima)

Lish84

Jeanu Renovi role drsného poldy a nejistého otce ulítlé holky padla jako ulitá. Pobaví i jeho parťák, přestože jeho humor spočívá pouze v tom, že kouká s otevřenou pusou a tváří se jako blbec. Film začíná svižně, bohužel pak tempo ztratí a nabere ho zpět zhruba v půlce. Když Reano v obchoďáku nenápadně likviduje padouchy v rytmu techna a když tancuje za doprovodu jakési japonské disco vypalovačky, nemá to chybu. S ohledem na tyto dvě skvělé scény zamrzí, že zbytek je - sice slušný, ale přesto - průměr, který by si zasloužil také vyšperkovat a přitlačit tu a tam na pilu. ()

dražis

Nevim jestli je Wasabi myšleno jako komedie nebo co,ale mě to nudilo a zasmál jsem se jenom jednou. Bodle čehož tuhle "komedii" hodnotím dvěma. ()

rafix

Bravůrný Jean Reno je vtipný komik a hlavě dobrý herec. Vtipné hlášky, bitky a gagy to dodává tomuto filmu grády. Film je vtipný od začátku do konce. Smál jsem se celý film. ()

mr.bredok

Je to celkem přihlouplé, ale Reno hraje dobře i tady. Věrně zamilovaný drsný policajt, který zničeho nic zjistí, že má dceru, otravnou puberťačku, po které jdou japonští gangstři - to je celkem primitivní a bez Rena by na to nešlo koukat vůbec. ()

yazik

Když někde vidím nápis Wasabi, hned si vzpomenu na mnoho srandovních okamžiků z tohoto filmu, které mě takřka vždy pobaví. S určitou dávkou nadsázky velice příjemná podívaná. ()

Shley

Wasabi je rozhodně skvělý film na večer, který rizesměje snad každého. Někomu může vadit že je to tak jednoduché, ale zde není třeba moc přemýšlet prostě jen vypnout a užívat. ()

MartinRiggs

Po delsi dobe jsem mohl zhlednout zase nejakou peknou francouzskou komedii s dosud,pro me neznamym titulem,od ktere jsem se nemohl odtrhnout a to ne tak zasluhou deje,ale predevsim zasluhou nesmirne skaly humoru. Nejvetsi uspechy sklizi film u me roli Jeana Rena,ktery zde ukazuje pohotove prirozene polohy hereckych vykonu dovadejici k vybuchum smichu. Jedine,co mi vadi je asi role japonske dcery a ne tak propracovany pribeh. ()

muti

film ktory ma dost pamatnych scen a da sa pozriet v TV kedykolvek si nan clovek prepne, aj ked to vobec nie je ziaden top. reno je sice klise drsnak, ktoremu nic nevadi a nic ho nerozhadze, no vo Wasabi je to est ako tak na znesitelnej urovni. skoda ze nenatocili prequel. ()

maestrotatum

Prvoplánovaná zábava, ktorá poteší a pobaví avšak pri opakovanom zhliadnutí sa čaro vytráca podobne rýchlo ako eurofondy v štátnej správe. Reno je sympaťák a tieto komédie mu idú( no veď moc sa namáhať nemusí ) ale vtipy sú priehľadné, jednotlivé časti fajn ale ako celok sa to mierne rozpadá, hlavne pre svoju jednoduchosť a práve pre to je Wasabi priemernou no nie zlou zábavou z Bessonovho sveta. [60%] ()

Mamutol

Před těmi asi 20-ti lety se mi to líbilo víc, ale Rjóko Hirosue byla kouzelná rošťanda s oranžovýma vlasama. ()

Drozdo57

Jeden z tých filmov, ktoré si raz za čas pozriem, strávim u toho dobrý čas, pobavím sa a tak. A tým to u mňa spĺňa parametre dobrého filmu. Jean Reno je skvelý. ()

leclerc

Ačkoli mám pro francouzské filmy slabost a Jean Reno je opravdu dobrým hercem, tak tento film je obsahově průhledný až hrůza, ten fracek akorát leze krkem a vtipu se v této komedii člověk taky nedočká; takže podprůměr. ()