Tichá zuřivost

• Česko Tajemná obluda (neoficiální název) (více)
TV spot

Šerif se snaží zastavit vražedné řádění němého vraždícího maniaka, který má následkem dlouholetých lékařských experimentů schopnost sám sebe léčit. (Filmbox)

johnsnow

Chuckov pokus o film ala piatok 13-teho. Avšak to by trebalo o niečo sympatickejšie postavy(okrem Chucka samozrejme) a dobre obsadeného i zahraného Killera a viac mordov. Lenže nič z toho sa nestalo a našťastie sa nepokračovalo,na čo aj koniec vnadil. Slabé 3* a viac to už nepozriem. ()

brasek

John Kirby možno mal nábeh na nepremožiteľného sériového zabijaka, lenže tento snímok sa pokračovania nedočkal. Príbeh dosť slabý, bez patričného napätia. Atmosféra skoro žiadna a mal som pocit, že "prvé husle" v príbehu mali byť filmové obrázky Chucka Norrisa a Rona Silvera a ten zvyšok už nikoho akosi nezaujímal. ()

Sunwheel

Mix hororového slasheru a klasického Chuckovho nehereckého akčňáku. Na rozdiel od väčšiny jeho filmov tu moc akčných bitiek ani nie je a ide skôr o "klasickú" detekívku. Keď už začne hlavný antagonista všetko kántriť, tak sa rozhodne to Chuck úplne zrušiť a celý film nezmyselne ukončiť. Má to pár dobrých hlášok, ale klasicky tu chýba nejaký zmysluplnejší scenár či réžia (Chuck uvidí vraha v obloku a namiesto presunu za ním sa poprechádza po celom dome). ()

Mark1983

Jsem si jist, že kdybych viděl tento film ve školních letech, neváhal bych mu věnovat celých pět hvězdiček, ale dnes se na takové filmy dívám jinak, tudíž dle mého úhlu pohledu se jedná o koukatelný průměr. Ale ten začátek byl docela působivý. ()

CheeseFigure

Chuck Norris proti nesmrteľnému zabijakovi? Tak to som musel vidieť. A ostal som sklamaný. Totiž, k očakávanej konfrontácií medzi hrdinom a záporákom, ktorý má regeneračný faktor alá Wolverine, dôjde až vo finále, ku ktorému vedie nie moc zaujímavý dej. Chuck Norris vs motorkári, neustále hádajúci sa vedci o morálke-nemorálke ich experimentu, Chuck Norris a jeho bývalá žena...Nič, čo by ma zaujalo. Aby som ale nekritizoval, tak tento film má aj nejaké pozitíva. A to hlavne niektoré scény, ktoré sú fakt desivé, ako napríklad keď vrah naháňa obeť v nemocnici pred záverom filmu, tá nemocnica bola fakt desivá. A keď sme pri tom desivom, nezabudnime na samotného záporáka a jeho predstaviteľa, neviem kde toho týpka vyhrabali, ale išla z neho fakt hrôza. Taký hrôzostrašný stroj na zabíjanie, pred ktorým nás môže zachrániť práve len Chuck Norris. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Chlap musí mít své heslo." ;) Chuck Norris vs. psychopatický vrah, který je sice po policejní akci zastřelen, ale díky pochybnému lékařskému experimentu je znovu oživen. Mix akčního Chucka a slasheru, kde nechybí napětí ani trocha romantiky. "Udělali dobře že vypadli, začínali mě jít na nervy." - "Proto jsem je vypakoval dřív než se rozčílíš." - 50%. ()