Daenseoui sunjeong

(neoficiální název)

Romantický

Jižní Korea, 2005, 110 min

Yeong-hun Park

Let's Dance! Ale to jsem asi říct nechtěla... :-) Příjemný film s mou velmi oblíbenou Moon, o které jsem do této chvíle ani nevěděla, že umí až takhle tancovat. Možná by bylo lepší, kdyby film byl tak o 20 minut kratší, ale tak s tím už nikdo nic nenadělá. Tanečnímu páru to vcelku sluší, šlape jim to ale lépe. Na volné odpoledne film plný klišé jako dělaný. (btw. znáte z Hříšného tance to "bu-buch, bu-buch" a tak chytají rytmus. Tady to jde velmi podobným způsobem - taky přes srdíčko ;-))(20.6.2010)

Příběhově vlastně nic originálního a někdy sem se prostě neubránil dojmu, že u některých scén, kde se to vyloženě nehodí, to je už dost přehnaně emočně vystupňovaný, ale díky strašně roztomilý Geun-yeong Mun a svižnýmu příběhu, kterej se snaží vyvarovat všem možným i nemožným klišé, to je výborně zábavnej film(23.9.2008)

Tenhle mnohokrát provařený taneční příběh mi srdce úplně neurval, ale Geun-Yeong Mun mě zase dostala a bez problémů obhájila pozici vysoko v mé oblíbené desítce. Dokonalá pro roli ošklivého káčátka, které se změní -- a není to obráceně, že je na začátku z krásné holky udělaná ošklivá. Dokáže to jen výkonem, a vykouzlí ze svého roztomile "obyčejného" zjevu něco výjimečného. P.S. a světlušky jsou pro Korejce něco podstatně jiného, než pro Japonce.(26.8.2012)

Mám z toho smíšené pocity - na jednu stranu moc milý film, který hodně drží roztomile dětská Geun - Yeong Mun; dlouho měl u mě našlápnuto na slušné hodnocení... Ale na druhou se změnil na dost negatovní - uměl bych s představit lepší dramatický zvrat. To, že jsem podobný koncept už několikrát viděl, bych mu odpustil, ale nemůžu na něj mít jednoznačně pozitivní vzpomínky. 70%(2.5.2010)

Film ktorý vo svojej gýčovej úprimnosti ždíme zo "žanru" tanečných oveľa viac, ako je zázračný vzostup loosera. Jednoducho pridaná hodnota ázijskej mentality, znovu príjemne korení očakávané. Sladučký záver ma síce pre tento krát vôbec nebral (skôr unavoval), ale za neskutočne zlato vykulený kukuč Geun-yeong Mun to zaslúži tú štvrtú. 70%(2.2.2008)