Daenseoui sunjeong

Romantický

Jižní Korea, 2005, 110 min

Yeong-hun Park

Gye-ok Park

Hodnotím pozitivně dramatický zvrat, který v průběhu filmu režisér pro diváka připravil. Hlavní hrdinka je totiž tak dětská, naivní, roztomilá a občas vystrašená, až toho je chvílemi moc. Navíc - nemohu si pomoci, ale nedařilo se mi jí "sežrat", že je na začátku takové taneční dřevo (spousta dívek se na rumbu, byť by ji neuměla, dokáže "chytit" lépe a rychleji). Díky dramatickému zvratu však příběh zvážní, člověk začne hlavním postavám silněji fandit a nemohu si pomoci, měl jsem pocit opravdovosti. Takže, přestože jsem si po první půlhodině v duchu říkal, že jsem čekal víc, mohu dát se závěrečnými titulky (doslova se závěrečnou Chilli Cha Chou) bez pocitu zásadního nadhodnocení 4*. Příjemný film.(21.2.2011)

Mám z toho smíšené pocity - na jednu stranu moc milý film, který hodně drží roztomile dětská Geun - Yeong Mun; dlouho měl u mě našlápnuto na slušné hodnocení... Ale na druhou se změnil na dost negatovní - uměl bych s představit lepší dramatický zvrat. To, že jsem podobný koncept už několikrát viděl, bych mu odpustil, ale nemůžu na něj mít jednoznačně pozitivní vzpomínky. 70%(2.5.2010)

Let's Dance! Ale to jsem asi říct nechtěla... :-) Příjemný film s mou velmi oblíbenou Moon, o které jsem do této chvíle ani nevěděla, že umí až takhle tancovat. Možná by bylo lepší, kdyby film byl tak o 20 minut kratší, ale tak s tím už nikdo nic nenadělá. Tanečnímu páru to vcelku sluší, šlape jim to ale lépe. Na volné odpoledne film plný klišé jako dělaný. (btw. znáte z Hříšného tance to "bu-buch, bu-buch" a tak chytají rytmus. Tady to jde velmi podobným způsobem - taky přes srdíčko ;-))(20.6.2010)

Příběhově vlastně nic originálního a někdy sem se prostě neubránil dojmu, že u některých scén, kde se to vyloženě nehodí, to je už dost přehnaně emočně vystupňovaný, ale díky strašně roztomilý Geun-yeong Mun a svižnýmu příběhu, kterej se snaží vyvarovat všem možným i nemožným klišé, to je výborně zábavnej film(23.9.2008)

Možná proto, že jsem po seriálovém období, přišlo mi to takové hrrr. Ani člověk nemrkl a už byli zamilovaní. Já přitom necítila žádnou chemii a měla jsem pocit, že nemají kromě tance a světlušek nic moc společného. Určitě bych uvítala alespoň nádech komedie. Taneční stránka je ale každopádně povedená a tak nějak celý film tahne. Nadšená ale bohužel nejsem, proto jen 3*.(20.9.2011)