Černé zrcadlo - Série 2 (2013) (série)

Lovná zvěř (S02E02)

(epizoda)
  • Velká Británie White Bear
Drama / Komedie / Horor / Sci-Fi / Thriller
Velká Británie, 2013, 42 min

Mladá žena jménem Victoria se probouzí v domě, který nepoznává. A co hůř, nepamatuje si nic ze svého života. Bolí ji hlava, má zabandážovaná zápěstí a na televizních obrazovkách v domě pozoruje podivný obrazec. Venku ani živáčka, jen za okny sousedních domů němé siluety obyvatel s namířenými kamerami a mobilními telefony. A vtom se náhle objeví maskovaný lovec, který ji za nečinného přihlížení mlčícího davu bez sebemenšího varování jde po krku. Začíná boj o holé přežití. Svět zřejmě musel z věčného sledování všemožných displejů a obrazovek dočista zešílet. Je ale také dost dobře možné, že nic není tak, jak to vypadá. (Česká televize)

Frajer42

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoilery! Kluci z tohoto seriálu opravdu srší nápady a originalitou. Každý díl je jedinečný a většina rozhodně stojí za investovaný čas. Asi se budu znovu opakovat, ale musím ocenit vynikající nápad. Vize zvrácené budoucnosti, kde je ohavný zločinec trestaný před zraky obrovského publika formou show. Hrozně se mi začaly líbit konce jednotlivých dílů. Tvůrci to umí moc hezky zakončit. Jediná moje výtku může směřovat snad jen ke dvěma ústředním slečnám odpudivého zevnějšku. Jako kdyby nestačilo denně potkávat desítky ošklivých lidí v reálném světě. Ono to čeká na nebohého člověka i večer v seriálu. ()

*CARNIFEX*

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"White Bear Justice Park"? Veľmi originálna satisfakcia. No a tá "položená" otázka Vs odpoveď. Hm ... kiež by bola možná, takáto "odplata" v rámci zákona. Nech si každý na vlastnej koži, prežije to čo spôsobil. Mnoho zlých ľudí, má obrovské šťastie, že nežijeme v stredoveku, pričom práve morálna stránka dokáže v mnohých prípadoch zachrániť život práve tým, ktorý si to zaslúžia úplne najmenej. Veľmi originálne .. ()

PetrPan

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hlavní  postavu jsem nenáviděl dřív než jsem se o ní dozvěděl vše, a tak jsem jí ten osud vlastně celou dobu přál, ale vůbec bych se nezlobil, kdyby se to nějakou shodou okolností posralo úplně pro všechny.  Díky tomu vlastně vynikající povídka, která nám neplní zvrhlá přání, tak jak bychom chtěli, ale protože ten lid to žádá. ()

DaViD´82

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Připravte si popcorn; začínáme! Současná společnost koncept pekla již nepotřebuje, lidé sami o sobě jsou tvůrci nejhrozivějšího sysifovského pekla, kde se role vinného/trestajících znepokojivě prolínají až ztrácejí. A nejmrazivější závěrečné titulky široko daleko k tomu jako bonus. Enjoy yourself! ()

castor

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Za mě zatím nejslabší díl obou sérií. Další direkt současné společnosti nezafungoval. Mladá žena se dezorientovaná probouzí ve zřejmě cizím domě. Rozrušená, neznalá souvislostí vychází na opuštěnou ulici. Vzápětí přijíždí auto, vystupuje muž a začne po ní střílet. Zoufalá utíká a nechápavě sleduje lidi, kteří vylézají „z děr“ a vše si nahrávají na své mobilní telefony. Otravná hlavní postava, nevtahující režie, snaha o údernost, myšlenka zajímavá, ale jednoduše mě nezasáhla. ()