poster

Lovná zvěř (S02E02) (epizoda)

 • Velká Británie

  White Bear

Drama / Komedie / Horor / Sci-Fi / Thriller

Velká Británie, 2013, 42 min

Režie:

Carl Tibbetts

Scénář:

Charlie Brooker

Hudba:

Jon Opstad
 • maoc
  ***

  Téma vězeňství budoucnosti, trestu za použití moderních technologií a z toho vyplývající před lidskou krutostí varující zdvižený prstík je ve sci-fi literatuře a umění vůbec zpracován mnohokrát a lépe. Nebylo to špatné a svým spojením trestu a šou mi to připomnělo Running Man, ale prostě oproti jiným dílům Černého zrcadla je to slabší a nudnější a tématicky mne to neoslovilo.(22.1.2018)

 • kocik1
  *****

  Manipulace, voyerství, krutost, stádnost - to je námět tohoto dílu. Oko za oko, zub za zub.... a co to udělá s námi? / Původně se mi zdálo, že tenhle díl bude nejslabší z celé série, ale nakonec jsem svůj názor přehodnotila a stejně jako Disease oceňuji nepolopatičnost a v podstatě i aktuálnost v tom, co se děje kolem nás.(26.9.2016)

 • fallanga
  *****

  O tomto díle se dá napsat pouze to, že se odehrává v naprosto zvrácené společnosti. Kdybych měl napsat cokoliv konkrétnějšího, tak by to byl spoiler, protože v tomto díle se vyskytuje největší plot-twist od dob první série Hry o Trůny. První část se odehrává ve velmi originálním post-apo světě a druhou část bych nejlépe popsal slovem drsná. Protože to ona je. Krutá, nemilosrdná, nechutná a hodně drsná.(14.1.2017)

 • *CARNIFEX*
  ****

  "White Bear Justice Park"? Veľmi originálna satisfakcia. No a tá "položená" otázka Vs odpoveď. Hm ... kiež by bola možná, takáto "odplata" v rámci zákona. Nech si každý na vlastnej koži, prežije to čo spôsobil. Mnoho zlých ľudí, má obrovské šťastie, že nežijeme v stredoveku, pričom práve morálna stránka dokáže v mnohých prípadoch zachrániť život práve tým, ktorý si to zaslúžia úplne najmenej. Veľmi originálne ..(27.2.2018)

 • Ryuuhei
  ***

  O velký chlup lepší, než první díl série. Respektive, co se originality týče. Jen, kdyby hrdinka nebyla napřeshubu a celý námět trochu zvráceného zábavního parku nebyl lehce přes čáru. Tedy, snímek se samozřejmě snaží ukázat, čím se lidé baví a celkově i jejich náturu (jako je tomu i v předešlých dílech), na druhou stranu držet se při zdi, ale zachovávat realističnost, je pro tento seriál větším přínosem. Tentokrát „jen“ 70%.(20.3.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace