Je rok 1987 a nesmělá mladá žena se v přímořském městě setkává s dívkou, která se umí bavit. Vzniká mezi nimi pouto, které jako by neomezovaly zákony času a prostoru. (Netflix)

M4rty5

Rozhodně jedna z nejlepších a nejemotivnějších epizod. Doporučuji se na ni podívát 2x protože pří druhém zkouknutí si všimnete velmi emotivních detailů kterými nás tvůrci v rámci tohoto příběhu nenápadně bombardují. ()

hypnos11

Melancholicky romantický díl Black Mirror s dobrým koncem? No ne, to bych teda nečekal. První třetina romantická, druhá melancholická, ve třetí se mísí všechno a jde o jeden z dosavadních vrcholů Zrcadla. Mackenize Davis skvělá. A k tomu příjemná hudba (místy :)) ()

killberrybil

Nějaká epizoda musí být nejhorší. Pro mě j to rozhodně tato. Na obrazovce se první 40 minut neděje vůbec nic. Nezajímavý příběh dvou postav, jejichž osudy a pohnutky jsou pro mě zcela cizí. Romantická slátanina hrající na city s myšlenkou sice zajímavou, ale rozhodně ne hodinově obsažnou. ()

Matous555

Mám rád filmy, ve kterých první půlku absolutně netušíte, co se děje, a v druhé půlce je vám to pomalu vysvětlováno až do finále ve stylu aha moment. Distopická myšlenka tohoto dílu je zajímavá a donutí vás se zamyslet (jakožto všechny ostatní díly seriálu Black mirror). A „sílu“ dodává i pestrá hudba, která člověka občas rozbrečí. Mimochodem, pokud jste fanoušci Black mirroru a ještě jste tento díl neviděli, připravte se na trochu jinačí závěr, než byste předpokládali :) ()