YOU'RE NICE GUY TITO. SOMETIMES! THE ANSWER IS YES! Mno Tito byl sympaťák a vůbec mi nevadil. Vlastně byl i hodnej, když vyplatil pana Johnnyho. Mu to ovšem nestačilo a tak se mu musel začít srát do holky. Jak už to tak bývá v životě muže. Láska je nemoc a všechno zničí. Co si budeme povídat, Flaxen toho jen využívala a doufám, že jí oba pánové pořádně za ty prachy vymr.. ehm zneužili. Coura jedna.(20.5.2015)

Dobrodružný názov je zavádzajúci ( hoci má svoj význam ), drvivá vačšina filmu sa odohráva v prostredí barov a je akýmsi konkurenčným súbojom dvoch kohútov na smetisku. Film sa odohráva v San Franciscu z roku 1906, kedy postihlo mesto ničivé zemetrasenie. Kombinácia žánrov western/muzikál je úplne vedľa, ak teda neberieme kovbojský širák za western a pár barových pesničiek za muzikál... Snímok je síce po technickej stránke dobre natočený, jeho príbeh je však len takým priemerným nahliadnutím do filmografie Johna Waynea. Prvý komentár.(4.4.2014)

• rikitiki

Zlatokopka mezi dvěma muži mě nijak nepřesvědčila, že právě kvůli ní se ti dva chlapíci rvou o větší kus San Francisca, aby chamtivou subretu získali pro sebe. Scéna zemětřesení v San Franciscu je poměrně realistická, ale je krátká a nezachrání snímek zoufale nudný neustálým váháním hrdinky, která z těch dvou peněženek, které se jí tak ochotně otevírají, je více naditá. /7. 9. 14./(7.9.2014)

• Houdini

Oscar 2 nominace: Hudba, Zvuk(1.6.2004)

Rozpočet $600,000(19.4.2009)