Pán času - Série 6 (2011) (série)

Svatba River Songové (S06E13)

(epizoda)
  • Velká Británie The Wedding of River Song

Milano33

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Trošku prekombinované, to musím uznať, ale rozmotať sa to napokon podarilo docela slušne. Na celkovej exhibícii okolo Doctorovej nevyhnutnej smrti si dali mimoriadne záležať a bola vystavaná naozaj precízne. Do posledného momentu sme boli držaní v napätí a v očakávaní, ako sa Doctorova smrť nakoniec vyvŕbi a či sa i tentokrát podarí Doctorovi preľstiť smrť. Doctor sa však napokon zmieril so svojim nepriaznivým osudom a akceptoval svoju smrť ako jediné možné východisko, keďže sa jednalo o fixne daný bod v čase. Avšak to nemohla akceptovať River, ktorá ho vrúcne milovala, a tak prišla s alternatívou. Totiž sa Melodynim zásahom do časového kontinua vytvorila alternatívna realita, ktorá bola stretom hneď niekoľkých časových rovín a polarít. Dve odlišné verzie rovnakého eventu, ktoré sa k tomu všetkému odohrali v rovnakej chvíli mali za následok, že sa čas rozdelil a v podstate celá história sa odohrávala v jednej chvíle. Čas sa nielenže zamrazil, ale dokonca sa začal aj nepretržite rozpadať. A scény medzi Doctorom a Amy som si užíval neskutočne! ()