Žoldáci spravedlnosti

Mercenary for Justice

Žoldnieri spravodlivosti

Drama / Akční

USA / Jihoafrická republika / Aruba, 2006, 93 min

Tentokrát mi Štefanova akčná nemohúcnosť, v rámci ktorej sa zmohol iba na demonštráciu pár pohybovo nenáročných aikiďáckych techník kupodivu zvlášť nevadila a Žoldnieri spravodlivosti mi odsýpali vcelku plynule. Seagal tu bol vlastne skôr iba do počtu, rovnako ako postava jeho kamarádíčka, priblblo sa ksichtiaceho a trápne vtipkujúceho Bulldoga, dostávajúceho pred kamerou zbytočne veľa priestoru.(2.2.2018)

Příběh je takový trochu dost zamotaný, docela jsem se ztrácel v tom, kdo s kým, proti komu, proč a za co/kolik, ale tak nějak mi to bylo i jedno. Překvapí nasazení filmu od samotného začátku (bojová akce s tanky, vrtulníky atd.) i když spousta věcí (přepadení ochranky francouzského velvyslance a jeho samotné unesení) je tak logicky pofidérní, až k smíchu. Ale Seagal se s tím pořád nesere, mlátí lidi s ksichtem v záběru a sekunduje mu hezká slečna. Takže... Osmdesátky ani devadesátky se nevrátí, takhle to alespoň stačí. 2.5*(22.12.2017)

Vynikající akční film. Začátek je dost povedenej, kde je Seagal na misi v Africe. Poté začnou Seagala vydírat únosem ženy a dítěte jeho zemřelého partáka na téže misi. Seagal rozpotává klíčovou hru na všechny podvodníky atd. Je zajímavé jak to má vše Seagal promyšlené. Souboj se najde jeden větší na záchodech, který je dost dobrý. Dále je tu hodně akčních střílecích scén, hudba dobrá. 90% = *****(8.10.2012)

Zajímavé že film m á 90 minut a já viděl jen 70 minut filmu..vážně zajímavé.. no nic zpátky k filmu. Začátek mě celkem nudil málo akce, libila se mi bitka se Seagalem na hajzlech jak to tam celý rozmlátil a týpkovi zlámal kosti, libily se mi přestřelky na konci a hláška ,,špatně zaparkoval". Jinak průměr s odřenýma očima.(21.1.2014)

• Philippa

Tak včera dorazím domu a naši zahledění do filmu.No a po dlouhé době vidím ,že Seagal ještě hraje? Páni, je ale od posledně ,co jsem ho spatřila nějakej oteklej (trochu "zvláštní" akční hrdina). Pravda přiznávám, nejsem jeho fanouškem a nejsem ani fanouškem těhle béčkových snímků....Je mi líto.Fakt jsem se snažila ,ale tohle já fakt nedám!(15.6.2008)

• - Natáčení probíhalo v Kapském Městě v Jihoafrické republice. (Terva)

• - V úvodnej prestrelke sa objavujú tie isté zabitia francúzskych vojakov nasnímané len z iných uhlov. (johnsnow)

• - V scéne na záchodoch vytiahne protivník na Johna Seegera (Steven Seagal) zbraň, ktorú drží striedavo raz v ľavej a dvakrát v pravej ruke. (johnsnow)