Porky

• Kanada Porky's (více)
Trailer

Komedie Porky's vás zve zpět do doby, kdy mládež žila jen pro sex. Je to příběh šesti kamarádů, kteří sice vědí, jak tajně pozorovat spolužačky ve sprchách, ale chtějí si užít trochu opravdového vzrušení. Za všechny své ušetřené peníze se jdou pobavit do proslaveného striptýzového (a nejen striptýzového) baru. Prohnaný majitel je ale připraví o všechny peníze, aniž by si přišli na své, a hoši mu proto přísahají strašlivou pomstu... (Guild Home Video)

Trailer

Tommassi3

Jeden by se, soudě dle zdejších ohlasů, těšil na Prci, prci, prcičky v luxusním osmdesátkově béčkovém balení, ale dostává se mu jen nepříliš vtipné oddychové záležitosti, která především potvrzuje, že Kim Cattral aka nestárnoucí nymfomanka Samantha Jonesová ze Sexu ve městě, zde v roli "Lassie", opravdu nikdy neměla potíže se (nejen) svlékat.. A tak "lov na bobry" s infantilně destruktivním koncem může začít !! ;) Přiznám se, že mě nejvíc překvapila skutečnost, že ač hrála sedmnáctiletou, bylo jí už 26, ostatně to už bude nejspíš americká obsesivní zvrhlost obsazovat třicátníky do rolí sedmnáctiletých studentů !! ()

eraserhead666

Raně osmdesátkový předchůdce Prciček, svým způsobem veselejší ale i vážnější, politicky nekorektnější. Spousta známých ksichtů (jejichž jména si ani nevybavíte) zamlada, lovci bobrů a bobři samotní (skvělá to doba, kdy to chlapci ocenili, dneska by většina z nich asi zhnuseně prskala, dneska by se koukali tak akorát na čerstvě rozmraženou kuřecí kůži), prdelka Kim Cattrall a naprosto úžasná scéna v ředitelně. Fakt obdivuji Nancy Parsons, že to dala bez střihu s vážnou tváří a nezbořila se smíchy. Zajímavý, pro mě dosud neznámý, zábavný klenot s parádní dobíhající sedmdesátkovou (ty auta) a nabíhající osmdesátkovou atmosférou. ()

JohnnyD

Jedna z najlepších hrubozrných teenagerských komédií. Hlavne za to môžeme ďakovať osemdesiatym rokom - scény si nedávajú servítku pred ústa, ale na druhej strane nie sú nechutné. No a musím pochváliť skvelú dávku nahotiniek ;). Každopádne to, prečo je táto komédia taká dobrá, nie je osadenstvo dievčenských spŕch, ale humor. Je občas silný, ale nie nechutný. Kráľovská scéna je scéna v riaditeľni - rozhovor telocvikárky s riaditeľom školy - BRILANTNÉ. Smial som sa ešte niekoľko minút po scéne! A mnohé ďalšie scény - napr. Lassie, alebo aj záver. Porky's/U prasaťa - je to film o prasačinkách, ale je vtipný jak prasa (a jedna z najlepších prasačinovských komédií)! 80+% ()

freddy

Geniální teenage komedie, kterou stojí za to vidět už jen kvůli nezapomenutelné a velmi vtipné scéně v ředitelně. Musím říct, že takhle šíleně mě už dlouho žádný film nerozesmál, prostě scéna v ředitelně stála za to ("zavoláme na policii, ať nám pošlou kreslíře, vy mu popíšete ten penis, on ho nakreslí a obrázek pak vyvěsíme na nástěnku s nápisem hledá se..."). Prostě geniální. Nechápu, jak se povedlo té herečce hrající slečnu Balbrickerovou zachovat kamennou tvář. Ale samozřejmě celý film není jen o téhle scéně, i když ta zůstane asi napořád v mých očích scénou nezapomenutelnou. I ostatní části filmu ale stojí za to, ať už Prcek snažící se přijít o panictví či pomsta Porkymu, prostě tenhle film nemá žádné hluché místo a kromě toho na vás také dýchne úžasná nostalgie. Herecké výkony mladých herců jsou výborné a já tak vlastně nemám tomuto filmu co vytknout. A co se týče hodnocení, tak normálně bych dal asi čtyři hvězdy, ale za scénu v ředitelně prostě musím dát maximální hodnocení, protože když mě něco dokáže rozesmát na delší dobu než pár vteřin, tak je to něco povedného a musím to patřičně ocenit. Takže hlavně za scénu v ředitelně, ale i za inteligentní humor uděluji pět hvězd. ()

Fiftis

Ako prežíva partia puberťákov život na strednej škole? Ich starosti sa točia okolo samých dôležitých vecí - napríklad špehovanie dievčat v sprchách alebo vymýšľanie naschválov učiteľom. Porky je názov vysnívaného striptízového baru. Perfektné komédia, ktorá mi tak trochu pripomenula prcičky s tým rozdielom, že tento film je o niečo starší a preto aj nie tak vulgárny. Nájde sa tu plno srandovných situácií a podarených hlášok, ktoré zaručene pobavia a donútia vás sa zasmiať. Dá sa povedať, že humor neurazí. Dôkazom tomu je napríklad scéna v dievčenských sprchách, ktorá je jednoducho fantastická. A to, ako sa pomstili zradnému majiteľovi nočného klubu Porkymu bolo tiež výborne vymyslené. Ak máte chuť na retro kozičky, tak neváhajte. ()