Yasuwa minyeo

• Jižní Korea 야수와 미녀 (více)

Min-a Shin (Hae-jo) je slepá a má velice hodného přítele Seung-beom Ryu (Dong-gun), který jí ale neříká pravdu o svém vzhledu, protože se bojí, že by pro ni nebyl dost hezký. Avšak díky operaci může Hae-jo zase vidět. Dong-gun se zamotává do dalších a dalších lží a pořád se mu nedaří dostat se z nich ven. Ke všemu se začne o Hae-jo zajímat policajt Kang-u Kim (Jun-ho), který se do ní zamiluje. O získání Hae-jo tak vzniká zajímavé soupeření. (Laputa)

terunka003

Komediální, zamilované, veselé × taková typická romantická komedie. Ale dost jsem se u ní nasmála. Komediálních prvků zde bylo víc než dost. Scény jako divadlo s panáčkama, vražda vozíkem, setkání zločince a hlavního hrdiny v kině, to bylo opravdu výborný. Co se týče romantiké části, klasická zápletka - jednoho má ráda, když je slepá, operace - vidí, přítel je ale ošklivý, tak se straní, ona stále čeká, mezitím narazí na hezkého policistu, který je kamarádem "příšery", mezitím jeden ustupuje druhýmu a na konci se shledá s tím pravým. Ta zpěvačka moc krásně zpívala.. ()

rockwoman

Kdyby ho neviděla srdcem = nejspíš by byl ještě dlouho slepý = než by mu došlo = že on je její nejroztomilejší příšerou na světě = která jí zavazuje tkaničky = aby neupadla. :-) ()

Pedross800

Komedie, nekomedie. Občas povedená scénka. Celkově vzato pohodová oddechovka, která neurazí, ale ani nenadchne. Tak nějak průměr na který by člověk brzo zapomněl, nebýt tam "liška" Shin Min-a. Ta tomu přece jen něco navíc přidává. Takže za shlédnutí to určitě stojí. ()

system

Jedno jmeno - Seung-beom Ryu...tak tenhle typek me zaujal uz ve filmech Crying Fist a hlavne Arahan, kde jeho herecke (oblicejove) kreace me dostavali do kolen, tady tomu neni jinak. Jeho vykon me opet pobavil a presvedcil, ze patri mezi ty schopnejsi herce a jeho budouci projekty si zapisu do denicku:-) ()

boombang

Slabé, trapné a bez vtipu. Romantika taky chybí, což je v tomto případě docela trestuhodné. Díky aspoň za toho přitroublého zabijáka :-) ()

Sennhie

Velmi šikovně načasovaný humor zde ale sráží hůře načasovaná romantika, ale jako celek to funguje dobře, tedy až na ten přeplácaný závěr. Pro mě se jedná o velké překvapení, které jsem z neznámého důvodu odsouval až na silvestrovský podvečer. Humor, který prostě můžu, spolu s nádhernou herečkou v hlavní roli, tak z tohoto snímku dělají nezapomenutelný zážitek. ()