Pět lidí se ocitne na osamělém polorozpadlém irském statku a zažije tam děsivé setkání s výsledky genetických experimentů. Místní krachující farmář Dan se totiž rozhodl své finanční problémy řešit tak, že dal souhlas, aby na jeho dobytku byla provedena série věděckých pokusů. Brzy však začíná být zřejmé, že údajně neškodné testy se zvrhly v děsivé mutace... (oficiální text distributora)

Ondrew

Temnota a depresivnost z Isolation priam srsia. Ak by si niekto myslel, ze kravska farma nemoze byt skvele prostredie pre natocenie hororu, tento film ho presvedci o opaku. 80%. ()

Ace.A.T.L.

Neni to až tak špatný. Jen zmutovaná příšera, mohla bejt líp propracovaná a nemuselo to bejt takový, jako by to už už chtělo vyšlápnout k lepšímu ději a atmosféře, ale pořád nic... Nečekejte nic extra, ale ani nic úplně zbytečnýho. Za mě 2* a NEDOPORUČUJU ()

Ponocnej

neni to tak zle ale potencial filmu je maximalne nevyuzity a to nemluvim o tom ze nez se zacne neco poradneho dit tak je 3/4 filmu pryc ()

fandula

Pro mě, milovníka násilnických filmů tohle bylo až moc divný. Hororově výborné, ale přesto už to asi nechci nikdy vidět. Neměl jsem z toho dobrej pocit. ()

teseth odpad!

Ono to mělo vcelku dobrý nápad, který prvních 15 minut fungoval a působil velmi dobře. Pak ale někdo praštil všech 6 herců po hlavě a oni se začali chovat jako naprostí trotli, kteří mají jediný zájem a to co nejblíže se dostat k vraždícímu mutantovi, který je co nejkrvavěji pošle do pekel. Do toho nám tvůrčí tým přidal hromadu míst, které by na farmě asi těžko někdo budoval pro lepší fungování. Příště by měli tvůrci nějakou farmu navštívit a přesvědčit se o tom co na farmě je a není. ()

schindler

Podle mého názoru krutě podhodnocený kousek. Po prvních shlédnutí jsem dal 3 hvězdy, ale po druhém shlédnutí v klidu ještě jednu přidám, protože co týče atmosféry zablácené farmy není co vytknout. Většina americké produkce by se mohla učit. Jasně, všežravec se v záběrech jen mihne, ale někdy míň znamená víc. ()

GIGI.GEWELLE odpad!

Ako by len niektoré horrory dopadli, ak by tam neboli zrúdy-príšery-monštrá alebo príšernosti typu - prepoliť niekomu telo,rozsekať ho a iné...Mohlo by sa viac popracovať na tom aby to bolo desivé aj bez týchto špecialít... ()

goodridge

Celkom slubne sa to zacalo, ale pocase to zacalo upadat a vyklula sa z toho zanrova rutina a stravitelna jednohubka. za priemerne 2. ()

Mrliš odpad!

Dost mizerná blbost. Podívat se na to dá, ale ke konci už začíná neskutečná nuda. Zpracování samotného hybrida krávy je tragické jako celý děj. ()

Rathe

Kravín plný sraček.. ehm, promiňte, močky, je vážně slušné místo na průměrný horůrek. Zmutované krávy a telata, to tu ještě nebylo. A celé je to zalité takovou tou atmosférou, kdy čekáte, že zpoza rohu musí už určitě něco vyskočit (nebo se něco vynořit). Jo, ušlo to. Mohlo to být lepší, to jistě ano. Ale často se stane, že to pak jen více po**rou. Toto byla zlatá střední cesta. ()

Kaylar

Už atmosféra odlehlé, zanedbané a pomalu chátrající farmy, na jejíž zdárný chod její majitel evidentně nestačí, je hororová sama o sobě... natož když se tam po nepříliš povedeném vědeckém pokusu o zlepšení plodnosti krav začnou nekontrolovatelně šířit mutace a transformace zvířat. Na film se rozhodně nedá dívat nezúčastněně, neboť naturalisticky ztvárněné scény působí velice věrohodně a divákovi se dostane slušné dávky mrazení v zádech. ()