Pět lidí se ocitne na osamělém polorozpadlém irském statku a zažije tam děsivé setkání s výsledky genetických experimentů. Místní krachující farmář Dan se totiž rozhodl své finanční problémy řešit tak, že dal souhlas, aby na jeho dobytku byla provedena série věděckých pokusů. Brzy však začíná být zřejmé, že údajně neškodné testy se zvrhly v děsivé mutace... (oficiální text distributora)

mala_kea

Pomalý rozjezd se změní v celkem dramatické finále, které ovšem končí fiaskem a také "klasickým" ukončením, a to takovým, že né všechny parazité byli vyhubeni. Zkrátka jsem se docela nudil, ale na druhou stranu jsem rád, že aspoň jednou nebylo tolik obětech na lidských životech ()

Petulka88

Totální blbost, kterou neomlouvá ani to. že se jedná o laciné béčko. Zmutované krávy... Co příjde příště? Vražedná mouka dvounulka? ()

Blz2g odpad!

Z tohoto hororu jsem si vzal ponaučení: Když se vám narodí mrtvý tele, nezoufejte, roztočte ho nad hlavou a švihněte s ním o zem, je tu velká naděje, že bude žít. Pokud ale den předtím, když bylo ještě vně, vykazovalo života až moc a při prohrabávání se v děloze gravidní matky vás pokousalo, zatočte a švihněte s ním raději znovu, pro jistotu o něco silněji a nejlépe o něco pěkně tvrdého a několikrát! To samé doporučuji udělat i s DVD-čkem tohoto "filmu" (v obouch případech tak předejdete utrpení). Pravděpodobně jde totiž o pokusného kravíka, jehož pokus o rychlejší rozmnožování se zadařil až moc dobře - tele se narodí březí (zřejmě se slepým střevem, vzhled potomků by tomu odpovídal) a jeho potomci budou již druhý den přežvýkávat vaše vnitřnosti. I kdybych filmu prominul tyto a jiné kraviny, tak pořád zůstává fakt, že čím déle běžel tím více jsem se nudil. Co naplat, že irský podzim zahrál skvěle.. ()

Homerking

Farmář Dan obývá zapadlou farmu kdesi na irském venkově a chová několik krav, jednoho dne odsouhlasí účast na výzkumném projektu jehož cílem je zvýšit plodnost skotu a zrychlit tak produkci hovězího masa, Dan brzy zjistí že odsouhlasit experiment byla velká chyba , s jeho zvířaty se totiž začíná dít něco zvláštního. Jednoduchý přímočarý horor trochu na styl Aliena který ničim nevyčnívá ale rozhodně nenudí. ()

coromoro

Nápad zaujímavý a scenár klasika. Prostredie pre horor ako stvorené, ale pocit strachu som mal počas celého filmu snáď len raz, a to keď končil, pretože som vedel , že sa musím učiť na skúšku. ()

FandaHoffman

Viděl jsem i horší krváky a strašidelnější horory, ale z tohohle mi teda bylo fakt špatně! Ale první půlka, než se tam objevily nestvůry byla dost slušná... 5/10 ()

Pitryx odpad!

Přihlouplé béčko na starou variantu. Jeden jediný nový prvek je neotřelý tvar útočnického potvoráka. Jinak nic. 201206068600/9033 ()

Daryl.Dixon

Ponaučení z filmu - nestrkejte ruce kravám do tlamy, zadku, ani do jiného otvoru, protože vás zaručeně něco kousne. V tomto případě mutant, co vypadá jak stažené zvíře obrácené naruby a pohybující se jak hadr na podlahu. Další ponaučení je, že nemáte chodit do mělkých ani hlubších vod, či močůvek, protože vás tam něco kousne. A třetí ponaučení - nenechte se ničím kousnout, ať už to vyleze odkudkoliv. Potenciál i atmosféru to mělo dobrý, ale ten mutant mi to tam nějak kazil. ()

Brano

Slabšie béčko. Námet sa mi páčil, ale spracovanie ma nebavilo. Človek musí takmer hodinu čakať, kým sa niečo vo filme začne diať. Celé je to založené na strachu z niečoho a nato niečo si musíte veľmi pekne dlho počkať. Vizuálne je to slabšie, ale myslím, že veľký rozpočet to nemalo, tak to až tak neriešim. Ale zato herecké obsadenie a ich výkony sa mi nepáčili. Vyzdvihnem akurát komornejšiu atmosféru farmy, ktorá vyzerala hrozivejšie ako celý ten "mutant". A samotnú myšlienku. ()

Dr.Loomis

Tento film už mám dlouho ve své sbírce,ale až ted jsem se k němu dostal a musím uznat že to stálo za to,myšlenka na zmutované krávy není špatná i když jsem z počátku filmu nevěřícně kroutil hlavou ale jak se to rozjede nepustí vás to až do konce.Za mě 80%. ()

Mr. Movie

O čtyři měsice pozěji: máte úplně normální dítě, nemusíte se bát. Jen doufám, že si tímto nechtěli dotyční zadělat na pokračování. To už raději ne. ()