Pět lidí se ocitne na osamělém polorozpadlém irském statku a zažije tam děsivé setkání s výsledky genetických experimentů. Místní krachující farmář Dan se totiž rozhodl své finanční problémy řešit tak, že dal souhlas, aby na jeho dobytku byla provedena série věděckých pokusů. Brzy však začíná být zřejmé, že údajně neškodné testy se zvrhly v děsivé mutace... (oficiální text distributora)

Astaroth12

Mám rád horrory, ktoré sa odohrávajú na malom ihrisku a v tomto prípade to bola malá farma. Len zas škoda, že monštrum nebolo moc vidieť i keď to malo čo bolo, bolo naozaj hnusné, myslím, tým, ale v dobrom zmysle. A keďže sa to dialo v menšom priestore, nebolo tu veľa mŕtvych, zato ale boj o život tu bol ukázaný vynikajúco. Je tu veľa špiny, krvi aj vnútornosti a tak tu som spokojný. Film mal dva polčasy, jeden veľmi podobný Relicu (čo naozaj chválim) a druhý, príbehovo fádny a nezaujimavý. Potreboval niečím oživiť, nejakou votrelčov kravou. Silné 3*. ()

MikO_NR_1909

Dosť ohratá napodobenina Aliena a The Thing v skomolenejšom béčkovom ponímaní. Do zhruba pólky v celku pozerateľné, štábu sa darilo zakrývať viditeľné nedostatky vyhrotením scenáristických kľučiek (dokonca premena Johna Lyncha na relatívne "čestného" farmára s "dobrými úmyslami" možno považovať za nepredvídateľný moment - azda jediný), avšak transformácia mutačného zla vzbudzuje mimoriadne ladné účinky a zarovno hrkotajúci strih tomu nedopomáha. Ak by sa tvorcom ale predsa len podarilo aspoň vycibrenosťou formy trošku odvážnejšie a lepšie nasnímať vyhrotenejšie variácie pri stupňovaní napínavej linky príbehovej kostry, bol by som o čosi milosrdnejší. ()

iolaos

...snad se mi jeste nestalo abych po napsani komentare musel korigovat slova a nasledne je uplne smazat, protoze to co sem vymatlal, do puntiku vystihl zdejsi Koly... naprosty souhlas...jen bych dodal, ze vycumlat vice z atmosferickeho potencialu kravina neslo.... dusivy, zajmavy snimek.... ()

AlistairMir

Tak tohle byla doslova kravina. Zmutované lidožravé telata útočí !! Spaste se kdo můžeš !! Hlavně divák. Sice je tam docela hodně kečupu, ale film mě absolutně neděsil a těch 95 minut jsem akorát tak prozýval. Nedokážu si vzpomenout ani na jednu scénu a dělá mi problémy zapamatovat si kdo vůbec přežil. Prostě film co totálně vyšumí do ztracena a když se mě na to někdo za týden zeptá budu schopen říct jen : Experiment? Jo byla tam kráva nebo tele a to bylo zmutovaný a...a dál si to přesně nepamatuju. Dvě hvězdy za pěkně pochmurné prostředí, ale holt co z toho, když nic nefunguje jak má. ()

cariada

No nemůžu si pomoc ,ale těm scénáristům dochází nápady. Čerstvě narozené tele je březí !!! Ano čtete dobře !Je to šílený,ale je to tak. Je to sice malinký ,aspíš než tele to vypadá jako vetřelec co kouše. je jich tam několik najednou .V celém filmu hraje jen 5 lidí a další dvě postavy jsou tam jen na chvilku (policista,lékař). Mladý pár zastaví v karavanu u farmy , pár se vyhýbá policii ,ale v celém filmu není vysvětleno proč? Co provedli? Vědecký pokus na dobytku se nepovedl a tak začíná boj o život. Působí to docela děsivě a nechutně, hodně se to odehrává v nepříznivém počasí nebo ve tmě ,všude je spousta hnoje a močůvky a žravé mini telata. Byl jsem místy zděšen na co že to koukám za šílenost ,ale musím uznat ,že to něco do sebe má. ()

Rodriguez

Hustá atmosféra! Taková opravdu chladná pro Irsko/Británii a pro celkem slušnej hororový snímek. Zmutovanou krávu jsem ještě neviděl, ale když farmáři ukousne prsty, tak to je pak co říct (musel jsem se u toho zasmát, prostě mě to nedalo). Rozhodně bych nechtěl, aby se mě takový malý zmutovaný hovada plazily někde po sklepě a pokaždý, když bych si tam šel pro pivo, mě kousli do prd*le. 50% ()

Mefistofelle

No, nečekala jsem od toho moc a taky jsem kdovíjaký zázrak nedostala. Když se nějak dostanete přes první skoro půl hodinu zabývající se kravským porodem, tak se to docela rozjede. Docela mě překvapilo, jak jde z kravína udělat strašidelné místo. Mutanti sice mohli být nápaditější, ale určité náznaky napětí tam byly, herci se docela snaží a atmosféru to nemá zlou. Zkrátka takový průměr, který neurazí. ()

TomikZlesa

Hovno neviužitý potenciál, rozpočet určitě nebyl o moc vetší než dvě moje vejplaty a sice to je na filmu hodně vidět,ale za daný limit je vydáno maximum a co nezmohly efekty skvěle doplnil ohavný a nechutný statek. Na takovym místě bych se bál a ani by mě tam nemusel honit mutant. Skvělá práce. ()

blitzer

To byl ale kravskej film. Nebejt toho, že jsem se párkrát zasmál (což ale tvůrci zřejmě nezamýšleli), tak je to odpadová záležitost. ()

Koly

O'Brien zahustil první půli filmu na jedničku s hvězdičkou. Dokonale využil sychravého irského podzimu, všudypřítomného bláta a špíny, a celkové nevlídnosti jednoho polorozpadlého odlehlého kravína. Zápletka s mutacemi krav sice může budit úsměv na rtech, ale ten samý pocit kdysi mohl vyvolávat tvor z vesmíru, který se člověku vylíhne z břicha a místo krve má kyselinu... ISOLATION prostě do puntíku potvrzuje vysoký standart horrorů z Britských ostrovů a někteří američtí režiséři by si tyto filmy měli pořádně nastudovat. Po shlédnutí ISOLATION mi fakt, že prakticky bydlím vedle bývalého JZD, na klidu zrovna dvakrát nepřidá. ()

TO

Kravka, zubaté telátko a vraždící minitelata naruby (maso a kosti vně). Přes některé zajímavé záběry s kravičkou na začátku, to vidím spíše na podprůměrný horor, který stojí za shlédnutí maximálně v televizi. Takové nějaké ploché, nezáživné, ve velice tmavém prostředí a s nudnými místy. Jinak mi film připomínal Věc Johna Carpentera. ()

Kosmik 1

Není nad to si na večer zaplavat v pořádných sračkách... Dan by mi to jistě potvrdil, kdyby ještě žil... No nic, začínám mít pocit, že roli mutanta ve filmech už by si mohl střihnout kdejaký kus pořádného masa, dejme tomu hovězí zadní a nebo kousek roštěné a vypadalo by to stejně, jako v tomto "hororu". Proč tedy dávám tři hvězdy? Protože už vím, že nemám strkat ruku do hovězího análního otvoru. 50% ()

ArdathBay

Horror s atmosférou, která by se dala chvílemi krájet. Obrovské plus je, že "TO" není moc vidět, jak by to určitě udělali Amíci. Britové prostě tyhle horrory umí.Konec je ovšem cliche. Za jedno podíváni tenhle film určitě stojí. ()

NALBERTik odpad!

Tento film se mohl jmenovat Kraví lejno útočí ! Takovou debilitu sem snad ještě neviděl...kráva porodí tele-tele hryzne ošetřovatele(umře)-tele porodí malé mutantní telata-ty pozabíjí ostatní krávy, a všecky lidi kromě jednoho...todle by zplodil i žák 5. třídy ZŠ !! Kdo dává peníze na takové ubohosti ? Herci hrají jak mátohy...místy se člověk až musel smátm, jak se snažili navodit co nejděsivější výraz, při pohledu na zabujáckou dojnici...no katastrofa...víc sem se asi bál u Jen počkej zajíci. ()

Forsberg11

Zaujímavý námet spracovaný nie až tak zaujímavým spôsobom. Ale až také zlé to nebolo. Nad 50 % si tu určite zaslúži. Kamera je pekná a ani prostredie nie je najhoršie. Chcelo by to možno viac hororových scén s mutantom a viac mŕtvol na scéne, aby to bol kvalitný horor. Ale bavil som sa a to sa počíta. Záver? WTF... ()

Hanys_

Experimenty s krávou na opuštěném irském statku. Takový pokus natočit něco jako Vetřelce nebo Věc, ale dost amatérský. Možná by mi tentokrát stačila ke spokojenosti xtá variace na chlápka s motorovkou, protože to prostředí mělo slušný potenciál. ()

Illy

Vypadalo to náramně. Slušný začátek, prostředí, kamera. Čekal jsem kdy se film rozjede a .... zjistil jsem že se náramně nudím. Škoda:-( ()