Medvědí bratři 2

Brother Bear 2

Medvedí bratia 2

Animovaný

USA, 2006, 74 min

Moc pěkně to navázalo na první díl. Příběh moc hezký, animace pořád stejně dobrá. Malinko to za 1kou skomírá, ale ne tolik, abych snížil více své hodnocení. Líbilo se mi to a dokonce i 2letá sestřička mlčky koukala až do konce. Spokojenost! Jen tomu už chyběla ta síla, která mě v prvním díle málem rozplakala :)(12.3.2012)

Povedené pokračování prvního dílu. Hudby se opět ujal Phil Colins a opět bravůrně. Scénař je jednoduchý a lehce předvidatelný, ale díky krásnému soundtracku a přiměřené stopáži to nakonec je pěkná podívaná. Stejně jako první díl, tak i druhý je určen spíše pro děti. No kdo by to u animaku čekal, že ?(5.2.2009)

• Likan7

Jednička byla takový fajn béčko, který neudělalo díru do světa, ale zabavilo a pár dětí i poučilo. Jenže dvojka je téměř ve všech směrech horší. Příběh není tak pěkný a kouzelný jako v prvním případě. Většinu velmi strohé stopáže tvoří výplň, což vám ve výsledku dává tak 30 minut příběhu. A ani ten vás nebaví. Písně jsou horší, vtipu je pomálu a já se nudil skoro od začátku.(10.6.2020)

• kaylin

Nemůžu si pomoct, ale tohle mi přišlo jako zjednodušená verze "Shreka". Je zde nesourodý pár, který si k sobě ale postupně nachází cestu. Spojitost s prvním filmem je v podstatě jen v postavách a Disney dokazuje, že pokračování z tohoto studia jsou spíše filmy, které by měli jít rovnou na video a ne do kin.(11.10.2016)

• Wyrdas

Oproti slabému příběhu z prvního dílu jsme se dočkali ještě slabšího pokračování. A zase ta typicky ořezaná animace, která se mě osobně moc nelíbí. Malé děti, které ohromí mluvící zvířátka to asi nadchne, ale moc bych na to nevsadil. Za mě animační propadák. V dnešním přesyceném trhu tohoto žánru to chce větší kalibr.(7.5.2014)

• - V prvním traileru k filmu daboval Kenaie Jason Marsden. Nakonec však postavu namluvil Patrick Demplesy. (Terva)