Dylan trpí nevyléčitelnou nemocí. Díky televizní show má možnost splnit si poslední přání.  Carol má jediného syna Dylana, který trpí nevyléčitelnou nemocí. Zúčastní se televizní show, kam je pozván, aby mu splnili jeho největší sen. Dylan si přeje strávit víkend se slavnou supermodelkou. Carol, kamarádi i celý televizní štáb jsou připraveni udělat cokoli, aby splnili jeho poslední přání. Dylana čeká nejlepší víkend jeho života! (oficiální text distributora)

Paserak

Uf, sociální sci-fi na entou. Jediná uvěřitelná scéna byla "fakovačka" mlaďase v baru. Ve světle filmu Je to i můj život se tento jeví jako podivná groteska. Divný, slabý, špatný téma. ()

mysterinka

Zezačátku sem myslela že to bude nějaká komedie ale potom u konce jsem zjistila že to komedieneni bylo to docela smutný :( ()

kolodej1

celkem milý film, ale zároveň dost zbytečný, který coby komedie ale příliš nefungoval. I jako příběh se to dalo skousnout leda tak jako pohádka. Všichni, s kterými se kluk potkal, ho znali, poté co se objevil na chvíli v televizi, navíc v pořadu, který by nemohl být kdovíjak sledovaný, což je zcela nesmyslné. Stejně tak, jak se všichni vůči němu skvěle zachovali a překonávali sami sebe, možná v tom spočívala ta komediálnost, která ale byla nechtěná. Na toto téma jeden z těch spíše nepovedených věcí. 50% ()

zero_zelo

takový Fanboys, ale pro holky... mladej, veselej, umírající má poslední přání. a jeho cesta za poznáním před odchodem. jeden z filmů, kdy se člověk při smrti usmívá :)) ()

k.rakonos

Možná víc drama, než komedie. Realita tak úsměvná není a nebude. Rakovina je zlá a je to naše prokletí. Jinak určitě zajímavý film, který nezklame. ()