poster

Poslední přání

 • USA

  One Last Thing...

Komedie / Drama

USA, 2005, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Vxxx
  ***

  Ehm... proč ne? I když vezmu všechny chyby, který ten film měl (nereálné postavy, občasně stupidní scénář), tak mi to všechno vynahradil sarkastický a cynický humor hocha, na jehož jméno si nevzpomenu. Ale vy víte... takovej ten, co umíral... Každopádně až na to zas někdy natrefím v telce, klidně si to dám znovu... 3*(15.10.2014)

 • honajz
  ***

  Neobvyklý film mířený na teenagery, který pracuje s nevyléčitelnou nemocí, ale i jasným poselstvím, že když něco moc chcete, může se to splnit. Mladý Dylan trpí nevyléčitelnou nemocí. Když se dostane do televizní soutěže a vyhraje ji, jeho přáním je strávit víkend se slavnou a krásnou modelkou. Ta však odmítne. Dylan tedy spolu se svými kamarády vyrazí za ní, aby ji přesvědčil, že vše myslí upřímně. Poté, co se setkají, zjišťuje mladá žena, že někdo má i větší problémy, než jaká ona má traumata, a nakonec se Dylanovi poslední přání splní. U filmu už od začátku tušíme, či snad dokonce víme, jak skončí, a skutečně ke konci mačká slzičky. Naštěstí se dokáže snímek i sem tam poněkud shodit a ono teenagerovské herectví dělá ze snímku sice nijak velkolepou (jako třeba u noirovky Brick / Zmizení), ale aspoň sympatickou podívanou.(16.3.2012)

 • ecceHOMMO
  ***

  Každý z nás by bol rád, keby na sklonku života sme na druhý svet odchádzali s pocitom, že sme si splnili aspoň jeden veľký sen. A o tom je tento príbeh....príbeh mladého človeka, ktorý napriek tomu, že na svete nepobudne tak dlho ako by sám chcel, túži po niečom vysnívanom.....a ide si za tým stoj čo stoj....Veľmi pekný príbeh, so sympatickými hercami avšak chýba tomu niečo čo by vás ešte viac chytilo za srdce a rozorvalo ho v závere na malilinkaté kúsky.....(23.9.2010)

 • Aluska88
  ***

  Nevím, proč mě toto srovnání napadlo zrovna u tohoto filmu, ale stalo se. Přijde mi, jako chutný, hezky vypadající pomeranč, ze kterého ovšem tvůrci nevymáčkli všechnu šťávu. Velmi slušný potenciál, chytlavý námět, sympatičtí herci, ale nedostalo se mi něčeho výrazného v ději, co jsem očekávala a přála si. Bylo to hezké, milé, příjemné, ale chybělo tomu něco, co by z toho udělalo ještě lepší Poslední přání.(18.11.2009)

 • slovan1
  ****

  Hodně pohodový film. Cesta za snem ,který se člověku těsně před smrtí může splnit. Snímek je označen jako "komedie", ale tak jednoznačně bych to neviděl... Docela dobře by se zde hodil i žánr "drama", jelikož snímek o umírání k tomu prostě musí vybízet. Poslední přání je vtipné, jako teen komedie a zárověň dojemné, jako správne drama, které člověka nenecha chladným. Michael Angarano mě hodně překvapil. Na herce, kterého neznám se této role ujal jako zkušená filmová star. Sunny Mabrey zase okouzlila krásou a sympatičností.(10.4.2010)

 • - Natáčanie snímky prebiehalo na autentických miestach v americkom štáte Pennsylvania a meste New York. (MikaelSVK)