Brouk

Paranoia je nakažlivá. Servírka Agnes Whiteová (Ashley Juddová) žije po rozchodu s násilnickým manželem sama v levném motelovém pokoji. Nemůže se vyrovnat se ztrátou synka, který se jí před lety záhadně ztratil během obyčejného nákupu v samoobsluze. Jednoho dne se Agnes seznámí s bývalým vojákem Peterem Evansem (Michael Shannon). Z obou se brzy stanou milenci. Peter vzápětí zjistí, že v pokoji jsou drobní brouci, kteří jsou schopni dostat se lidem pod kůži. Pochopí, že hmyz k Agnes dovlekl on sám, protože po válce v Zálivu podstoupil u armády experimentální léčbu, ve které byl spolu s dalšími vojáky zneužit jako pokusný králík a ve které jej lékaři úmyslně nakazili. Několik lidí se snaží Petera přesvědčit, že žádní brouci neexistují a že vše se odehrává jen v jeho hlavě. Je však pozdě: zamilovaná Agnes totiž Peterovi ve všem věří a stejně jako on se pouští do předem prohrané války s neviditelným hmyzem… (Česká televize)

TopsyKrets odpad!

Toto nie je horor ani thriller. Skôr psychologický film. Toto sa stane s feťákmi, čo berú drogy, Preskočí im. Najhorší film Ashley Judd, Tak isto je to najhrší film roku 2006 zlatú malinu mu asi zabudli udeliť. ()

harado

Ach můj Bože! Když si vzpomenu, jak mě sestra přemlouvala, abych se s ní na to koukla...směju se. Když film skončil , s otevřenou hubou jsem dvd vyndala z přehrávače a podložila jsem s ním skříň. Hvězda za to, že jsem opravdu nevěděla, zda-li je to skutečnost nebo jedna velká halucinace. ()

Necrophobic

Pro mě hodně nestravitelné sousto.Neurotický ,depresivní ale hlavně dost nudný film.Sonda do schizoidní palice to sice je,ale po shlédnutí jsem byl sám zralej na antidepresivum.Nikdy víc . ()

SatchS

Je jasné, že všetci očakávali béčkové, krvilačné chrobáky, ejkejej Marabunta: Vraždiace motýle. Akonáhle ale miestni ultra hororoví odborníci neuvideli prvých dvadsať minút žiadneho chrobáka, hodnotenie išlo rapídne dole. Keď bude Friedkin nabudúce točiť niečo podobné, musí si uvedomiť, že snaha o originalitu sa tu trestá modrou farbou. ()

Coumway

Vynikajúca téma aktualna hlavne v tejto dobe.Stabilné herecké výkony.Vo filme ale bolo viacero nezrovnalostí na zaklade ktorích film uplne nefungoval ,ale tato téma tato myšlienka by mala byť čím ďalej tým viac prezentovaná vo filmoch.Niečo podobné ako nahý obed. ()