Sourozenci Ronan (Mark Hapka) a Beatrix (Jessica Rothe) při hledání svého otce narazí na tajemnou budovu, která je vstupní branou do nekonečných paralelních (alternativních) světů naší země. Tajemná budova ve stejných časových intervalech cestuje alternativními světy, kde mohou potkat sami sebe... (DJMaroko)

brasek

Od začiatku po koniec je to lacná fraška, bez nejakého hlbšieho vnímania deja a vykreslenia postáv. Má to však plus, je to svojím spôsobom zaujímavé skoro po celú stopáž. ()

DJMaroko

Velice zajímavý film ....jednoduchý,ale dobře koukatelný ....bohužel bez konce. Pokud jde o pilot tak by to ještě mohlo být zajímavé. Pokud bude ovšem nějaké pokračování či seriál. V opačném případě to je pro mne zklamání. ()

xwerm

Na tento film som narazil úplnou náhodou a nemal som od neho žiadne velké očakávania, lenže film ma celkom prekvapil v dosť veciach a nemôžem z neho nič vytknúť. Kedže mám scifi rád a už riadne dlho som nevidel nič poriadne čo by ma bavilo, tak tu nesmiem zaváhať 9/10 ()

NextOne

Neskutečné zklamání. Tenhle film mohl mít obrovský úspěch, člověk když tento film koukal, tak o něm neustále přemýšlel. Děj byl propracovaný a herecké obsazení nebylo zas tak špatné. Určitě by tenhle film byl výborný seriál, který by odkrýval v každé epizodě nové a nové světy. Bohužel zakončení filmu, kdy nechalo diváka bez odpovědí je vskutku smutné. ()

littlelight

Námět dobrý, ale zpracování mě místy docela ničilo. Celkově to na mě působilo jako z poloviny nedokončený příběh, podle kterého se někdo rozhodl natočit film. ()

radecop

Nápad dobrý, ale to je asi tak všetko. Ak to bol aj pilot, aj ten by mal mať nejaký aspoň čiastočný záver alebo nasmerovanie.... Tu nič. Herecké výkony, efekty réžia 0 bodov. Dve hviezdy za námet. ()

lineker

Trochu delší ovšem o nic víc kvalitnější věřte-nevěřte. Film který od samého začátku značně škobrtá a do cíle se doplazí značně unaven. Nic neřešící závěr. ()