Mezi nebem a zemí

Drama / Dobrodružný

USA, 2006, 109 min

Stephen Deutsch

João Fernandes

Uff .. No ... To jsem dlouho nezažila, aby se mnou film tak emocionálně zamával tímto směrem. A potřebovala jsem to ... takže ano, film si Vás najde, když je to třeba, věřte tomu. Vyvolával ve mně pocity a emoce pokrytectví a dojetí - střídavě neustále dokola. Je to jako by mi někdo příšerně nafackoval a pak mě utěšoval a hladil po vlasech. Jsem velmi vděčná za to, že jsem to mohla vidět a zase si pár věcí uvědomit......... Děkuji Ti, Ty víš :)(20.10.2015)

Zajímavá filozofická myšlenka podaná v promyšleném příběhu. Povedené drama.(3.5.2014)

• Dale

Údajným "rozhovorom s Bohom" tu je vyhradených možno 5 minút, aj to v nich nič zaujímavé nezaznie. Zvyšok je nudný príbeh bezdomovca, ktorý vďaka svojej knihe k bohatstvu prišiel.(21.9.2015)

I'll Be There. Tohle není vytržený text od Lennyho Kravitze z písně I'll Be Waiting, ale polední věta z tohohle filmu. Z filmu, který by si vás měl sám najít, - což se ukázalo jako nepřesné, když si člověk přečte předešlé dva komentáře -. Z filmu, který by jste měli vidět před četbou, nebo i po četbě hovorů s bohem od Neale Donald Walsch. Já to udělal před četbou a jsem za to rád, jakoby na mě film promlouval. První jsem se sice trošičku smál tomu, že si prostě maník mluví s bohem, ale tenhle film mě přesědčil, že tomu tak doopravdy je a může s ním hovořit každý, protože je uvnitř nás a s vírou nemá naštěstí nic společného. Z filmu, který byl dojemný a pohladil na duši příběhem podle skutečné událostil, doprovázený éterickou hudbou a výborným výkonem Henryho Czernyho. Z filmu, který se nehodnotí myslí, ale duší.(28.6.2008)

Film o člověku z The Secret. Hodně duchovní film a věřím, že je to skutečný příběh. Knihy mám dlouho, jen jsem se do nich pořádně nepustil kvůli předsudkům ke slovu Bůh. Teď si je asi přečtu a film budu doporučovat dál. Zpracování sice průměrné, ale jsem rád, že tato věc byla vůbec zfilmována. Naděje.(24.9.2011)

• - Na konci titulků je možno vidět ještě jednu scénu. (Mia...)