poster

Slídil

 • USA

  Sleuth

Mysteriózní / Thriller / Drama

USA, 2007, 86 min

Režie:

Kenneth Branagh

Scénář:

Harold Pinter, Anthony Shaffer (divadelní hra)

Hudba:

Patrick Doyle

Střih:

Neil Farrell

Scénografie:

Tim Harvey

Kostýmy:

Alexandra Byrne
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  *****

  Dva herci, hezký dialog.(24.3.2009)

 • mysiak
  ***

  Skvelý remake, kde už Michael Caine hrá starého a zdatne mu sekunduje dobre hrajúci Jude Law...je to dobré, že akurát títo dvaja účinkujú v tomto filme, ináč by to bola nuda. Ich psychologická vojna je brilantná, ich party sú zahrané vynikajúco, škoda, že tu hrajú len dvaja herci...kľudne tam mohla hrať tá Michaela Cainova žena...mohlo by to byť zaujímavejšie...(1.9.2008)

 • T2
  *

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $342,895Tržby Celosvetovo $4,844,717║ /20%/(12.3.2010)

 • spaceboyCZ
  **

  1* za Cainea, 1* za Lawa. Vic si ten film nezaslouzi. Jit na ne do divadla, tak si to uziju plnymi dousky. Takto doma u televize je to spis utrpeni a drzela me u toho jen zvedavost, jak se ti dva s tim vyporadaji. Oni to zvladli vyborne. Reziser/strih/hudba to odflakli jak nejvice slo...(28.1.2013)

 • Djkoma
  ***

  Nový Slídil je jako ten nový dům. Mnohem chladnější, méně osobní a divadelní, než starší bratříček. Role se otočily, svět se stal moderním místem pro černou a bílou, na kterou dopadá počítačem řízené světlo a mění tak podobu interiéru. Už samotná architektura a design filmu nasvědčuje změnám ve vnímání světa. Ostatní však zůstalo na svém místě, jen někdo nezapomněl přidat to nejmodernější a to homosexuální ladění. Popravdě si nepamatuji nic víc gay než je posledních 15náct minut filmu (čemuž dost pomáhá Lawův vzhled:)). Je to lepší nebo horší, těžko říct, je to rozhodně jiné a v druhé části si to víc hraje na sexuální napětí, které mezi dvojicí mužů příliš nefunguje. Problémem kromě hi-tech pohledů a domu může být i jakési nestíhání ústřední dvojice. Caine hraje svůj standard, ale se vší úctou k Judeovi, tohle není veřejný dům laděný v italském stylu (toho itala jsem mu nevěřil ani minutu, to že se ohne pro mýdlo ve sprše ano:)). Film pro dvě herecké osobnosti, ale jedna si vzala volno a musel ji zastoupit dům...(24.6.2010)

 • Jude Law

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace