• Eigis
  ****

  Randolph Scott v roli šerifa, který udržuje křehkou hranici mezi pořádkem ve městě a úplnou anarchií. Témeř každý den musí bojovat a zabíjet a mocní v pozadí posílají další zabijáky. Jednoho dne je postřelen a všichni si myslí že je mrtev, ale on se vrátí a definitivně zjedná pořádek.(3.8.2012)

 • ilclassico
  **

  Řemeslně natočené béčko, dobře dívatelné, akorát ze špatně napsaným scénářem. V rámci žánru za 2,5.(26.1.2018)

 • liquido26
  ***

  3,5 Příjemný béčkový western, který se odehrává v klasickém westernovém městě, kde pořádek udržuje nesmlouvavý šerif, kterého dobře hraje Randolph Scott.(4.2.2013)

 • Mol
  ***

  THE PEOPLE OF THIS TOWN DON'T NEED A MAN LIKE ME ANY LONGER! IT ISN'T JUST THE BADGE THAT MAKES THE LAW! IT TAKES THE RIGHT PEOPLE TO STICK TOGETHER FIGHT AND FIND OUT WHAT IS STANDS FOR! NOW YOU'VE DONE IT!!! Na takhle béčkovej western dost akční, napínavé, nahláškované a s nějakým tím poselstvím. Angela Lansbury by mi tu jistě připadala jako krásná kapka rosy na letní květině, jenže když už jí člověk má zafixovanou jako starou hnusnou ropuchu na kačáku v Kotěhulkách, tak to prostě nepůsobí. Randolph ovšem super výkon a jeho roli jsem mu věřil.(25.8.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace