Spin

• USA God is a DJ
všechny plakáty
Krátkometrážní / Komedie / Hudební / Sci-Fi
USA, 2005, 8 min

Tajemný DJ je vyslán do rušné části města, aby zasáhl v řadě řetězových reakcí, které jsou běžnou součástí našeho života, avšak díky záměně časových stop vypuká chaos. (oficiální text distributora)

Anchi

Jooo, kdyby Bůh vypadal takhle... To by byla pecka... A DJ k tomu? No jedna báseň. I když trochu packal, což bych mu snad i odpustila, tak nakonec roztomilej kozlík šikula :-) A abych jen nevychvalovala hlavního protagonistu - tak i po těch ostatních stránkách je to dokonale využitých 8 min - skvělý nápad! ()

ledzepfan

Ale jó-pohodovka...Jednoduchý nápad, který je slušně využitý v rozumných osmi minutách..........Přitom nenasytové z hollywoodu by z toho udělali přebuřenou a plytkou akci na 2h. ()

Z0oMb3E

Kraťas na štýl The Butterfly Effect- aj jedna nepatrná zmena môže ovplyvniť veľa. Alebo si to mám vysvetliť tak, že Boh je hispánsky DJ? To hádam nie. xDD. Určite zaujimavý obraz v 8 minútach. ()

Alementina

Už jen z popisu mi bylo jasné, že už jsem to kdysi viděla, na druhé shlednutí to už není tak usměvné jak napoprvé, ale přesto, jednoduchý a funguje to perferktně. ()

fmash

Hravé a vtipné (zejména stopa rtěnky na tváři toho „padlého anděla“). Kasuistika v praxi. Jsem zmatený a nevím, stavět-li se k tomu pesimisticky či optimisticky. Odhlédna od výborného technického zpracování, váhám mezi odpadem a pětkou. ()

easaque

neříkám, že by to nebylo nápadité, ale mě to přišlo veskrze pubertální a zbytečně protahované. To režisérův další krátký film Strýček Jack mi sedl mnohem lépe. Na tento kraťas je tu odkazů spoustu, tak se nebudu opičit. [ PŘÍBĚH: 1 /// ATMOSFÉRA: 2 /// ORIGINALITA: 3 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

honajz2

Jo, tohle bylo povedené, dobře udělané, promyšlené, zajímavé, prostě je to povedený kraťas, kterých moc není. Na 8 minut úplně dostačující. 5* ()

annihilation

Jednoduchý krátkometrážní snímek založený na skvělém nápadu - záhadný DJ se snaží změnit špatný průběh událostí, ale zamotává se tím víc a víc do dalších prekérních situací. Roztomilá parafráze na ironii náhody, výborný výběr hlavního představitele a hlavně, ač je tento krátký film beze slov, i dávka vtipu. No považte sami, strážní andělé to asi nemají jednoduché... ()

3n3my

Tak to mi pripomenulo Nezvratný osud, tentokrát však hýbe osudmi ľudí DJ. A veru nemá to jednoduché. Zaujímavé spracovanie, hudba k príbehu sedí. ()

Scratt

Povedený snímeček o tom, jak jedna kladná změna v běhu událostí může vyvolat celou řadu jiných negativních. 90% ()