Carlton, Pensylvánie 1903 – děti pracující v hlubinném dole jsou při závalu zaživa pohřbeny. Ovdovělá Karen spolu se svými dcerami se přestěhují do téhož města a brzy se dozvídají jeho tragickou historii. Ale zločiny minulosti se znovu vracejí v podobě dětí (zombies) a jejich ďábelsky krvavé pomsty – pronásledují, zabíjí a požírají své oběti. Karen a její dcery musí s pomocí souseda přežít, aby byl utišen hlad zombies po vlastní spáse. (oficiální text distributora)

Patches1984

Takový šablonovitý béčkový horor - šablonovitá zápletka, šablonovité prostředí, šablonovité postavy (především ty vedlejší), šablonovité zvraty. Naštěstí alespoň část toho, co ztrácí v oblasti nápaditosti a originality, dohání zpracováním, které není v rámci žánru tak špatné. Takže výsledné hodnocení je logicky průměrné s malým plus za dětské zombie permoníky. To se totiž hned tak nevidí. 5/10 ()

Daryl.Dixon

Něco ve stylu kukuřičných dětí, jen tady pobíhají zombáčata s krumpáčema. Za celou dobu se neobjevilo nic neočekávaného. Když někdo utíkal, tak zakopl, když bylo potřeba odjet autem, tak zapadlo v blátě, nebo nešlo nastartovat, a pokud někdo potřeboval rychle něco odemknout, tak mu zákonitě upadly klíče - prostě klasika. Dopředu je také jasné, z koho zombíci udělají karbanátky - stačí být bezejmenná, nudná nebo protivná postava a jste na řešeto. Jinak to bylo ale koukatelné a dal bych tomu tak 50%. ()

elanista1

Tu ani nemam chut nieco hodnotit, kazdy kto to videl vie svoje, bezduche hororove becko, ktore tazi najme z temnej atmosfery lesa, inac strachom sa tu urcite neposeriete.Zopar zombie vyrastkov pozierajucich maso mi pripadali skor smiesni ako hororovi. Nechyba tu samozrejme klisovitost a predvidatelne ne-lakacky. ()

bobin

Zombies jsou dokonale mrtvolní a žraví, dívky srdceryvně ječí, mobily nefungují, svítilny nesvítí, auta odmítají startovat a to všechno samozřejmě v noci. Prostě samá hororová klišé, ze kterých jde hrůza hrůzoucí ! ()

brasek

Silne podpriemerný horor s príbehom skoro o ničom. Banícke zombie bez atmosféry strachu. Exteriéry musím pochváliť, tie sú skvelé ale pokiaľ je príbeh nulový nepridajú nič navyše ako je to v tomto prípade. ()

morbido odpad!

Človeka ktorý rozhodol nazvat túto hrôzu Zombies by mali verejne popravit...nič iné sa tu ani nedá napísat čistá strata času ()

le poulet

Tohle by mě nejspíš nikdy pořádně nevyděsilo. Film plnej starejch baráků a lesa, kterj vypadá stejně ve dne jako v noci, jehož scénář se skládá převážně z vět jako "Emmo!!!" a "Haló? Je tu někdo?" a navíc založenej na pravidlu "je tam tma, v té tmě něco je, nejspíš to nebude moc hodný, ale já tam přece vlezu, abych si dokázala, jak jsem odvážná (nebo spíš protože jsem úplně blbá).. A co se dětí týče, v den, kdy mě vystraší banda malejch rádoby chodících mrtvol, který jsou podivuhodně živí a mají kolem huby napatlanou umělou krev, celej obličej napatlanej dětským pudrem a kolem očí deseticentimetrový černý linky a který se ještě navíc ohání krumpáčem a rubou do všeho kolem sebe, tak v ten den se leknu večer i vlastního bratra. Ten film má hodinu 35 minut a já do devadesáté minuty marně čekala, kdy se teda začne něco dít. Pak mi došlo, že už se něco děje a já to prošvihla...hm, moje chyba. ()

Gagin

Nezábavný horor, děti vypadají celkem realisticky což je na tom dobré, ale to je tak vše. Žádný strach, žádný děj. Nudný film ()

sister

Hloupé, hloupé, hloupé. Největším zklamáním jsou opravdu nepovedení zombíci, za něž se stydí i divák. Vše je navíc opepřeno sérií těch nejhorších hororových klišé - senzitivní děti se přátelí s duchy a sexuchtiví teenageři jsou napadání na hromadných rande. Jediné, co stojí za zmínku, jsou vcelku povedené temné lesy. ()

papinak

Mám asi smůlu. Den před tímto filmem jsem měl tu čest se Zmeškaným hovorem, což byl propadák na entou. Asi jsem byl naivní, když jsem doufal, že si tímto filmem spravím chuť. Bohužel je na tom naprosto stejně, jako zmiňovaný snímek - absolutně žádná atmosféra strachu. Zombie děcka, která jsou namaskovaná jako z maškarního bálu, a která se procházejí po lese s krumpáčem v ruce díru do světa neudělali. Nechápu, že si filmař myslí, že když ukáže bílou tvář desetileté holčičky, tak se z toho divák po.... Pokud by bylo zachováno tajemno nemuselo to být tak špatné. ()

Legonard1

Priemerný horor pri ktorom som sa miestami aj dosť bál. Vražďiace deti ale moc v láske nemám, no pri filme som dokázal vydržať sedieť až do konca, horor splnil to čo mal a ja som sa aj bál. Ak človek nevie čo má robiť tak je tu pre neho film Zombies. ()

Breeg

Děcka strašidelné nebyly, ale aspoň byly krvelačné. Tak aspoň něco. Chování postav nelogické až běda. Trochu poslouchat by občas neškodilo. Zhulení a ožralí náctiletí dostávají na zadek od dětiček s krumpáčem. Noze dobrá. Lori Heuring cajk, stejně jako Scout Taylor-Compton. Ale nejvíc tady stejně Chloe Moretz. Takové malé roztomilé dítko, které si hraje s mrtvýma dětičkama. Já to beru. ()

vrch07256732

čakal som ďalšiu Zombie zlátaninu a dočkal som sa Zombie duchariny a to celkom vydarenej. Chápem fandov Zombie žanru že toto im nemohlo nijako sadnúť - film je výrazovými prostriedkami čistá ducharina, akurát namiesto duchov tu behajú detskí zombíci (vyzerajú inak skôr ako duchovia) a občas niečo alebo niekoho ohlodajú. Dal by som aj plný počet, ale výdatných hororových scénok je tu pomenej, resp. keby tu boli aspoň 1 -2 ozaj úderné scénky bolo by to fajn. ()