Carlton, Pensylvánie 1903 – děti pracující v hlubinném dole jsou při závalu zaživa pohřbeny. Ovdovělá Karen spolu se svými dcerami se přestěhují do téhož města a brzy se dozvídají jeho tragickou historii. Ale zločiny minulosti se znovu vracejí v podobě dětí (zombies) a jejich ďábelsky krvavé pomsty – pronásledují, zabíjí a požírají své oběti. Karen a její dcery musí s pomocí souseda přežít, aby byl utišen hlad zombies po vlastní spáse. (oficiální text distributora)

Rathalos

Zombies je priemerny horor,ktory nijako extra nezaujme,herci su v pohode,no masky deti su slabe,aspon ten zaver je viac akcny...:-) ()

Dimo

Nevím kde zůstala atmosféra... asi scénáristům na papíře? Možná ani tam ne. Až se chce konstatovat ono otřepané "Ach ty dnešní horory!" Přitom tady šlo pracovat s fakt poměrně zajímavými postavami - a to dětští zombíčci, jenže těžko říct, jestli jsou "zombies" to správné slovo. Chodí jak stádo ve skupince, občas se zastaví v řadě, tahají s sebou krompáče a kladiva, která neváhají použít a přitom jsou inteligentní a odpouštějí. (?!?) Prostředí se mi paradoxně povětšinou líbilo, místo aby mi nahánělo strach, hlavně na začátku, les v podzimu, no co může být hezčího? Forma a obsah filmu je jak přes kopírák desítek filmů - utrpěná rodina bez otce, který samozřejmě umřel, temný sklep se spoustou fotek, podivný soused, dcerunka, které nikdo nevěří, že vidí malé lesní potvůrky, jejiž vizáž je taky laciná, napudrovaní do bíla jak klauni, pusinky rudé od krve prasátka, které prvně řádně rozmašírují na sračku krompáčem a potom všichni v kruhu spokojeně papají, teenageři popíjející a pokuřující v "hustým" autě, které zapadne v nejméně vhodném okamžiku a v tom nejvíce vhodném se uvolní, realitní magnát, kterému patří všechno všude a tak dál, furt to stejné, laciné a stokrát viděné. Úplně NEJVÍC mě nasíralo umělé budování strachu a řídké atmosféry všudypřítomnou tmou. V polovině filmu je vidět úplný prd, sotva obrysy obličeje a tma je i ve dne, plus přidejte divnou hudbu, která vše prozradí a výsledkem je tohle dílko. A ta finální scéna ?!? Budu dělat, že jsem ji neviděl ! Pár okamžiků bylo sympatických, takže se na film dalo (po)dívat, ale i tak se jednalo o hodně řídkou podívanou, kde jsem se lekl asi jednou a hotovka. Zklamání, vzhledem k tomu, co se dalo z tématu vytěžit. 30% ()

AxelWers

Jedna hviezdička za nevľúdny zahmlený les, ale inak tie sfetované ksichty s kečupom okolo úst, čo mali akože prezentovať zombie, na mňa veľký dojem neurobili. ()

dainio

Fajn obsazení a výtečná atmosféra vyzdvihují tento malý horůrek. Když od toho moc nečekáte, tak budete I celkem spokojeni. Nápad s pomstychtivými dětmi z tragédie v dolu je dobrý. Nemluvě o tom, jak skvěle jsou natočeny scény v lese, kdy je citelná stísněnost a nebezpečí. Začínající Chloe je příjemným bonusem. Postava Hankse patřičně zahrána i napsána tak, aby se stala oblíbenou. Až na ten trapný český název a scény, kdy zombies "sprintují" se jedná o slušný horor, který je zbytečně podhodnocen a zasloužil by si něco přes 50%. ()

Petulka88

Horor, který sice nedokáže vyděsit, ale otrávit diváka umí dokonale. V každém hororu se sejde pár zaběhnutých klišé, která k tomuto žánru patří. Jenže tady je jich tolik, že by to vystačilo na celou hororovou sérii. Mobil nemá signál, ve sklepě se skrývá dávné rodinné tajemství, v lese je slyšet tajemné hlasy, mladší dcera hlavní hrdinky si najde kamarádku Mary, kterou nikdo jiný nevidí, v tom nejnevhodnějším okamžiku se auto zaboří do bláta... Navíc, ústřední zombies jsou asi tak děsivá jako když Jaroslav Čejka předvádí svou populární slepici (jsou mu i docela podobné). A odhalení onoho rodinného tajemství není taky žádný zázrak, spíš to každého napadne už o půl hodiny dřív. A klady? Napadají mě dva. 1. Hudební doprovod je docela slušný, i když si ho divák moc neužije. 2. Mamča i její starší dcera jsou docela pěkný, jenže na nějaké ukazování ducpartií nedojde, takže to zas tak velké plus není. A to je bohužel všechno... ()

Hellknight12

Po pár rokoch pozreté. Za mňa rovnako skvelý film ako, keď som ho videl prvý krát. Skvelý atmosférucky Zombie horor. Za mňa je veľmi málo kvalitných atmosférických Zombie hororov. Humor tu prakticky chyba. A pokiaľ pôjdete po čistom zabíjaní Zombiekov tak sa ho nedočkáte. Film to celé vyrovnáva atmosférou. Príbeh je možno trochu zvláštny a nič nové ale mne to nevadí. Film jednoznačne môžem odporučiť. Hudba a ozvučenie je tu dobre vyladené. Herecké výkony sú nadpriemerne. Celkové hodnotenie za mňa je 80%. ()

BuchtiCZ odpad!

Hodně dementní výtvor. Něco s tak debilním scénářem, režií, dialogy, maskami a hereckými výkony jsem dlouho neshlédl. Snad jen ten mlžný opar tam byl správně. ()

Knor

V krásným prostředí horských lesů řádí partička zabijáckých zombie dětiček. Takto bych popsal to nejzajímavější na filmu. Zbytek velká nuda. Velmi slabej horor. ()

Meev

Jsem zklamaný. Film s úžasným nápadem, ale špatným zpracováním. Opravdu, vynikající a originální nápad, zombie děti. Když jsem poprvé viděl zombieky, tak jsem si říkal:,, Krásné maskování, hezký nápad." Ale... Tupé rány krumpáčem, žádné napětí, nic... zombie se pohybovali... tak nějak divně, ani prkeně, ani normálně, jako lidi. Děti, které hráli zombie, je nehráli, jen chodili před kamerou, herecké výkony hlavních byly lepší. Hanks mi do role seděl nejvíce a s ním jsem byl nejvíce spokojený. Ohromný potenciál, špatně využitý. Snad se dočkáme rymejku, který bude na úrovni... 2.5 hvězdy= tři hvězdy (protože malé hodnocení dávám nerad). Po půl roce (15.3. 2019): Nudící nesmysl- dvěma slovy ;) ()

Luki.V

Velice povedená vizuální stránka (ty lesy fakt naháněly nepříjemný pocit) a sympatické herecké obsazení. Za zmínku stojí především Scout Taylor-Compton s efektním vřískotem (Nová Laurie Strode v Halloweenu Roba Zombieho):). Děti však podle mne přišly na scénu moc brzy a osobně bych je nechal ve tmě po větší část filmu, ale masky jsou povedené a tmou se tady taky nijak nešetří. Zklamal mne konec, kde jsou všechny nevýznamné postavy odpraveny takřka najednou a jedna hlavní postava téměř na dvacet minut úplně zmízí z děje aby se v poslední minutě objevila společně s kyselým happy endem. Každopádně za zhlédnutí film rozhodně stojí. ()

Kleopatr

Podivil jsem se, když jsem si zjistil, že v tomhle filmu budou zombies děti. Něco takovýho tu snad ještě nebylo (kromě Braindead). Bohužel jejich namaskování ve mě hrůzu nevzbouzelo. Vypadaly roztomile, po lesíku si běhaly, skákaly akorát na místo hraček měly v rukách krumpáč, lopaty nebo jiné náčiní dělnické třídy. O něco více straší samotný podzimní, mlhavý les. Přběh plný klišé je stupidní. Zvuky jsem snad ani nepostřehl. 30% ()

Cortesz

Podle názvu jsem čekal typickej zombie horor, svým způsobem si mi to dostalo, ale tvůrci se do toho snažili přimotat nějakou mysteriózní zápletku, když se zombie děti pomstí, tak přestanou požírat lidi co se v noci nachomejtnou v lese. Děj je opravdu příšernej, tupej a postavenej na hlavu a jde proti všem pravidlům zombie hororů, ale to prostředí těch starých domů a těch celkem solidně strašidelnejch lesů, které měli skvělou hororovou atmosféru dávám nakonec za 2*. ()

zly.dvojce

Po poměrně nadějném začátku, od objevení první dětské příšerky si nejsem jistý co mě sralo víc, malí haranti s krompáčema, které by banda vidláků s brokovnicemi pořešila během půl hoďky, nebo ty ukńučený a uřvaný dcery s matkou (resp. dcera s matkou), ječící jak kundy i ve chvíli když vběhnou mezi větve s pavučinou. Naprosto neatmosférická záležitost s naprosto nestrašidelnýma harantama a hlavníma postavama, které jsem toužil zabít sám. Od odpadu zachránil celý film začátek. Za vše pak mluví to, že comment píšu v průběhu filmu, který jsem musel začít zrychlovat po půlce, bo už to bylo k nesnesení a postuji ho ještě před koncem filmu .. nemá mne co překvapit ()

Solverino

Jedna hvězdička za nápad se zombie dětma, jinak bych dal odpad!. Takovejch nesmyslů zase kopec, kdo se má na ty hovadiny dívat! Zase jsem to nevydržel do konce :( Začátek celkem slibnej, ale pak se to začne raketově propadat do odpadu. Ztráta času na to čumět. ()

Stejšn

I děti mohou být strašidelné, ale to musí být alespoň kukuřičné. Tohle je fakt přiblblost a nuda jako prase. ()