Nebezpečný cíl

Nebezpečný cieľ

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2008, 100 min

• Hakha

Tak tohle se nepovedlo, slabý scénář, který ani režiséři nezvládly uspokojivě pro diváka zrealizovat na plátno. Akční scény nenapínavé a nudné a nikdy bych nevěřil, že mě bude dost vadit vizáž Nicolase Cagea, který zde vypadal jak mimozemšťan s parukou, a měl jsem strašné choutky ho ostříhat. Jinak pár kladů film má a to překrásné japonské slečny a roztomilou prodavačku v lékárně, který tento nudný film mírně zpestřovali. Já tuto jednohubku hodnotím 1,5 hvězdičky…(7.12.2008)

• Vitason

Co to je? Nicolas Cage tam pobíhá v teplákách s přiblblým účesem po Bangkoku a neshání žádnou prostitutku? No přece Bangkok Dangerous, ale pokud by jste odpověděli nebetyčná nuda, tak bych vám to také uznal. Když si uvědomím, že to není zase tak dlouho, co tenhle sympaťák máchal pistolí ve Skále nebo Conairu, tak se mi chce až skoro brečet. Bangkok Dangerous je podprůměrný akčňák, ve kterém není skoro žádna akce a když už tak je šíleně nudná a blbě natočená. Navíc je tu Nicolas, který se už na nějaký herecký projev zřejmě dávno vykašlal. A celé to umocňuje ta násilně naroubovaná romantická linka. Něco ve stylu: když mohl mít Chow Yun-Fat slepou holku, proč by nemohl mít Cage hluchou.(16.7.2009)

• ed_wood

Podpriemerný akčný film o chladnokrvnom nájomnom vrahovi, samotárovi, ktorý začne mať o svojej práci pochybnosti a ktorý sa zamiluje. Chabý scenár, slabé akčné scény, žiadny poriadny záporák, slabí herci. Myslím tým aj Cagea, pretože jeho posledné filmové roky len potvrdzujú, že šiel s hraním dosť dole. Jeho posledný dobrý film bol z roku 2005 a to je už dosť dlhá doba, a preto mu s Knowingom silno držím palce.(7.2.2009)

• kitano

Obsadiť Cagea do hlavnej úlohy bol obrovský omyl (wtf účes)a nebudem prehánať, ak poviem že pokazil celý film. Cage sa nielenže znova rozhodol, že nebude hrať, ale do filmu proste absolútne nezapadol. A to nieje bohužiaľ všetko. Film má strašne kolísavú kvalitu a vydarené scény sa striedajú s absolútne nepresvedčivými a nevierohodnými. Po filme vo mne zostala veĺmi nepríjemná pachuť a zmiešané pocity. (4/10)(27.5.2010)

Klasický béčko, který není tak hrozný jak se tu vesměs píše. Má to předvídatelný děj, nechápu jak se nájemný zabiják tak rychle skamarádí s místním zlodějíčkem, dlouhé vlasy Nica vypadají jak paruka, atd., atd., atd., prostě našlo by se dost dalších věcí, které filmu moc nesedí, ale na tři hvězdy to stačí.(28.3.2009)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 38. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Snímek bratrů Pangových je remakem jejich vlastního filmu s názvem Sniper z Bangkoku (Bangkok Dangerous, 1999). Tam byl však hlavním hrdinou hluchoněmý mladý Thajec. (hippyman)

• - Film se natáčel také v Praze. (S.U.E.S.)