Samatha cestuje se svými zhulenými přáteli na festival lásky, rock and rollový koncert v lesích. Cestou jsou napadeni místními burany, ale podaří se jim ujet. Netuší ovšem, že se v lese skrývá pomatený šílenec v masce Ronalda Reagana. (oficiální text distributora)

drackula

Tragédia dostala meno David Arquette. Napriek tomu, aký je David sympaťák tento pokus o politicky orientovaný horror alebo komédiu alebo čo to vlastne malo byť, mu absolútne nevyšiel. Vrah v maske Ronalda Regana je síce fajn, aj to neustále sekanie sekerou je fajn, ale inak ide o nudu jemne koketujúcu s poctivým slasherom. Politické posolstvo mi pribúdajúcimi minútami začalo poriadne liezť na nervy, aj keď je s niektorými hláškami v základe asi jediným pozitívom filmu. A to je dosť smutné konštatovanie 20 % ()

MM_Ramone

David Arquette, silne podpriemerný herec, ktorý sa zviditeľnil úlohou prisprostlého policajného dôstojníka v Cravenovej trilógii "Vreskot", si uzmyslel, že sa stane režisérskou celebritou. Žiaľ tento jeho pokus vyznel presne tak ako tá spomínaná rola vo "Vreskote" - prisprostlo. Obávam sa, že i to je slabé slovo, aby dostatočne vystihlo úroveň filmu "The Tripper". Úbohý, rádoby komediálny, slasher plný smradlavých pseudo-hipiesákov, sprostých kecov, zle natočených drogových scén, primitívnych politických narážok a ďaľších trápností; skrátka nehorázna chujovina. Presne to sa podarilo natočiť tomuto netalentovanému, ale mimoriadne iniciatívnemu, babrákovi. * ()

kajda.l odpad!

Kdyby se alespoň ukázalo, že Monica Gellerová je Ronald Reagan. Jenže ono prd! A ještě horší na tom je, že The Tripper se tak příliš okatě snažil být nečím víc, než jen tupým slasherem a to politicky nekorektní, americkou politickou scénu kritizující satirou!? Davide, ale notááák. Zkus to znovu, no možná spíš raději ne, a lépe. Tvůj první režijní počin hodnotím nedostatečnou. Dabing ohlušující (pokud jsou podobně dabovány všechny filmy a ne jen podobné braky tak potěš... prdel) ()

Smok odpad!

"Hippie is someone who looks like Tarzan, walks like Jane and smells like cheetah" Ronald Reagan. Čo na tom, že tú odpornú bandu vyfetovaných hipíkov za ktorých sa na pumpe bijú baby, ale keď domáci odídu, tak sú zase hrdinovia, som mal chuť vyvraždiť sám. Na môj vkus sa s nimi vrah ešte moc maznal :) Pán Arquette, prosím, na režisérsku stoličku už nesadajte. Ostatné takéto zlátaniny by som nemusel rozdýchať. ()

Kosmik 1 odpad!

Přátelé tady k tomuto filmu se dá napsat jen jedna věc. Hodnocení odpad! je totiž pro tohle dílo ještě přehnaně dobré! 0% jsem snad ještě žádnému filmu nedal, ale jak se říká....všechno je jednou poprvé. Už dlouho předlouho jsem neviděl takovou hovadinu jako tohle. Pitomé, přiblblé a primitivní, tak na mě Řezník působil. Doporučuji se mu vyhnout a to co možná největším možným obloukem! ()

• V Nemecku bežal tento film pod názvom President Evil. (beso74)
  • Americká zástava, ktorú možno vidieť v jednej zo scén, je "staršej verzii", je na nej totiž len 48 hviezd. Používala sa do 4.7.1959. (beso74)
  • Během natáčení často pršelo, ovšem v jediný den, kdy se měla natáčet scéna s deštěm, ani nekáplo. (Holina)