Neodolatelný

• Austrálie Irresistible (více)

Sophie Hartley (Susan Sarandon) je přesvědčena, že ji někdo sleduje. Největší podezření má na manželovu (Sam Neill) spolupracovnici, krásnou Maru (Emily Blunt). Čím déle to trvá, tím více si myslí, že Mara chce její děti, jejího mažela a to nejvzácnější, její život. Ale Sophii nikdo nevěří. Jsou její stavy paranoické? Nebo je Sophie v síti, ze které není úniku. Sophie se musí sama rozhodnout. Jen ona může odhalit pravdu, ta je však strašnější než její nejhorší sen. (oficiální text distributora)

zahadum

Prvá polovica filmu sľubuje chytrý a zaujímavý thriller plný paranoje....žiaľ niekde v druhej polke sa to zlomí a koniec je už naprostá fraška. ()

E lan

Povedený téměř televizní počin, který na chvilku překvapí a nakonec i potěší dobrým příběhem. Navíc herecké výkony nejsou nijak špatné. ()

mira.l

Jen 58%? No, na osmdesát-plus to není, ale o něco víc by tomu slušelo. Mě se to líbilo docela dost, ale možná to bude slušným výkonem Susan Sarandon a přítomností Emily Blunt, pro kterou mám poněkud slabost:). Zpočátku to vypadalo obyčejně, pak se zdálo, že Sophii (S. Sarandon) asi trochu šibe, následně jsem si říkal, jestli se z Mary nakonec vyklube řádná mrcha, ale krásná mrcha nebo ne, no nakonec se dostavilo celkem nečekané vyvrcholení zápletky. I ty černobílé - no spíš modrobílé flashbacky se sovami a vrzajícími vraty nakonec dostaly smysl. Za mě vcelku slušné a poctivé čtyři sovičky:). O (ne)vhodnosti českého překladu názvu už tady bylo napsáno mockrát...:). ()

soviczka

Být ten film jen o minutu delší, určitě bych umřela nudou. Jak se mé dvě oblíbenkyně Susan Sarandon a Emily Blunt mohly propůjčit k něčemu tak předvídatelnému a zbytečnému? ()

jafuska

Film, který nás posadí na zadek, ano podobných filmů bylo natočeno několikrát, ale tady prostě dějově velmi kvalitní, ono je lehké se ubránit nátlaku, když nám nikdo nevěří, když chce někdo dostat co chce za každou cenu, i na úkor svého okolí, a navíc herečka Susan Saradon, která je právě na festivalu v Karlových Varech, ano tato herečka prostě umí hrát velmi dobře. ()

dvurkarlin

Zbytečný film postavený na jednom nápadu. Neuvěřitelná spletenina . Proč se film jmenuje : Neodolatelný ? Herecké výkony dobré, ale režie úplně mimo. ()

megajalec

Film je na môj vkus podaný až veľmi televízne. Chcelo by to trochu vycibriť, vylepšiť scenár a pridať niekoľko silnejších a zapamätateľných momentov. Námet totiž nie je zlý. Podanie je však priemerné. Krásna Emily Blunt! ()

Ondrew

Absolutny priemer, ktory z biedy vytahuje akurat tak dobre herecke obsadenie. Paranoidne stavy Susan Sarandon su dostatocne presvedcive, takze divak si minimalne polovinu filmu mysli, kam az to cele asi tak zajde. Lez, jednotlive suvislosti zrazu zacinaju davat zmysel a tam sa prejavi i kamen urazu. Pointa nie je nicim vynimocna a zaver je -- z mojho pohladu -- dokonaly trapas. Okrem toho, filmu chyba hlbsia atmosfera, viac napatia, skratka cosi vyraznejsie, co by ho mohlo pozdvihnut z prachu priemernosti. Jedno pozretie mi rozhodne stacilo. 50%. ()

rozum i cit

Thrillery nejsou mým šálkem čaje, a proto mě příjemně překvapilo, že nejde o nervy drásající snímek. Děj dostatečně napínavý, i když zápletka předvídatelná, zajímavý konec, přesto jako by tomu trochu něco chybělo. Možná je to ovšem tím, že jsem to viděla po kouskách na youtube. Susan Sarandon a Sam Neill celý film táhnou a jsou asi hlavním důvodem proč se na něj podívat. Nikterak výjimečný snímek, po němž ale nebudete dlouho litovat, že jste ho viděli. ()

rakosabasta

Proč se to jmenuje "Neodolatelný"??? Tváří se to pomalu jako duchařský triller, z kterého se stane těžce psychologický a končí jako "dojemně" rodinný (téměř)... bohužel, nenacházím k filmu - přes skvělou Susan Sarandon - jiné lepší slovo než spatlanina. ()

Tominko12

Od austrálskeho thrilleru som nečakal veľa, ale zlé to rozhodne nebolo. V tomto žánri nie je tento film ničím výnimočným a je iba ďalším thrillerom, ktoré sú aj tak skoro všetky rovnaké. Vyzdvihol by som hudbu a tiež hercov, ktorý boli presvedčivý a v konečnom dôsledku sa na to dalo pozerať. ()

Pythonator

Scénáristicky pěkně ujetý thriller. Skvělá Emily Blunt jako totální magor hraje, že je normální a ze Susan Sarandon dělá totálního magora. Do toho tam strašákuje Sam Neill a nechápe co se kolem něho děje. Až na šokující odhalení ke konci film nemá co nabídnout. ()

Wartord

Televizní produkci svrběl palec nicneděláním a tak si hoši řekli, že nebudou vymýšlet nic novýho, jenom tam strčí nějaké známé tváře, ony to vytáhnou alespoň na nadprůměr.... A ono se to povedlo! O Sarandon ani tak nešlo, spíš Neill a Blunt to vytáhli takovou průměrnou zápletku na kvalitní drama. Získalo to takovou hlodavou atmosféru, kdy přemýšlíte, jestli tam bude opravdu nějaký povedený twist jako například, všechno to dělal Mařin manžel, aniž by něco tušila. Nakonec to tak nebylo, ale vůbec mě to nemrzí, protože herecky je to nanejvýš uspokojující. ()

Rigel

Slabší thriller, který nervy moc nedrásá. Dobré obsazení,námět zajímavý, ale něco tomu chybělo. Název úplně nevhodný ()

Peregrina

no já velmi "děkuji" nicku Luciášek za prozrazení celé pointy, opravdu vřele....:-(((((( grrrrrrrrrrrrrrrrrr......co takhle před tím, než vybleješ pointu napsat Spoiler????? To bych asi chtěla moc, že. Tak díky tomu, že jsem díky výše zmíněné aktivní osobě věděla celou pointu, tak to filmu značně ubralo. Sama Neila můžu vždy, ten nezklamal, ani nenadchl. Susan úžasná, bez debat. Líbily se mi hodně jejich dvě dcery, jednak hrály dobře a jednak obě krásné holčičky. Dávám za dvě, přičemž neznat finále (ještě jednou děkuji velice) dala bych i čtyři za docela dobře natočený thriller. ()