Come Early Morning

Romantický / Drama

USA, 2006, 97 min

• Ephemeris

Ak to mal byť hraný dokument zo života južanských vidlákov, tak ma to v ničom neprekvapilo ani neobohatilo. Folks žijú v ošarpaných drevených búdach, počúvajú v jednom kuse otravnú country, slopú odporné fľaškové pivo, jazdia na veľkých pick-upoch a určite volia Trumpa. A v nedeľu šup do sektárskeho kostola! Romantická linka totálna katastrofa, v češtine je na to výraz "odtažitý", v slovenčine ani adekvátny výraz nepoznám. No proste dvaja sa dávajú dokopy z donútenia, ako zo zoznamky pre stratené prípady. Jedna nadpriemerná posteľová scéna to nezachránila, slabota.(15.3.2017)

Rozpočet $6miliónovTržby USA $119,452Tržby Celosvetovo $161,408(19.1.2009)

Hrôza, panika a beznádej ma premohli, kedˇ som si predstavil, že by som sa jedného dňa zobudil v takej strašnej riti, v akej žila hlavná hrdinka Lucy, a bol by som navždy odsúdený na zánik v Buranove !(4.3.2012)

Je to dokonalá ukázka toho, jak nemít život v paži, ale toužit po tom jako Lucy. Některé momenty byly takové, kdy jsem se v ní viděla i já. Byl ten konec nadějí a nebo ne?.......... Bezvadná hudba jen dotvářela celkovou atmosféru života pár lidiček kdesi na malém kousku amerického jihu a Ashley hrála ostatně jako vždy výborně. V tom autě bych snad brečela s ní i já........(4.3.2017)

Nikdy bych neřekla, že Ashley Judd dokáže něco takhle zahrát, úžasný. Jinak film o ženě a hlavně pro ženy. Většinu lidí tenhle film bavit nebude, je to trochu rozleklé, ale zaroven i to podtrhuje bezmocnost Lucy (Judd), všechny ty jeji vnitřní boje a nejistotu, zoufale sebedestruktivní činy... aneb Joey Lauren Adams - tvoje ženy ti rozumějí!(29.8.2010)