Mladý poctivý policajt přišel o život během přestřelky a policejní oddělení to označilo jako náhodný násilný čin. Ale to je veliká chyba. Mladík má totiž otce, který náhodou prošel výcvikem u zvláštních sil, zažil si pouliční rvačky, má ocelové nervy a chce spravedlnost. Kvůli tomu, aby nalezl vraha svého syna, se Simon Ballister (Steven Seagal) stěhuje do té nejhorší části města. Uvítání od členů místního gangu příliš přívětivé není, ale Ballister se nenechá snadno odradit a kvůli dopadení vraha se nezastaví před ničím. Gangsterů je víc, disponují větší palebnou silou, mají policejní ochranu, jsou neohrožení a nebezpečně bezohlední. Nebude to na Ballistera příliš? (oficiální text distributora)

klerik

Slovenský názov sa moc nevydaril, ale inak som milo prekvapený. Filmík totiž zaváňa starými seagalovkami, navyše sa scenár dobre pohráva s nejednoznačnosťou Stevenovej postavy. Príbeh je krásne prostoduchý (SS len chodí a mláti ľudí, kým nezistí meno vraha) a ja som chrochtal blahom, že nemusím riešiť žiadne mafiánske intrigy ako v niektorých novších černošských seagalovkách (FORCE OF EXECUTION). Režisér môjich obľúbených ŽOLDNIEROV SPRAVODLIVOSTI opäť nesklamal, aj keď teraz je vizuálne prevedenie klasické (s miernou nadprodukciou profilových záberov na čisté priestrely :-))... ()

korbitch22

Neskutečně laciné béčko,kde sice Steven vypadá,že za 5 minut praskne,ale dalo se na to dívat,ze všech 24 filmů,který natočil od roku 1998,je tenhle asi 5 sledovatelný,mezi tunami odpadních sraček,ze kterých má fanda jeho pecek ze začátku kariéry težká traumata,deprese a akutní dávicí efekt.Příběh se netopí v absurditě,má slušný střih a Steven těch par ran rozdá...40%. ()

jojinecko

1,5*/5..Steven Seagal chce pomstiť svojo syna a strieľa gangstrov ako John Rambo rad za radom. Tretinu filmu aj tak budete vidieť len obrysy postáv, pretože sa odohráva v takmer úplnej tme (skvelé nasvietenie!). Je jasné prečo Seagala ešte niekto obsadzuje (produced by Steven Seagal:))) ()

eraserhead666

Steven Seagal je zase jednou nasranej fotřík, kterému zabili dítě. Mlátí latinoameričany, černochy, bělochy, zkorumpované policajty, gangstery, láme jim ruce, nohy, vazy a je mu při tom většinou vidět i do ksichtu. K tomu hraje hip hopová muzika, občas se objeví nějaká hot gangsterská šlápota, gangsta negři jsou klasicky k smíchu cool drsňáci. Prostě v pohodě levný béčkový akčňák se Seagalem. ()

ARI50

Tohle bylo hodně zajímavé a čekal jsem i kvůli míšenosti herců že by se mi to i mělo zalíbit ale nestalo se. ()

Bauer

Yeah motherfucker, that's what I' m talking about you fuckin' fat pig Seagal!!! Tak toto je velké překvapení. Všechny filmy, které jsem s tímto tlouštíkem viděl po roce 2002 byli velmi vtipné a stupidní. Na tomto snímku je vtipný jen obal na dvd, protože to je velmi špatná fotomontáž působící velmi vtipně. Po těch neuvěřitelných kravinách, co Seagal natočil je tento film na docela slušné úrovni. Samozřejmně, scénář, jenž je zaměřený na pomstu je okoukaný. Steven Seagal zde předvadí dobrý výkon. Chodí, střílí a ukáže i trochu toho jeho bojového umění ale furt je to prase tlustý no. Eddieho Griffina znám jen z komedií například z Deuce Bigalowa a nebo Z nuly hrdinou, takže jeho role gangstera je taktéž překvapením. A je opravdu až úchvatné jak do každé věty nacpe slova jako " fuckin' nigga " a nebo " motherfuckin' bitch ". Dost mně potěšila hip hopová hudba, třeba song " Tonight is Murder " , která je v závěrečných titulcích nemá chybu. Ale ani hudba od Petera Meisnera není až tak špatná. Když by Seagal natočil ještě pár takovýchto filmů, tak bych možná zapomněl na ty jeho předešlé filmy. Kdo ví, třeba to na stará tlustá kolena ještě dokáže!! ()

matestlust

Že by Seagalovo návrat ? A troufám si říct, že ve velikém stylu. Akcí nadupaný filmeček, který potěší každého zarytého béčkaře. Steven, ač stále obteklý, švihá nohama nad hlavu jedna báseň, s nikým se nesere, jen aby pomstil smrt svého syna. Rozhodně jeden z těch parádních filmů s tímto hercem a zároveň asi poslední, na který se dá koukat. ()

becki_tu

Seagalův průměr, který víc pobaví hláškami než samotnou akcí. Steven nakopává zadek klukům z East Side gangu, tu a tam srovná i nějakého toho drzého kolemjdoucího a pokud ho náhodou někdo počastuje ostřejšími výrazy, nebojí se oplácet stejnou mincí. Škoda, že pan režisér není bůhvíjaký umělec a svou neohrabanou režií tak trochu "kazí" celkový dojem. 50% ()

duklak2

Nemohu si pomoci, ale mě toto naprosté "béčko" opravdu bavilo. Steven sice trochu starší, ale pořád kabrňák, který dokázal všechno rozsekat. Není nic platné nikomu, proti němu jít se zbraní, protože Steven si hladce poradí s každým a to pouze se svou pěstí, která má opravdu ránu:) Tento film je dozajista překvapením. Tak jednoduchá zápletka se jen tak nikde nevidí. Samozřejmě, že trochu škodí předvídatelný závěr snímku, ale nic to nemění na tom, že se u této "komedie" budete skvěle bavit. A pamatujte: Seagal nestárne, on pořád sílu má:) Film doporučuji všem, kdo se chce alespoň trochu odreagovat. Hodnotím vlažnými čtyřmi hvězdami. ()

Lacike

Seagalovi picnu syna a tak sa rozhodne, ze on picne kazdeho na koho natrafi a tvari sa pritom, ze patra po vrahovi. To patranie pôsobi rovnako atraktivne ako prostredie v ktorom sa to odohrava. Hemži sa to tu gangstrami, ktori su cool, badass a podobne. Napriek atratktivnemu nametu to je po dejovej stranke totalna nuda. Akcne sceny na tom nie su ovela lepsie. Je tu jedna mizerna nahanacka a niekolko trapnych amatersky pôsobiacich prestreliek. No a hlavne tu je na toto medvedikovske Seagalove obdobie dost vela bitiek, v ktorych casto vidno samotneho majstra osobne. Skoda len, ze ich neraz nici bleskovy strih az je neprijemne ich sledovat. Ale sem tam som v tych fragmentoch nieco videl aj ja. Je tam par slusnych drsnych technik. Najviac sa mi pacilo ako Seagal zasadne ineho tucniaka a zlomi mu väzy. Z obsadenia zaujme, ze sa tu v jednej scene mihne Danny Trejo. Asi z kamaradstva. Zbytocna scena. Samotny Seagal vyzeral proste vyzrato, ale este sa celkom stylovo obliekal a nemal ten odporny image so satkou, okuliarmi a briadkou aky ma dnes. Ale naproti tomu je Seagal casto snimany v tme, co pôsobi divne. V tomto je Seagal jedinecny. Ked uz si myslite, ze spadol na totalne dno, tak vam potom ukaze, ze sa da klesnut este hlbsie a spätne si zacnete mysliet o jeho velkych srackach, ze to nie su az tak zle filmy. Ja si to teda myslim a tento film je o chlp lepsi len vdaka velkemu mnozstvu bitiek. 1/10. ()

PROROK14

Tak toto sa celkom podarilo. Seagal prišiel, pobyl sa, zabil pár ľudí a odišiel. Od filmu som veľa nečakal a ani mi veľa nedal ale úlohu splnil. Dobre som si oddýchol a šiel sa učiť. ()

Expendable

Je to výborný film ze Stevenem Seagalem v roli naštvaného otce,který chce pomstít synovu smrt.Film by byl i za 5* ale hip hop fakt nemusím a ten tento film dost kazí ve filmu Lovec policajtů mi to nějak nevadilo,ale tydy to bylo zbytečné.Ke Stevenovi se hodí hard rock "Kiss" ()

DEXTER099

Jedna z těch Seagalovek ,které natočil po roce 2000 kdy už neměl takovou slávu a kdy už mu začalo být vyčítáno,že tloustne atd.Kupodivu ten snímek ujde a oproti ještě novějším filmům se Stevenem zde jsou docela dobře vidět souboje,neříkám,že je to nějaké výstavní,ale oproti filmům,po roce 2010 co natočil,tak je to na slušné úrovni.Příběh na tento žánr samozřejmě není nijak výjímečný-zabití sny,ale to vůbec nevadí,natočené to je obstojně.Jinak ,já bych taky byl pro aby byl Seagal ve větší kondici a nekašlal na to jen,protože ví,že skoro na vše mu stačí ruce.Každopádně,pokud máte alespoň trochu rádi Stevena Seagala,tak tento kousek je takový průměr a podle mě se na to dobře dívá,za mě celkově tedy 55% a tři hvězdy. ()

Andersis

Konečně pořádná Seagalovka, kosti křupou, zbraně střílí, a Stevnovi pěsti nejsou v klidu. S parchantem co mu zabil syna si to rozdá pěkně ručně (ikdyž to střihač trochu podělal), ale to vůbec nevadí. Rozhodně se to může rovnat s mistrovými filmy z 90. let. ()

mysiak

Dosť slabé Steven...mal si dobré hodnotenie, obsadenie celkom, ale posral si to úplne....nie to až také zlé ako minulé veci...ale ako céčko je to fajn.. ()

Jillen odpad!

Steven Seagal...to stačí dopředu k tomu aby jste měli jasno o tom, že tenhle titul nepůjčovat...mimochodem, film jsem viděl a nemám ve zvyku hodnotit jinak než již shlédnuté tituly ( pro zhrzené uživatele, jenž se na mě seběhli jak vosy na med, aby chránili svého oblíbence ). ()

Ridick

u mna sa ziaden zazrak nekonal, stale je to stupidne a blbe. aspon keby seagal mal nejakeho partaka vo filme a nie, ze on sam vystriela pol gangu pre jedinu spravnu vec...no nic tesim sa na jeho dalsi kusok ()

MATADOR

Sakra ta H&K G36C je vážně kanón a Steven dostal asi dáreček :-) Nikdy jsem si nemyslel, že by to mohl ještě dotáhnout s nějakým snímkem na průměr. Ano možná jsou drobátko přeceněné, ale je to opravdu pokrok oproti předchozím snímků. Jako zuřící fotřík zkrátka zaválel a také nám dokonce několikrát zavtipkuje ;-) Všechny ty finty mám z domácího videa ()