Vzácné zboží

(festivalový název)
  • Česko Rare Exports Inc. (festivalový název) (více)

Těsně předtím, než napadne první sníh, se profesionální lovci vydají do divočiny vzdáleného Laponska. Stopování, lov a proměna tajemného krále lesů ve vzácné zboží je dlouhý proces, který se však vyplácí… (MFF Karlovy Vary)

reditelka

Ještě že český Ježíšek je miminko z jesliček, určitě klade menší odpor a jako dítě je ve výchově tvárnější :-) ()

ThomasCrown

Úžasný filmík. Netušil som ako to v skutočnosti je, som preto rád, že mi Rare Exports otvoril oči. Odteraz budem pri stretnutí s týmto stvorením v strehu. ()

RajAthen

Tato předzvěst stejnojmenného filmu mě skutečně odrovnala, humor s vážnou tváří, skvělým provedením a zcela bizardním příspěvkem do sbírky toho, kdo nám nehodným lidem vlastně ty dárky nosí. Vzhledem k mému současnému pobytu ve Finsku, bych si měl dávat pozor na místní pány lesa. .. ()

LetztesBiest odpad!

Jistá originalita se tomu upřít nedá, ale vtipné, nebo nedejbože geniální (jak to tu někteří označují) mi to bohužel nepřijde ... proto se ani nebudu nutit do lepšího hodnocení. ()

MaxForValue

Bizardný hon na ešte bizardnejšieho "tvora" a to všetko vo bizardne vážnom duchu. Na jednu stranu skutočne vtipné, na druhú až trošku prehnane brutálne. ()