Hamiltonovi

• USA The Hamiltons (více)

Hamiltonovi vypadají jako dokonalá americká rodina: pracovití členové splečenství, pilní přispěvatelé místní charity a pravidelní návštěvníci bohoslužeb, vždy zdvořilí ke svým sousedům .... až na to, že je nakonec obvykle zavraždí. Čtyři sourozenci se po smrti svých rodičů přestěhují do města na severu Kalifornie. Nejstarší David (Samuel Child) na sebe vezme zodpovědnost za své sourozence, dvojčata Wendell (Joseph McKelheer) a Darlene (Mackenzie Firgens) a nejmladšího Francise (Cory Knauf), který při práci na školním úkolu postupně odhaluje děsivá rodinná tajemství. Když to ostatní zjistí, cítí se ohrožení a citlivý Francis se musí rozhodnout: stane se chladnokrevným zabijákem jako jeho sourozenci, nebo se obrátí na jediné lidi, kteří ho kdy měli rádi a ušetří životy obětí rodiny? (oficiální text distributora)

Hellknight12

Nápad filmu nie je zlý ale je to vcelku nudné spracovanie. Čakal som nejakú vyvražďovačku typu Texaský Masaker Motorovou Pílou.  Nekonala sa. Režisér a kameraman to úplne odfflákli. Jediné, kto sa snažil hoci aj to len na 50% je scenárista. Dĺžka filmu, ktorá je 86 min je síce, krátka ale je to tak nezáživný film, že tých 86min mi prišlo ako kebyže pozerám režisérsku verziu Pána Prsteňov 3. Narážam len na dĺžku nie na kvalitu. Celkové hodnotenie za mňa je 30%. ()

Cortesz

Myšlenka byla dobrá, ale forma už na tom byla hůř. Chopit se toho lepší režisér, obsadit lepší herce a doladit scénář, tak z toho mohl být solidní orginální horor. V tomto případě jde jen o nudnou podívanou s nulovou atmosférou a ničím, co by připomínalo horor. ()

habertek

Slaběj průměr. Film, kterej ničím neoslní, některý scény sou zdlouhavý, nezáživný...Celkově film působí až trochu nudně. Rodinka zvrhlých upírů, nejmíň zvrhlej nejstarší bratr, kterej živí rodinu, zvrhlý dvojčata, míň zvrhlej zmatenej teenager a krvelačná bestie zamčená ve sklepě, kterou rodinka krmí mladýma holkama nemladší asi 6tiletej bratříček... Jediný co se dá na filmu ocenit je, že se snažil co nejvěrněji ztvárnit jak by asi mohli upíři fungovat v této době narozdíl od Twilight:) ()

Patches1984

Tenhle film je leccos, ale určitě ne horor. Většinu času jsem měl pocit, že se omylem koukám na Dawson's Creek a ne jeden ze snímku After Dark Horrorfestu. Jasně, krve si užijete víc než dost, ale strachu? Ani náznak. Hlavním důvodem bude asi zvolená perspektiva, a to hned ze dvou důvodů. Jednak jen minimum scén je natočeno z pohledu obětí a i tyhle oběti jsou vykresleny spíše povrchně, takže se vlastně není o koho bát, a jednak hlavní hrdina je nudnej, nezajímavej týpek, kterej přinejmenším první hodinu stopáže neudělá jedinou věc, kterou by mohl získat mě jako diváka na svou stranu. V podstatě celou dobu jen hloupě držkuje na starší sourozence, jak to mívají dospívající puberťáci ve zvyku. Trochu to zachraňuje konec, kde se konečně něco děje a který je přinejmenším dobře natočený a má i nějakou tu pointu. Ale hororu se nedočkáme ani tady. Jinak tzo není tak strašná, jako rodinné drama bych to možná hodnotil o hvězdičku líp, ale jako horor nemůžu prostě dát víc než ty dvě. 4/10 ()

cinema_cz

Zajímavé dílko osvěžuje žánr pohledem z druhé strany: být upírem je možná ještě větší hrůza něž být jeho obětí. 60 % (Ci 01/2008, str. 103) ()

CrazymanM

Trochu jiný film,než jsem čekal,přesto je to zase jen o bandě magorů,kteří unášejí a zabíjejí lidi,tentokráte ovšem to je jakýsi druh upírů nebo co.Ze začátku mě to celkem zaujalo,postupem času to však sklouzlo do průměru,takže žádná sláva,ale dalo se vydržet. ()

djbarrel

Čekal jsem klasickou vyvražďovačku s rodinkou buranů co zabíjí z toho či onoho důvodu a on se z toho nakonec vyklubal zajímavý dramatický horor o rodince upírů. Musím říct, že film je celkem originální a líbila se mi i hudba. 74 % ()

route60 odpad!

Co tím chtěl básnik říci? nebo spíše režiséři téhle tupé cipárny to tedy nevím tvůrci si řekli natočíme horor jak jedna úchylná rodina vraždi lidi a diváci se budou bát, ne, ne, ne omyl nebál jsem se a ani nepřišlo žádne napěti, ale jen 86 minut zhnusenosti nad filmem Hamiltonovi. ()

moviefan4

Veľmi zaujímavý horor. Dej filmu bol zaujímavý a prevrat vo filme ešte viacej. Neskutočne ma tento film oslovil svojim príbehom, temnosťou a mystériou. Rodinka Hamiltonových bola pestrá a pre mňa zaujímavá. Škoda že film nemal moc gore scén, svedčalo by mu to. Scénar filmu bol na B-čko dosť dobrý. Ale o kamere sa to už povedať nedá, ból na nej poznať malý rozpočet. Herci neboli vôbec zlí a svoje úlohy v rámci B-čka zahrali dobre. Som úprimne zvedavý na sequel ktorý už nemá moc dobré hodnotenie. No uvidíme kam sa táto divná ale zaujímavá rodinka posunie v pokračovaní. ()

bigboss_

Film, na začitku ktorého by ste mohli napísať veľkým písmom "Rodina má držať po kope" a možete si ušetriť 90 minút. Jediné plus, za ktoré to má tri hviezdičky je, že film chcel vyjadriť jasnú myšlinku a to trošku netradične. Inak nič moc. ()

david666

Taková normální rodinka trochu jinak:-). Jinak se ale jedná o standartní thriller/horror. Každopádně mě po celou dobu zajímalo, co jsou ti lidé zač a hlavně kdo je zavřený v té kleci. Závěrečné odhalení obou záhad však bylo trochu zklamáním. ()

melfea

V podstatě se mi to celkem dost líbilo, nebýt toho konce, který vše totálně zmrvil :-O ale jinak se mi líbil celkový příběh a charaktery postav, takový typická zabijácká rodinka ... ()

Adoshek

Trailer i začátek filmu sliboval zajímavou podívanou, která se však bohužel nekonala. Nudou se upínající film, až k závěrečnému "rozuzlení", které je každému jasné po půl hodině filmu, že Hamiltonovi, nejsou jen tak obyčejnou americkou rodinkou. A představení Lennyho, no jedno velké zklamání a nuda ()

montel

Hamiltonovi jsou osiřelá rodina, která se stěhuje z místa na místo. Usadí se v Kalifornii a zodpovědnost převezme nejstarší David, který dbá na celou rodinu,ta ale skrývá hrůzostrašné a děsivé tajemství... Slabší horor,který nijak moc nepobaví,divák se nebojí,ale alespoň trošičku zaujme konec. Slabých 40% ()