Hamiltonovi

• USA The Hamiltons (více)

Hamiltonovi vypadají jako dokonalá americká rodina: pracovití členové splečenství, pilní přispěvatelé místní charity a pravidelní návštěvníci bohoslužeb, vždy zdvořilí ke svým sousedům .... až na to, že je nakonec obvykle zavraždí. Čtyři sourozenci se po smrti svých rodičů přestěhují do města na severu Kalifornie. Nejstarší David (Samuel Child) na sebe vezme zodpovědnost za své sourozence, dvojčata Wendell (Joseph McKelheer) a Darlene (Mackenzie Firgens) a nejmladšího Francise (Cory Knauf), který při práci na školním úkolu postupně odhaluje děsivá rodinná tajemství. Když to ostatní zjistí, cítí se ohrožení a citlivý Francis se musí rozhodnout: stane se chladnokrevným zabijákem jako jeho sourozenci, nebo se obrátí na jediné lidi, kteří ho kdy měli rádi a ušetří životy obětí rodiny? (oficiální text distributora)

Bobik9

Nechápu skoro celých 50% tohoto příšerného filmu. Nápad není sice tak špatný, ale herci a scénář a kamera, to je děs! Upíří rodinka co jezdí od města k městu a vysává svoje sousedy, příčemž jeden člen si předtím pohraju s muži a druhej s ženami, potom je dají sežrat svému malému bratříčkovi. To snad ne... ()

PetrPan2

Trošku mi to připomělo film Human nature (v čechách vyšel pod názvem Trýznění), jenom to bylo o něco málo lepší. Ale i tak tenhle film není žádný zázrak a jako většina rádoby hororů je spíš nudný. Navíc... ehm, no řekněme si to na rovinu, když už je člověk úchyl a má celý film ve sklepě zavřené dvě krásné slečny, není... opravdu není důvod je nechavát oblečené od hlavy k patě... alespoň náznak čehosi aby film o trošičku uvěřitelnější a také děsivější... Přeci jen, lidé se spíš bojí víc toho, že je někdo v temném sklěpě ošu...á než, že narazí na úpíry :o( ()

sedm.1 odpad!

Nekoukatelný. Rodinné, velmi nízkorozpočtové drama o upírech, nebo co měli být vlastně zač. Čtyři až pět ASI upíří sourozenci, jimž zemřou ASI upíří rodiče (ASI na kašel), se hádají, diskutují, baví se a mezitím sem tak někoho chytí, uvězní a ASI vysajou. Jen tomu jednomu se ASI nechce, ale nebojte, i on ochutná a prozře, neboť má ASI chápavé a starostlivé sourozence. Vážně děsivá pitomina, kde jsem nenašel jedinou pozitivní věc. Sice je pravda, že celá ta ASI upírská famílie je fakt nestandartní, především pak spolu šukající dvojčata mě vážně nemile překvapila, ale k posrání nevýrazný a špatný je to stejně celé. Zápetka strašná, herci otřesní, atmosféra ani napětí neexistuje, prostě je to opravdu šílená nuda, jejíž zcela zbytečnou existenci naprosto veřejně odsuzuji !!!! Já si zkrátka osobně myslím, že si tu původně někdo chtěl hrát na hororové umění s pár jednodolarovkama v kapse a dopadlo to tak, jak to prostě dopadnot muselo. Když někdo nemá ani finance a už vůbec né talent, tak ať jde radši makat do fabriky, tam bude užitečnější. ODPAD!!! ()

NICOX

No je to něco mezi 2 a 4*. Já vim, rozpětí je to docela široký, ale nemůžu si pomoct. To, jak to bylo natočený (alá studentský film) mi nevadilo. Příběh taky nebyl špatnej, ale vždycky mě něco zklamalo - např. Lenny. Já čekala nějakou krvežíznivou bestii a on to byl úplně normální malej kluk. Poučení: "Tomu co jste, nikdy neutečete". Dám 3*. 60 % ()

kery-

Od tohohle filmu jsem čekal víc, ze začátku jsem si říkal že by to mohla být bezva lekačka ,ale po pár minutách jsem svůj názor změnil. Nuda, nuda, škrábání na hlavě co je to ,,Lenny" a zase nuda. Ani o konci se nedá říct jestli byl šťastný nebo naopak. Film má u mě 2*. ()

MareT.

Plakat nad nekvalitními herci nebo neoriginálním námětem nemá smysl a člověk ani nečeká zázraky, ale rozhodně si taky nepouští film, aby se nudil. Jediná věc, která mě držela od toho, abych to nevypl byl Lenny, který nakonec taky nestojí za to. Nuda. ()

kritiklon

Jako horor mě to celkem zklamalo a jakmile jsem začal chápat o co asi ke konci půjde doufal jsem že ten Lenny na kterýho jsem byl zvědavej, bude aspoň libově vystilizovanej. A ono z toho krcálku vyleze takový nevinný ucho. Jinak je to takový hororový Twilight! Bez momentů které by sebevíc zaujali. 2* za 39% ()

Silviaxx

V podstate sa jedná o rodinnú drámu, ktorá spočíva v tom, že sledujeme dosiahnutie dospelosti jedného z členov danej rodiny. Zahŕňa to všetko - neschopnosť prijať smrť rodičov, vysporiadať sa sám so sebou, nájsť svoje miesto v spoločnosti i vo vlastnej rodine. Celý čas sú nám poskytované len náznaky toho, čo sú Hamiltonovci zač - to je veľmi fajn, lebo divák, ktorý sa nedovtípil na základe týchto jemných náznakov odhalil celú pointu až tesne pred koncom filmu, čo určite je aspekt, ktorý udrží pozornosť a záujem. Po tejto stránke nemám výhrady, ale keďže som očakávala horor a videla som len pár hororových scén alebo lepšie povedané útržky z nich, nie som veľmi spokojná. Nemôžem však poprieť, že spracovanie tohto odvetvia hororu sa mi v prípade Hamiltonovcov veľmi páči, hoci by to chcelo o niečo viac drsnejších,nechutnejších,horších scén. ()

Teardown

Dosti laciný a umělý snímek bych viděl spíše jako drama než horor. Nulové napětí, hodně slabá atmosféra, kterou nepatrně udržuje jediná věc a tou je již zmiňovaný Lenny, ukrývaný celou tu dobu divákově oku...jenže to opravdu nestačí. ()

paolito

Taková normální rodinka po americku :) Neřekl bych že se jednalo vyloženě o horor, spíš to bylo drama, rozpočet nízký, krev marmeládovitá, celé je to tak nějak amatérské, ale jako celek se jedná o velmi milé překvapení, o poznání komornější a civilnější než všechny ty remaky Texaských masakrů ze kterých červená cáká po hektolitrech, tady jde hlavně o pocity a pohnutky nejmladšího (vlastně druhého nejmladšího ;) člena jedné trochu zvláštnější rodiny, která chce jen žít vedle nás... :) ()

Vodny

Celý film jsem měl pocit, že se dívám na studentský snímek začínajících filmařů (což nemusí vždy být špatné), ale bohužel tento "horor" postrádal jakékoliv napětí, nebo alespoň náznak strachu. Očekával bych více šokujících záběrů (od debutujícich Butcher Brothers), detaily, prostě více in-natura. Od odpadu dělí Hamiltonovi pouze trochu netradiční závěr, jež neodpovídá standardům popcornových snímků této kategorie. ()

drankeryth

Neni to spatny film, ale chyba tomu viac profesionality:) Film mi pripadal skor nejaka drama ako horor, aj ked v nom su nepatrne prvky hororu. Najprv som si myslel ze Hamiltonovci su nejaki kanibali, ale oni boli len zavisli na krvi, ktoru potrebovali aby prezili. Velky lomoz v uzamknutej miestnosti v pivnici vo mne vyvolalo, ze tam asi bude ukryty nejaky zdegenerovany clen rodiny, ale na konci ukazali, ze tam bol uvazneny len maly smradoch, ktory vyzeral velmi neskodne. ()

mourinho

Je to divná rodinka ti Hamiltonovi. Sice sem tam někomu vysají krev, ale jinak působí celkem civilizovaně. Tedy až na jednoho. Ten je ale naštěstí zavřený ve sklepení, takže docela sympatičtí sousedi, chtělo by se říct. Jenže nic netrvá věčně a tak se i ta pomyslná oprátka začne po čase utahovat. Škoda nízkého rozpočtu, ale i tak je to docela v pohodě. Víc gore, trochu atmosféry a mohla to být docela pecka. ()

alambert

I těch 47% je přehnaně pozitivní hodnocení, dokonce až přemrštěné. Hlavní problém je pointa. Cosi tam je a má to být i rádoby fascinující, ale ve skutečnosti to žádná pointa není a ve slušném filmu by se tím otevřeně začalo a nevydávalo by se to za konci za "překvapení". Uf, dá práci to vyjádřit, aniž by člověk spoileroval. A i všechno ostatní, jako herecké výkony, hudba, kamera atd. atd. je nudné a podprůměrné. ()

Beo.wulf

Tak cekal jsem od tohoto filmecku, neco jako od Texaskeho masakru, pachu krve ci Noci s nabrusenou britvou. Ale co se delo dalsich 90 minut po tom co jsem si to pustil bylo zajimave zpracovani ruznych masakru v cele s upirskou rodinkou. Namet to je zajimavy to tady jeste nebylo smichat tyhle dva namety do sebe. Sice jsem cekal mnohem vice krve a v podobe Lenyho nejakou masochystickou bestii ale i tak to je docela zajimavy filmek. A mimochodem Leny je ....... no mrknete a uvidite:-) ()

HonzaMag

Taková normální rodinka (tedy skoro). Její členové jsou však jiní, jsou nemocní, .... Zajímavý nápad, příběh působí celkem věrohodně - tvůrci se vás snaží přesvědčit, že to může potkat i vás. Až na konci se vlastně divák dozví - o co přesně "go". No jo - a já si myslel, že jeden z našich sousedů pouze odjel na delší dovolenou .... ()