V dostihovém sedle

All Hat

Komedie / Western

Velká Británie / Kanada / USA, 2007, 89 min

• K.I.N.G.

Pokud máš rád nudu a neo-westerny, kde se neobejde jediná věta bez sprostého slova nebo narážky, tak je tohle něco pro tebe.(6.3.2017)

• Smok

Tento kúsok prenechávam radšej ortodoxným milovníkom koní, ostatní užívatelia zrejme budú zívať nudou a v polovici aj tak film vypnú.(18.2.2011)

• mysiak

Zo začiatku nudné a zdĺhavé ale ako sme sa dostali k tomu triku...až prekvapivo dobré, celkovo ide o slušný podfukársky film, ktorý je nenáročnou zábavou...(16.9.2009)

Tenhle film se přesně hodí pro nějaké nudné odpoledne, kdy se chcete nějak zabavit. Film nikterak neoplývá originalitou či inovacemi, ale svým dějem dokáže zaujmout, aniž by nějak výrazněji nudil. Musím říci, že tedy alespoň mně, který příliš nevyhledává filmy o koních a filmy z koňského prostředí, se to docela líbilo a jako taková odreagovávačka to rozhodně plně dostačovalo mým požadavkům a očekáváním. Ale že by ve mne vzbudil nějaké emoce nebo nějaké napětí, to se mu nepovedlo. Prostě příběh o jednom muži, Rayovi, který se právě vrací z vězení a zakotví u svého kamaráda. Zároveň brojí proti místnímu zbohatlíkovi Sonnymu, který skupuje zdejší farmy. A dokonce se sníží k jedné malé lsti, která jeho kamarádovi vynese dostatek peněz, aby svou farmu zachránil. Samozřejmě po dějové stránce se tam toho děje mnohem více, ale toto je jen stručný popis toho nejdůležitějšího. Pokud byste snad čekali nějaký film o dostizích, tak se ho nedočkáte, dostihy zde tvoří jen velice malou část filmu, opravdu je to film spíše o lidech, jejich frustracích a nevyřízených účtech. Ale jako pohodovka to bohatě stačí. Prostě se jedná o průměrný film bez originality, ale se zajímavým příběhem, takže je to za tři hvězdičky.(9.12.2008)

• Chupacabre

Zas tak nudný to není, ale extrovní také ne. Hodí se to ovšem ke každé příležitosti.(20.3.2009)