Tish a její známosti na jednu noc, Jen a její internetová láska, zamilovaný Priestly, který se bojí pozvat svou vysněnou dívku na rande, a Piper, hledající svou ztracenou dceru. To jsou lidé pracující v jednom malém bistru, které vlastní Trucker, starý hippie se svým tajemstvím. Romantický film, který dýchá přátelstvím a pohodou. (ZsuZska)

Tess92

Right in the feels.... normálně by mě to asi tak nebavilo, ale v rámci předvánoční nálady a čekání na návštěvu přítele mi to naprosto sedlo. Líbilo se mi, že příběh došel do konce a nenechali tam nějaké otevřené konce. Vážně super film. Příjemný, s dobrou náladou, na romantiku naštěstí moc nedošlo. ()

Fridolina

Po jisté stránce je film moc přeslazený a komerční. Ale jeho poučnost a schopnost mi vehnat slzy do očí mě nutí dát 4* ()

typa

Od filmu jsem neměla velké očekávání a tak jsem rozhodně dostala víc, než jsem čekala. Film mě vtáhnul do děje, hezká hudba podkreslovala jeho poselství, herecké výkony byly přesvědčivé a dialogy neotřelé. Celé mě to dojalo a to už se mi u filmu hodně dlouho nestalo.  Postavy jsou dobře vykreslené, sympatizujete s nimi, držíte jim palce, prostě zážitek. ()