Ten Inch Hero

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2007, 98 min

Pohoda z tohoto filmu přímo sálá. Proto je škoda že se v závěrečné třetině jako obvykle začne příliš tlačit na pilu se klišoidními vzdělávacími moudry a pohoda je ta tam. Obsazení nemá chybu a i všechny příběhy jsou zajímavé, ale mezi všemi přímo září hláškující Priestly a "hodný taťka" Trucker. Za to, co nakonec provedli Priestlimu by tak autoři zasloužili minimálně pověsit. Přesto, jako nenáročný snímek funguje Ten Inch Hero bezvadně. A máme čokoládu?(8.7.2010)

Typický film, který se obvykle točil kolem roku 2000, ale tenhle je překvapivě mnohem mladší, i když se tak netváří. No typický... dalo by se říci hoodně vyčnívající! Film od kterého nic nečekáte a totálně vás odbourá. Jede si klidnou stopou do vaší mysli a tam se zabydlí tak moc, že vám zpříjemní celý den a zasmějete se od ucha k uchu. Postupem času jsem si jednotlivé postavy zamiloval a ač romantické filmy moc nevyhledávám, tak tohle mi prostě sedlo a něco takového bych také jednou chtěl zažít... Ty trička Priestlyho byly prostě boží! :D(31.5.2016)

Úsměvná komedie, která mě dokázala bavit od samého začátku. Jensen Ackles měl úžasnou roli a už při první scéně jsem se málem podělal smíchy a i kvůli jeho vzhledu. Originálního příběhu se divák nedočká, ale typického s koncem jak má být. Co také čekat od romantické komedie s nádechem lehkého drama. Musím pochválit i hudbu, poněvadž se do tohoto snímku hodila.. 8/10 = 80%(6.8.2012)

Milé, oddychové, nenáročné, hezké, veselé, úsměvné × sladké, nereálné. A proč ne? Film vám nic nevezme, dá vám maximálně tak dobrou náladu a zaplaší chmury. Příběhy a události s našemi obyčejnými životy naprosto neslučitelné, ale pobaví. Každý hledá tu svojí spřízněnou duši, popřípadě dcerku. Maluje, sexuje, a nosí vtipná trika s vtipnými nápisy (např. "Serfuju nahý" nebo "Prodal jsem krek C.I.A."). Nebo sní o sousedce a píše si s tajemnou osobou na internetu. Ke všemu má partu skvělých přátel, práci v bistru kde se vlastně nic neděje a všichni očekávají happyend. Film pro všechny co jsou unavení, smutní a nebo je venku ošklivé počasí. Dnes si nepamatuju žádný ucházející úryvek z filmu..(9.12.2009)

Úžasně pozitivní film. Něco takového jsem, po těch negativních věcech, které se kolem mě za poslední dobu nahromadily, potřeboval. Tenhle film je jak pohlazení po tváři. O to víc mě mrzí, že musím mít drobné výtky. Za prvé mně dost vadilo, že se Jensen Ackles na konci oholil. Nechápu proč! A za druhé ten Fuzzzy nemusel být takovej hezoun, mohl to být obyčejný kluk a působilo to věrohodněji. 80%(6.12.2011)

• - Díky tomuto filmu se seznámili Jensen Ackles a Danneel Harris, kterým se již narodila dcera Justice "JJ" Ackles. (Vala)

• - Film byl natočen za pouhé 3 týdny. (Vala)

• - Jensen Ackles a Danneel Harris se v roce 2010 zasnoubili. (J*A*M*A*L)