Tish a její známosti na jednu noc, Jen a její internetová láska, zamilovaný Priestly, který se bojí pozvat svou vysněnou dívku na rande, a Piper, hledající svou ztracenou dceru. To jsou lidé pracující v jednom malém bistru, které vlastní Trucker, starý hippie se svým tajemstvím. Romantický film, který dýchá přátelstvím a pohodou. (ZsuZska)

juta

Typický film, který se obvykle točil kolem roku 2000, ale tenhle je překvapivě mnohem mladší, i když se tak netváří. No typický... dalo by se říci hoodně vyčnívající! Film od kterého nic nečekáte a totálně vás odbourá. Jede si klidnou stopou do vaší mysli a tam se zabydlí tak moc, že vám zpříjemní celý den a zasmějete se od ucha k uchu. Postupem času jsem si jednotlivé postavy zamiloval a ač romantické filmy moc nevyhledávám, tak tohle mi prostě sedlo a něco takového bych také jednou chtěl zažít... Ty trička Priestlyho byly prostě boží! :D ()

MMR

Čemu že dá Míša 5? No čemu že dá Míša 5? Tomuhle dá Míša 5. A kdyby mohl, dal by mnohem víc. Přesně kvůli takovému pocitu se dívám na filmy. Ten pocit naplnění, já už od začátku věděl, že dám 5. Až tak mě to zaujalo. Postavy jsem hltal, přál jsem si, aby film nikdy neskončil. Nic tomu nechybělo, bylo to vtipné, poutavé, překvapující a možná až moc romantické. ()

hellstruck

Příběh o bandě přátel z bagetárny.Jeden nudný hipík alá bývalý voják, Piper,která pátrá po své dceři ,lehká holka Trish,mužatka Jen,snažící se nám vštípit,že na vzhledu nezáleží a hlavně Priestly,ten kluk s čírem a zábavnými tričky,který se na konci filmu zbavil svého odlišného vzhledu,aby získal dívku svých snů.Cítíte v tom popisu trochu hořkosti?To bude asi tím,že na vzhledu přece nezáleží:)Docela mě unavuje to filmové klišé, kdy nějaký zajímavý a odlišný člověk zahodí svoje piercingy nebo barvené vlasy jen proto,aby se zavděčil ostatním.Jedna věc,kterou bych vypustila.Kladu si otázku,kdyby za Trish Priestly přišel ještě s propíchaným obličejem a modrým čírem,šla by s ním na rande? Asi sám věděl,že ne. Špatný špatný špatný soundtrack,občas dost blbé klišé nebo trapné momenty, na druhou stranu docela pohodová podívaná o přátelích,kteří spolu pracují,svěřují si každé maličkosti a vzájemně si vypomáhají.Zřejmě jen to,Jensen Ackles a příběh Piper se mi líbilo.Jinak pro mě naprosto průměrná záležitost,na kterou si už zítra určitě ani nevzpomenu.Škoda. ()

M.a.t.t.

Bez zbytočných slov - nádherná rozprávka zasadená do skutočného sveta, ktorá vo vás buď zobudí vaše príjemne naladené ja alebo vás nechá totálne chladným. A ja sa nestačím diviť ako sa režisér prevažne slabých titulov, David Mackay, dostal k takému scenáru, z ktorého aj za pomoci skvelých skôr seriálových hercov a vhodného soundtracku vytiahol maximum. Aj keď záver možno zaváňa ľahkou predvídteľnosťou, filmov ktoré vás dokážu pobaviť/dojať súčasne až tak veľa nie je a to viac sa vyníma fakt, že Ten Inch Hero vznikol na nezávislej scéne. Malý osobný klenot. ()

Pilda17

Úsměvná komedie, která mě dokázala bavit od samého začátku. Jensen Ackles měl úžasnou roli a už při první scéně jsem se málem podělal smíchy a i kvůli jeho vzhledu. Originálního příběhu se divák nedočká, ale typického s koncem jak má být. Co také čekat od romantické komedie s nádechem lehkého drama. Musím pochválit i hudbu, poněvadž se do tohoto snímku hodila.. 8/10 = 80% ()

• Jensen Ackles a Danneel Harris se v roce 2010 zasnoubili. (J*A*M*A*L)
  • Film byl natočen za pouhé 3 týdny. (Vala)
  • Díky tomuto filmu se seznámili Jensen Ackles a Danneel Harris, kterým se již narodila dcera Justice "JJ" Ackles. (Vala)