Ten Inch Hero

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2007, 98 min

Za prvé se musím přiznat, že jsem film našla jen díky Jensenovi (chtěla jsem se podívat na nějakého "jiného Jensena" než v Supernatural a My Bloody Valentine) a za druhé, když jsem se podívala na profil filmu, první co mě napadlo "Co je to za bullshit?" Ale bullshit to vážně není, byla to příjemná podívaná. Následující text obsahuje SPOILER Ať už šlo o Jensena a jeho nákup tampónů v sukni a jeho úžasný trička; Piper (Anna) a hledání ztracené dcery nebo Jen a její internetovou lásku Fuzzzyho_22. Konec SPOILERU Sladký happy-end, ale mé kritické oko na tom nic špatného nevidělo :-) Akčních krváků či hororů a´la Saw je už dost, proč se nepodívat na příjemný romantický film?(26.11.2010)

Na začiatku je potrebné oznámiť, že tip na tento film som dostala od skvelého zdroja.Ale aby som začala z hodnotením. Je däležité pri filmoch, ktoré majú viac ako dve ústredné postavy zvládnuť po a-aby mala každá postava rovnaký priestor, za b- aby bola každá postava dostatočne charakterizovaná a za c- aby nás ani jeden z osudov hlavných postáv nenudil. Tak je pri tomto filme, zvládol to naozaj slušne. Myslím, že príbeh mal neočakávaný koniec,ďalej si myslím, že voľba hercov je vynikajúca. Miešajú sa nám tu hviezdičky s hviezdami a to robí film príjemným. Nepríde vám totiž pri všetkých hercoch ten pocit: Tento výraz poznám, rovnako sa tváril aj v... Scenár bol príjemný a myslím, že polku vtipov by sa nedostala na povrch v dabingu, preto odporúčam pozerať v originále. Soundrack je skvelý, do deja sa perfektne hodí. A ako to už u mňa býva opäť som plakala, aj keď tentokrát len pri jednej scéne.100%(6.6.2010)

Úžasně pozitivní film. Něco takového jsem, po těch negativních věcech, které se kolem mě za poslední dobu nahromadily, potřeboval. Tenhle film je jak pohlazení po tváři. O to víc mě mrzí, že musím mít drobné výtky. Za prvé mně dost vadilo, že se Jensen Ackles na konci oholil. Nechápu proč! A za druhé ten Fuzzzy nemusel být takovej hezoun, mohl to být obyčejný kluk a působilo to věrohodněji. 80%(6.12.2011)

Dámy a Páni nalejte si pohár červeného vína, zabalte sa do deky, vypnite mozog a pozerajte, ak všetko spravíte tak ako máte bude pravdepodobne očarení tak isto ako ja, každá jedna postava má silnú charizmu a pod povrchom ukrývajú dobré a romantické srdiečko. P.S je to rozprávka, nečakajte teda nejaký reálny príbeh podľa skutočnej udalosti, toto sa asi nikdy nestane, akurát ľutujem že som to musel pozerať sám ...(19.12.2013)

• Ant

Jeden z těch filmů, kde jsou všichni strašně hodní, mají problémy s láskou a úplně náhodou pracují ve stejném bistru. Nízký rozpočet je poznat hodně, ale to až není takový problém. Horší už je to s hudbou, která vymyšlí, co nejvíc způsobů jak být otravná. Postavy hrají vesměs seriálové hvězdičky, některé talentu pobrali víc, některé už míň. Nejzajímavější je jako vždy dějová linie, která se snaží být nejbizarnější, holka "pro všechny" a kluk, který se vyžívá v kiltech a barvách na vlasy. Stejně je to ale zklamání, protože podobná dramata už tu byly xkrát a mnohokrát lépe.(1.11.2008)

• - Film byl natočen za pouhé 3 týdny. (Vala)

• - Díky tomuto filmu se seznámili Jensen Ackles a Danneel Harris, kterým se již narodila dcera Justice "JJ" Ackles. (Vala)

• - Jensen Ackles a Danneel Harris se v roce 2010 zasnoubili. (J*A*M*A*L)