Tish a její známosti na jednu noc, Jen a její internetová láska, zamilovaný Priestly, který se bojí pozvat svou vysněnou dívku na rande, a Piper, hledající svou ztracenou dceru. To jsou lidé pracující v jednom malém bistru, které vlastní Trucker, starý hippie se svým tajemstvím. Romantický film, který dýchá přátelstvím a pohodou. (ZsuZska)

Sinn

Sladký přesladký hippie úlet, ale zároveň tak příjemně pohodový, že mu to s klidným srdcem odpustím a budu se ještě chvilku culit. Milá hudba, milí herci, milý film. Jen Priestlyho změna na konci se mi moc nelíbila, to ho ta čubka nemůže mít ráda takovýho, jakej je? Punkovej byl lepší... ()

pufina

Za prvé se musím přiznat, že jsem film našla jen díky Jensenovi (chtěla jsem se podívat na nějakého "jiného Jensena" než v Supernatural a My Bloody Valentine) a za druhé, když jsem se podívala na profil filmu, první co mě napadlo "Co je to za bullshit?" Ale bullshit to vážně není, byla to příjemná podívaná. Následující text obsahuje SPOILER Ať už šlo o Jensena a jeho nákup tampónů v sukni a jeho úžasný trička; Piper (Anna) a hledání ztracené dcery nebo Jen a její internetovou lásku Fuzzzyho_22. Konec SPOILERU Sladký happy-end, ale mé kritické oko na tom nic špatného nevidělo :-) Akčních krváků či hororů a´la Saw je už dost, proč se nepodívat na příjemný romantický film? ()

Kolikokoli

Takový na první pohled nenápadný další druhý romantický filmeček. Ale kupodivu jde o hodně povedené dílo, které vlastně nemá zase tolik romantických klišé, ale naopak se tu objevuje docela dost povedených vtípků. Je to hoooodně pohodové dílko, které pozvedne náladu, aniž by šlo o přeslazenou limonádu. Je to jeden z těch filmů, které ocení romantická duše i její méně romantický protějšek :). ()

haushinkaa

Slaďák, slaďák! Ale já jim to žeru! Naprosto... Priestlyho trička byla dokonalá... "Zachraň strom, sněz bobra..." :D Stylové... A Sean Patrick, no jé... 42?! ()

terunka003

Milé, oddychové, nenáročné, hezké, veselé, úsměvné × sladké, nereálné. A proč ne? Film vám nic nevezme, dá vám maximálně tak dobrou náladu a zaplaší chmury. Příběhy a události s našemi obyčejnými životy naprosto neslučitelné, ale pobaví. Každý hledá tu svojí spřízněnou duši, popřípadě dcerku. Maluje, sexuje, a nosí vtipná trika s vtipnými nápisy (např. "Serfuju nahý" nebo "Prodal jsem krek C.I.A."). Nebo sní o sousedce a píše si s tajemnou osobou na internetu. Ke všemu má partu skvělých přátel, práci v bistru kde se vlastně nic neděje a všichni očekávají happyend. Film pro všechny co jsou unavení, smutní a nebo je venku ošklivé počasí. Dnes si nepamatuju žádný ucházející úryvek z filmu.. ()

uiu

Krásně naivní snímek, kde je život jednoduchý, všichni se mají rádi, najdete si práci v prvním fast-foodu, kam vlezete, vaši spolupracovníci a šéf se ihned stanou vašimi nejlepšími přáteli a stejně tak se snadno dostanete do přízně muže s dítětem, kteří vás ihned po prvním pětiminutovém setkání vezmou jako učitelku kreslení a chůvu v jednom. Ta sladkost a naivita číší z každé scény a i když jsem chtěla dát aspoň 3 hvězdy za Jensena Acklese, jehož role nemá chybu (co se týče hlášek, nápisů na tričkách a stylu), tak nakonec musím jít o hvězdu níž už jen proto, že se tohoto musel ke konci vzdát a ztratit tak vlastně svou identitu jen kvůli holce. ()

Angelic-77

Rozhodně nejsem žádný nadšený fanda podobného typu filmů, ale Ten Inch Hero mě naprosto dostal, hlavně pohodou, která z něho přímo sálá a taktéž příběhem, který nám jasně ukazuje, jak důležité jsou v životě člověka přátelství a láska. Tenhle nevšední příběh plný milých lidí, v kterých se někteří z vás možná i poznají, se právě zařadil na "no.1" v mém nepříliš bohatém žebříčku romanticko-dramatických komedií ;-). ()

made1

Zatím hodnotím čtyři, protože nejsem anglicky na tom až tak dobře, abych pochopila úplně vše, potom možná jednu přidám nebo uberu. Jak to dopadlo, je myslím jasné. ()

Cejny

Takové překvapení jsem nečekal. Je vidět, že z klasického námětu jde ještě pořád udělat nadprůměrně kvalitní film, ze kterého navíc srší síla a láska na všechny strany. Sympatičtí, neznámí herci, jejichž postavy a životní příběhy jsou naprosto odlišné, a z nichž každá dostala patřičný prostor, dělají tento film nadprůměrným. V neposlední řadě nesmím zapomenout na vhodně vybraný soundtrack a díky předzávěrečné scéně přidám hvězdu navíc. 85 % ()

DavidS.

Parta různorodých singles postaviček, která se motá kolem jednoho grill baru, aby se nakonec všichni pohádkově rozpárovali...Nic víc, nic míň... ()

Mavrix

Na tenhle filmeček jsem se původně chtěl podívat jen kvůli Jensen Ackles, který je jeden z hlavních hrdinů v mém oblíbeném seriálu Supernatural (Lovci duchů) o to víc jsem byl překvapen. Úsměvné slaďoučké příběhy mě prostě nikdy neomrzí... Hřejivý pocit a chvilkové zdání o idilickém světě s růžovími jednorožci, to si nechám líbit... ()

Ondis

Velmi příjemnej filmík:-) Jednoduchej děj, přesto tak nádhernej. Závěr byl ale nejlepší, všechno krásně zapadne do sebe, tak jak to má v megaslaďáku být. ()

rostlinka

Milý a jemný film, který nemá za úkol nic jiného, než potěšit na duši. Happy end je téměř nevyhnutelný a předpokládatelný, ale i tak neméně krásný. Film o "obyčejných lidech a obyčejném životě", který nekončí špatně, jak to v normálním životě bývá a o to víc si ho cením. ()

Mírouš

Taková hra na divákovy city. Přiznám se, že mi slza ukápla, nebo možná dvě. Jsem prostě asi citlivka no. Co nadělám...:-))) ()

sona123

To zase byla nuda! Uznávám, možná je to tím, že už dávno nejsem teenagerka, tak mi nad jakýmsi Jensenem, o kterém tu mnozí básní, srdce neplesalo, protože ho vůbec neznám. Dialogy marné a trapné, všichni byli přesladcí a přemilí a mne to hrozně nudilo. Prázdné mlácení slámy, řekla bych. ()

Jeremiah

Měl bych napsat něco hodně milého, protože se určitě jednalo o příjemný a optimismem protkaný film, který nemůže nikoho urazit. Svedl jsem úporný vnitřní boj o to, zda dát tři nebo čtyři hvězdičky. Rozum mi říkal - "hele vole, vždyť je to červená knihovna po americku, nereálný, člověka lakující a oblbující film o slušném světě a hodných lidech, kterých je stejně hrozně málo" . Srdce se však vzpíralo a říkalo - "proboha alespoň si připusť, že mohou existovat i hodní a slušní lidé, kteří si rozumí a dokáží si i vzájemně nezištně pomoci ". Nedal jsem na rozum, upřednostnil cit, a proto ode mě sice slabší, ale přesto 4 * . ()