Sweet Dreams (TV film)

Mark Melnick

Scénografie:

Richard Sawyer
  • Smok

Retrográdna amnézia ako dôsledok kómy, alebo otravy hlavnej hrdinky je tak otrepaná scenáristická barlička, že na mňa už moc neplatí. Keby "Sladké sny" vynikali nejakými inými prednosťami, dajme tomu, že by som išiel s hodnotením vyššie. Ovšem po všetkých stránkach sa jedná len o podpriemerný tv film s kriminálnou zápletkou, akých sú na svete stovky.(24.9.2009)

Podle mě velmi vydařený film. Dokonalá zápletka, která se během celého filmu vyvíjí a zase dále zaplétá, ale přitom zůstáváte nohama na zemi a orientujete se. Ke konci možná trošku průhledné, ale i přesto jsem byla napjatá. Já osobně nějak zvlášť nezaškatulkovávám tv film, jak to mnozí dělají, beru film jako film. Buď se mi líbil, anebo nelíbil, něco ve mě zanechal anebo nezanechal nic. Na tenhle film, který je doprovázen songem "Sweet Dreams", nezapomenu.(25.9.2011)

Zajímavý kriminální příběh o dvou sestrách. Jedna se pokusila druhou otrávit skaženými mušlemi. Na štěstí je zachráněna místním šerifem. Mladá žena trpí ztrátou pamětí, ale pak si začně vzpomínat, co se vlastně stalo. Ve filmu zaznívá písnička SWEET DREAMS od skupiny EURYTHMICS, zpívá ji vozíčkář, kterého mladá žena potká.(15.7.2008)