Reklama

Reklama

Epizody(26)

Obsahy(1)

Misaki Ajuzawa se stala první předsedkyní školní rady na seikaské střední škole, která ještě nedávno byla školou jen pro chlapce. Proto Misaki bere vše do svých rukou a snaží se napravit pověst školy, která by se dala charakterizovat jako „škola plná špinavců a násilníků“, aby ji začalo navštěvovat více děvčat. Na škole vládne pevnou a nemilosrdnou rukou, jenomže i přísná předsedkyně má své tajemství. Pracuje na částečný úvazek v kavárně. Ale proč brigádu držet v tajnosti? Asi proto, že se zde nosí jako pracovní uniformy oblečení pro služky. Kdyby to ostatní věděli, její pověst diktátorky by byla v troskách. Jenomže každé tajemství jednou vypluje na povrh. A tohle objeví její poněkud lhostejný spolužák Takumi Usui. Vyhlásí to po celé škole? Použije to k vydírání Misaki? (Zíza)

(více)

Recenze (36)

Subjektiv

všechny recenze uživatele

Další odhozený seriál II. kvartálu 2010 pojednává o láskou napravované tyranské a ambiciózní androfobce. V Japonsku už se zřejmě povětšinou ani nesnaží vzbudit dojem, že by jim šlo o umění, sdělení nebo originalitu. Kdo má pořád vymýšlet pokaždé jiný komentář k pokaždé stejnému seriálu? Ani já už se nebudu snažit budit ten dojem... Vydržet více dílů, odhadl bych výsledek na silné **. Jelikož jsem ale vydržel jen díly 3, hvězdičky neudělím. ()

Zíza 

všechny recenze uživatele

Ještě než se začalo uvažovat o anime, ještě než bylo potvrzeno, četla jsem mangu, takže jsem přesně věděla, do čeho jdu a co očekávat. Dostala jsem přesně to, co jsem si myslela - pohodové šódžo anime, které se výborně hodí na relax, nic náročného, přitom to nenudí a zase až tak prosťoučké to není, aby to urazilo. Líbí se mi, jak anime končí, protože to vypadá na "opravdový" konec, přitom v manze to pokračuje dál a není to zase tak růžové (ale za to je tam o pár kawai~ scén navíc :-D). Možná bych to mohla trošičku přirovnat ke Skip Beatu!, neboť i tam máme silnou hrdinku. Některý díl byl slabší, některý výborný (třeba ten poslední). Prostě příjemné pokoukáníčko. V součtu za slabší 4*, ale s doporučením na dny, kdy se nechcete zatěžovat, jen se uvolnit a trošku usmívat na obrazovku (pokud jste velký cynik, tak to bude trochu jiný úsměv, než jaký myslím :-D). ()

Reklama

rikitiki 

všechny recenze uživatele

Nedotažené. Vzteklá, urputná holka a kluk s násilnickými sklony, o kterém se ale nikdy nic nedozvíme. Proč bydlí sám? Co jeho rodina? Naopak, proč mu padla ta holka do oka, je jasné. Fetišisticky se mu zalíbila v kostýmku služebné. Rozdíl mezi její vzpurnou povahou a podřízenou rolí, kterou musela hrát, ho evidentně rajcoval. Takže kvůli ní dost přetrpí, jindy se zas zachová zle – je prostě nevyzpytatelný psychopat. Seriál si vůbec pohrává s motivy sexuálního násilí, které více méně všichni ignorují, viz znásilňovací škola v přírodě. A více méně se děj točí v kruhu, aniž by dospěl k nějaké pointě. Vždy jí pomůže s nějakým jejím dost často praštěným nápadem, a to asi hlavně proto, aby ji mohl pevně chytit a cedit u toho nevzrušené hlášky. SHRNUTÍ: Já si vážně myslím, že kostýmky maidek patří do ložnice a ne do kavárny pro děti. ()

Scalpelexis 

všechny recenze uživatele

Ne, ne a do třetice ne! Nejspíš budu v následujících řádcích až přespříliš kritický, ale velmi pozitivní hodnocení vzbudila ve mně značná očekávání, která nebyla zdaleka naplněna. Doufal jsem buďto v něco: a) kreativního b) dobrý příběh c) že se zasměju. Dostalo se mi hodně částečného c), která spočívalo ve flegmatických poznámkách mužského protagonisty. Věcí, co mě doslova iritovalo a díky kterým jsem zůstával s udiveným až znuděným výrazem stát, bylo nemálo. 1) Příběh se tak od cca 4. dílu nikam neposunul a několik dílů kolem sekce 10-15 můžete hravě přeskočit aniž byste o něco přišli. 2) Všeznalá, všehoschopná, všudesenacházející, vždysexy postava Usuie je díky těmto vlastnostem až otravná. Navíc osoba takto vlezlá a plížící se za každým vaším krokem mi přijde naprosto odpudivá. 3) Submisivní a cuteness overload servírky. To neexistuje jiná brigáda pro holky? 4) Naprosto ploché a jednobarevné vedlejší postavy. Trio magorů baví jen chvíli, kamarádky hlavní postavy se vyskytnou občas a do děje nic nepřináší. Úloha hypnotizéra je mi stále neznámá. 5) Hlavní hrdinka přes všech milion náznaků nedokáže pochopit, co k ní hlavní chlapík cítí. Shrnuto, tak si možná teď vybíjím frustraci za všechny podobný chyby v předchozích anime, ale tento seriál je dokázal pobrat všechny najednou, tzn. byl doslova na ráně. Možná jsem ho bral až moc vážně a s odstupem času přihmouřím víc oči. ()

Zoey90 

všechny recenze uživatele

Netuším, proč jsem se celé anime točila v začarovaném kruhu. Neviděla jsem jediný náznak o postupné přiblížení postav. V prvním díle se prostě rozdaly karty a s nimi se celé anime hrálo, žádná změna, žádné postupné zlepšení či pochopení chování... můj šálek čaje to zrovna nebyl, ale pár vtipných momentů to mělo a hlavní hrdina úchylný mimozemšťan spadlý z vesmíru si ty 3* vybojoval, ale na víc mě nepřemluvil, možná, kdyby se na Misaki někde u popelnic vrhnul... xD ()

Galerie (97)

Reklama

Reklama