Reklama

Reklama

Epizody(26)

Obsahy(1)

Misaki Ajuzawa se stala první předsedkyní školní rady na seikaské střední škole, která ještě nedávno byla školou jen pro chlapce. Proto Misaki bere vše do svých rukou a snaží se napravit pověst školy, která by se dala charakterizovat jako „škola plná špinavců a násilníků“, aby ji začalo navštěvovat více děvčat. Na škole vládne pevnou a nemilosrdnou rukou, jenomže i přísná předsedkyně má své tajemství. Pracuje na částečný úvazek v kavárně. Ale proč brigádu držet v tajnosti? Asi proto, že se zde nosí jako pracovní uniformy oblečení pro služky. Kdyby to ostatní věděli, její pověst diktátorky by byla v troskách. Jenomže každé tajemství jednou vypluje na povrh. A tohle objeví její poněkud lhostejný spolužák Takumi Usui. Vyhlásí to po celé škole? Použije to k vydírání Misaki? (Zíza)

(více)

Recenze (37)

Sakinose 

všechny recenze uživatele

Z prvu mi to přišlo hodně zábavné, ale naneštěstí se to časem ohrává a navíc naprosto to vynechalo vyvrcholení a to je pro mě rozhodně velké mínus jelikož už začínám být alergický na vztahové příběhy ve kterých není určitý konec prostě to nějak musí skončit a ne že to bude otevřené dalšímu pokračování, kterého se nedočkáme. Jako chápu že je to děláno podle mangy nebo novely, ale pokud to anime nedotáhne až do konce tak by měly udělat alternativní konec. I přesto to rozhodně stojí za nějaký ten čas odreagování se. ()

Scalpelexis 

všechny recenze uživatele

Ne, ne a do třetice ne! Nejspíš budu v následujících řádcích až přespříliš kritický, ale velmi pozitivní hodnocení vzbudila ve mně značná očekávání, která nebyla zdaleka naplněna. Doufal jsem buďto v něco: a) kreativního b) dobrý příběh c) že se zasměju. Dostalo se mi hodně částečného c), která spočívalo ve flegmatických poznámkách mužského protagonisty. Věcí, co mě doslova iritovalo a díky kterým jsem zůstával s udiveným až znuděným výrazem stát, bylo nemálo. 1) Příběh se tak od cca 4. dílu nikam neposunul a několik dílů kolem sekce 10-15 můžete hravě přeskočit aniž byste o něco přišli. 2) Všeznalá, všehoschopná, všudesenacházející, vždysexy postava Usuie je díky těmto vlastnostem až otravná. Navíc osoba takto vlezlá a plížící se za každým vaším krokem mi přijde naprosto odpudivá. 3) Submisivní a cuteness overload servírky. To neexistuje jiná brigáda pro holky? 4) Naprosto ploché a jednobarevné vedlejší postavy. Trio magorů baví jen chvíli, kamarádky hlavní postavy se vyskytnou občas a do děje nic nepřináší. Úloha hypnotizéra je mi stále neznámá. 5) Hlavní hrdinka přes všech milion náznaků nedokáže pochopit, co k ní hlavní chlapík cítí. Shrnuto, tak si možná teď vybíjím frustraci za všechny podobný chyby v předchozích anime, ale tento seriál je dokázal pobrat všechny najednou, tzn. byl doslova na ráně. Možná jsem ho bral až moc vážně a s odstupem času přihmouřím víc oči. ()

Reklama

Zíza 

všechny recenze uživatele

Ještě než se začalo uvažovat o anime, ještě než bylo potvrzeno, četla jsem mangu, takže jsem přesně věděla, do čeho jdu a co očekávat. Dostala jsem přesně to, co jsem si myslela - pohodové šódžo anime, které se výborně hodí na relax, nic náročného, přitom to nenudí a zase až tak prosťoučké to není, aby to urazilo. Líbí se mi, jak anime končí, protože to vypadá na "opravdový" konec, přitom v manze to pokračuje dál a není to zase tak růžové (ale za to je tam o pár kawai~ scén navíc :-D). Možná bych to mohla trošičku přirovnat ke Skip Beatu!, neboť i tam máme silnou hrdinku. Některý díl byl slabší, některý výborný (třeba ten poslední). Prostě příjemné pokoukáníčko. V součtu za slabší 4*, ale s doporučením na dny, kdy se nechcete zatěžovat, jen se uvolnit a trošku usmívat na obrazovku (pokud jste velký cynik, tak to bude trochu jiný úsměv, než jaký myslím :-D). ()

andalin 

všechny recenze uživatele

Nic nového pod sluncem. Postavy mě nijak zvlášť nezaujaly (snad kromě zženštilého Yukimury a týpka, co měl fobii z holek). Některé díly mě vyloženě nudily, pár jich bylo dobrých a docela jsem se i bavila. Každopádně je to jedno klišé za druhým a na konci *spoiler* povinná pusa při ohňostroji. Ach jo. ()

Monoxid 

všechny recenze uživatele

Zajímalo by mě, co se asi tak může stát po prvním díle, jelikož do něj stihli nacpat děj vystačující na celou romantickou komedii...(americkou...) Dokoukáno jest a nezklamalo. Na oddych perfektní, délka akorát, vtip akorát, pokud vám nevadí zapřisáhlá feministka rozkvétající ve své dokonalé ženskosti v přítomnosti svého supermana, tak i drama akorát. Mimochodem, hudba příšerná. Ale hlavní animovaný Japonec (?) ne. Po více než dvou letech musím zvýšit hodnocení. Seriál je opravdu výjimečný svou schopností poskládat dohromady klišé (a že tam snad nic jiného nenajdete) tak, že vše hladce plyne, stále se je čemu smát a můžete si ještě vybrat, jestli se budete rozplývat roztomilostí, nebo jezdit očima po bišících. Teprve teď to dokážu náležitě ocenit. Že mě bavil v době, kdy jsem ještě téměř nic neviděla, a baví mě i teď, to je samozřejmě další velké plus. ()

Galerie (1 297)

Reklama

Reklama