Ďáblova cesta

• Velká Británie The Devil's Chair

Nick zaveze svou dívku Sammy do opuštěného psychiatrického ústavu. V jedné místnosti v budově najdou staré křeslo, na které si Sammy sedne. Ukáže se ale, že křeslo není pouhou veteší, naopak má tajemnou moc, která dívku zabije. Za vraždu dívky je obviněn její kluk… (LIVINGDEAD)

M.Myers

No, jelikož jsem jako první od Adama Masona viděl tu kokotinu Pig, tak jsem ani nevěřil, že tohle hovado by mohlo natočit i něco celkem slušného. Částečně je to i pravda, protože jak zde již většina psala, velkou část filmu stojí za velký prd. Pak to trochu nějaké to tempo nabere a závěr je prostě mazec(když teda zapomenu na tu uplně závěrečnou scénu v autě, to bylo jako hodně velké WTF!). Monstrum je opravdu masakrální, takhle nějak si představuju démona z pekla, to nemělo chybu. Trochu mě možná Mason přesvědčil, že v něm přece jenom něco je(krom toho, že je to totální úchyl).Na nějaké to větší hodnocení to ale zatím opravdu není. Takže další co si od něj pustím bude Broken... ()

MickeyStuma

Hororový krvavý příběh provázený vypravěčem. Tedy přímo hlavní postavou všeho dění. Krapet neobvyklý způsob vyprávění u tohoto žánru. Tvůrci se zřejmě chtěli tentokrát odlišit, ale nějak se jim to nepovedlo. Což o to, hororový fanda si přijde na své, ale až od poloviny snímku. Vyvrcholení všeho dějství nastane až zcela na samém konci. Kdo však vydrží velmi nudnou první polovinu příběhu, bude pašák. Tady si nikdo nebude jistý, že se skutečně dívá na nějaký horor. Ten začátek je zkrátka zbytečně moc natahovaný a tím to všechno pohřbívá. A je to škoda. Mohl to být zajímavý psychologický krvák. ()

Hapretor

Ze začátku naladí na krvavé inferno a ono nic. Nudná divná hovadina. Smysl ? Netuším. Jedna * jen za hlášky hlavní postavy, které byly i vtipné. ()

Junys

Nick a jeho holka Sammy, jdou do opuštěné psychiatrické léčebny. V jedné místnosti narazí na křeslo které se nejspíš v dávných dobách používalo. Sammy si na křeslo sedne a pak se stane něco divnýho.. - Psychiatrická léčebna, moje hodně oblíbené prostředí pro natáčení filmu. Tady to prostředí bylo dobrý ale nebylo zase tak moc dobrý jak bych si představoval, asi to je tím že ve filmu šlo o něco trošku jiného. Chvílemi jsem se opravdu nudil takže nemůžu dát 4*... S přehledem ale můžu říct že je lepší než předchozí dva horory od Masona které jsem viděl. ()

Rathalos

Diablova cesta je horor,ktory vyznie chaoticky,prva polovica je slabsia,nudna,v druhej to trosku ozije,ale ziadna slava,vrazdy sa deju mimo kamery,aspon ten demon bol hrozostrasny a koniec sa snazi byt prekvapivy,no nijako extra,vidim to teda na dve hviezdicky...:-) ()

Johny M.

Hellraiser z toho vážně trochu cítit je, jen kostku nahradilo křeslo a cenobity jedno docela slušný monstrum. Takže Mason se opravdu jen tak nechvástal. Navíc to, co občas hlavní hrdina vypustil z huby taky stálo za to :) 3,5* ()

helraiser

Čekal jsem hodně, ale i přes všechna očekávání mě to vážně rozsekalo. Parádní horor na kterej budete čučet od začátku do konce s otevřenou pusou a až skončí tak budete totálně v háji jako já. Parádní monstrum, dobří herci, krví se nešetří co byste chtěli víc. No a, že to moc nedává smysl, tak na to zvysoka kašlu já se bavil a to je hlavní. ()

tranquill

Hantýrkou tohoto filmu: "Kurevsky bizarní! Zasraně nechutné! Abnormálně krvavé!" Zde bych hranici sledovatelnosti posunul hodně vysoko nad 18... A co se mi při sledování tohoto hororu vybavilo? ... Club Mondo Bizarre ... Video la Muerte ... PUNGENT STENCH! (znalí ví...) ()

BLabaKAn

Prvních deset minut nemá chybu. Týpek co si pálí žváro a vypravuje morbidně co se mu stalo. To se mi fakt líbilo, ale pak film začne postrádat šťávu, čekal jsem trochu něco jinýho než jen teleport z křesla za nějakým divným slizákem, který když už se zjeví tak jen vejrá a skoro nic nedělá. Celkový příběh a zápletka je divná a konec filmu je taky prapodivnej. Škoda, že stvárnění filmu nebylo pojato trochu jinak, pak by to bylo super. ()

fililipekk

Pěkný démon, dobrý profesor, slušně odvyprávěné. Začátek celkem ucházející, pak nic nic a konec se mi moc líbil- Nick byl pěkně psycho. Fajn horůrek. ()

mimozakon

Zo začiatku to bola vcelku nuda, následované mierne hororovým dejom a celkom zaujímavým a čiastočne prekvapujúcim záverom. ()

Homerking

Ze začátku to vypadalo docela slibně. Křeslo co vás přenese do jakéhosi jiného světa někoho jistě navnadí , ale bohužel s postupem sledování se vše změní v krví zalitý nesmysl . ()

Zombiepod

Nenechajte sa oklamať obsahom či trailerom. Nejde o nič iné, ako odpudivo natočený krvák s nesympatickými hercami, ktorí po celý čas púšťajú z úst neuveriteľné nezmysly. Prostredie, v ktorom sa film odohráva, je takisto len ťah na prilákanie fanúšikov - blázinec, ktorý ani ako blázinec nevyzerá a ničím ho nepripomína. Čo sa príbehu týka, jeho najpodstatnejší zvrat bežný divák odzíva a hororový nadšenec si pekne zanadáva, pretože to nečakané rozuzlenie, ktoré mohlo byť fajn, takmer nijak nezapadá do celkového rozprávania. Od odpadu delí tento film len fakt, že chvíľami má isté originálne prvky, a predovšetkým slušná industriálna hudba. Odporúčam však len filmu sa čo najviac vyhýbať. ()

Solverino

Dávám jednu hvězdičku za hezký holky ve filmu a celkem sympatickýho hl.představitele. Příšerka vypadala jako pomatená ukrajinská uklízečka s luxem v pláštěnce = slabé! Hnus málem jsem usnul...a ten konec :( laciné! ()

Pitryx odpad!

Přesně horor, u kterého by člověk brečel vzteky. Dokonalé efekty, dosti gore, ale to celé zprzněno debilem, který vám to vypráví a navíc hned na začátku vám vyžvaní konec. Za tohle si autoři zaslouží sedět na tom křesle taky. Pochopitelně že debil musí neustále a to celý film kecat do děje. Do toho se občas skoro vždy stopne kamera a divák sahá po sekyře, kladivu či jiném bicím nástroji. Výhodu to má. Víte, oč jde, takže vykecávačky prostě přejedete. Za dokonalé zprasení jinak výborného projektu jim nedám ani kousek pozitiva. A je mi to nesmírně líto, je to opravdu velká škoda. Protože jinak je to pecka. 20140301 8246/8653 ()

djbarrel

Ach ... Zápletka ? Stupidní, psycho a zase stupidní. Herci ? Ah to je ten horor. Monstrum ? Slepý démon co vypadal nachlup stejně jako koza v pláštěnce ... Když přidám vyprávění hlavního hrdiny + moře nudy + jistou zmatenost co dostanu ? Skutečnost, že jsem se rozesmál při napochodování monstra mě donutila dát 1 hvězdu. 10 % ()

Dr.Loomis

Tak jsem čekal něco skvostného a na konec to zas tak super nebylo,kdyby to bylo po celou dobu s tou příšerou co tam je,tak by to bylo asi skvělý..ale třeba taky ne.. :-))) za mě 50% ()

honzic

Scénář je sice zmatečný, leč zajímavý. Má to nudnější a lepší části, herecké výkony jsou bohužel mizerné a nežere jim to, do reálnosti to má daleko. Na druhou stranu podívaná zajímavá. No škoda! Hodnocení: 45 % ()

MT_Y

Nevím, na mě film nepůsobí jako zas tak strašně, jo jsou tam fakt jako céčkový věci a tak, ale když vezmu v potaz prostě řekněme příběh jako takový a tak, tak mi to naopak přijde jako poměrně dobrý film.... Prostě magor no 😄 Já jako nejsem vůči tomu nějak jako zle takže 4 hvězdy 80% ()