Tada, kimi o aišiteru

• Japonsko ただ、君を愛してる (více)

Hlavný hrdina Makoto (Hiroshi Tamaki) prichádza na univirzitu, kde chce študovať angličtinu. Napriek tomu že je hanblivý, nachádza si tu priateľov. Zamiluje sa na prvý pohľad do krásnej Miyuki (Meisa Kuroki) a ani nevie, že tým úbližuje jeho ctiťelke, trochu detskej, trochu bláznivej Shizuru (Aoi Miyazaki), ktorá sa do neho beznádejne zamilovala. Príbeh hovorí o krásnej, čistej, nefalšovanej láske. Ukazuje, že zamilovaný človek je schopný urobiť pre toho druhého čokoľvek... (igirazor)

Emo-haunter

Rozloučení přijde vždycky dříve, než si uvědomíme svoje city. Když mě políbíš, možná zemřu štěstím! Emocionálně vystavěný příběh, který mi dozajista něco dal, Shizuru byla super, ale Makoto byl jakožto hlavní hrdina hodně špatně vystavěn, neměl vůbec empatii ani inteligenci, jeho vnitřní logiku jsem rovněž moc nechápal, herec navíc vůbec neuměl hrát na rozdíl od Aoi Miyazaki, což ubíralo na důvěryhodnosti filmu - a kazí to tak výsledný dojem jinak příjemného, civilního filmu o fotografování, citech a toho, že štěstí máme kolikrát přímo před očima, uvědomíme si to ale kolikrát velmi pozdě. I tak to ale ve mně kousek něčeho zanechalo :) ***6,3/10*** ()

Mya

Nie som moc velky fanusik az prilis sladkych romantickych pribehov, ale tento si ma ziskal. Krasny a dojemny pribeh jednej mladej lasky. ()

Florfila

Krásné, milé a smutné... Já to říkám pořád, že jestli někdo umí zabrnkat na city tak jsou to Japonci a hlavně Korejci... Jenže už jsem toho od nich viděla tolik, že mě to nedojímá tak, jako dřív... Na konci vždycky někdo umře a nejde jinak než se vybrečet do sucha... ()

jorgus

dokonalost sama..to co se dalo vycitat (pmalost, naznakovost..) je pro me jen a jen plusem..cely film pusobi neuveritelne klidne a uveritelne se spoustou krasnych obrazu a jeste hezcich dialogu..nebyl prilis natahovaneho zaveru a trosku smerove odhadnute katarzy pribehu, tak to jde do me TOP :) ()

Narciska

Překvapilo mě to a to je dobře, kamarádství bylo hezky ztvárněno, ovšem na úkor děje, ústřední dvojice dobře zvolena, zejména děvče odsouzené k roli „kamarádky“ bylo charakterově velmi velmi zajímavou postavou, dávám o hvězdu míň čistě proto, že už teď vím, že za pár dní už si na film nikdy nevzpomenu, tak unyle povětšinou působil. ()

Five By Five

Od začiatku to bolo veľmi pekné a i keď jej to na tej výstave vážne pristalo, ten záver na mňa akosi ale vôbec nefungoval... Škoda... Silné 3* ()

LudaB1905

Velmi krásné, vtipné, vesele, a přitom zároveň tak smutné a tragické příjemně japonské drama...moc krásný film. ()

tompaulman

Od začátku mi to připomínalo Renai shashin a jak film plynul, už jsem nepochyboval o tom, že jde o remake. Mě se ale originál líbil víc. Sice už je to několik let, co jsem ho viděl, ale pamatuju si, že mě dostal svým humorem i zápletkou, a uvažoval jsem tehdy, že to ohodnotím pěti hvězdičkami. Heavenly Forest je také pěkný film, ale měl jsem trochu problém s jeho hlavními postavami. Aoi Miyazaki hraje skvěle jako vždy, nicméně její postava, ač je její chování nakonec objasněno, je typ ženské, které bych se po prvním setkání vyhýbal :)) I když uznávám, že "placení tělem" mě rozesmálo stejně jako Makota. Ve váhání mezi 3 a 4 hvězdami jsem se nakonec přiklonil dolů i z důvodu, že jsem věděl, jaké bude mít příběh rozuzlení. Pokud bych předtím neviděl Renai shashin, dal bych 4*. ()

Pampa

Tuto romanci točil muž a od toho se odvíjí celé její pojetí. Krásná scéna v lese a hořká pointa. Asiaté mají tato témata lásky v oblibě, když už jich vidíte moc, začnou se vám protivit. Tento film jsem viděla jako jeden s prvních s touto tématikou a moc se mi líbil :) ()

wege

Je to takové pěkně komorní, má to ale neskutečnou atmosféru, moc krásnou přírodu, když ten příběh je vlastně o ničem. Dokázali ho ovšem vytěžit dokonale, má to velmi výrazný překvapující moment, se kterým mám trochu problém, protože Miyuki se v něm prostě nechovala tak, jak by se choval normální člověk v dané situaci. Jsou to takové mírně slabší 4 hvězdy. Ta fotka v životní velikosti na konci je ale ovšem úplně nadpozemská. ()

Gallienus

Nebudu asi jediný, kdo napíše, že tento film si liboval v emočním vydírání... Po shlédnutí mi nebylo zrovna nejlíp, ten konec jsem moc nepochopil, prakticky celý film je laděný v takovém úsměvném hávu a najednou přijde jobovka, kterou nečekáte ani ve zlém snu (i když náznaky ve filmu jsou). Pak se to nějak rozleží v hlavě a jste nuceni dát v hodnocení maximum a řeknete si, že čas od času vidět takový film není špatné. ()

Rediik

Pomalý a nevinný začátek. Nová škola, noví přátelé, focení, krásná krajina a roztomile divná Shizuru. Jak já si přála, aby si i v New Yorku Shizuru vymýšlela a do poslední chvíle jsem doufala, že je to jenom naoko.. Bohužel, mé přání se nesplnilo a já zase pro jednou zjistila, že jsem na takový film vůbec nechtěla koukat (původně jsem chtěla komedii). Jaká ironie. Ale i přesto toho vůbec nelituju, protože je to krásný snímek s pěkným dějem, který jsem si vychutnala i přes ty slzy. Nakonec i ta Shizuruina výstava fotek byla krásná. ()

Sennhie

Byl jsem v sedmém nebi a šťastný. V závěru jako kdyby mi byly svázány nohy a někdo mě hodil přes palubu přímo na dno pekla. ()

Sathana

Strašně patetičtí herci, kterým se nedá věřit vůbec nic, co rádoby přirozeně hrají. Samoúčelný příběh a šíleně zdlouhavý konec. ()

CerstvySneh

Pekné. Dej si tak pomaly plynie od jedného podareného záberu k druhému. Príbeh je nevinný a milý a také sú aj postavy. A nebyť toho, že som emocionálny tupec, tak záver filmu strávim namiesto jeho sledovania, zháňaním vreckoviek. ()