Rachel je divoká sedmnáctiletá dívka a matka to s ní nemá lehké. Pošle ji proto k babičce, kde platí přísná pravidla. V malé vesničce však vyjde najevo jedno velké tajemství, které je možná důvodem jejího chování... Sedmnáctiletá Rachel je dáreček k nezaplacení. Pije, zkouší drogy a je promiskuitní. Její matka Lily si s ní neví rady, a tak ji pošle do domu své matky Georgii, kam přísahala, že se sama nikdy nevrátí. Ta žije životem s jasně danými pravidly – Bůh je na prvním místě a těsně za ním je tvrdá práce. To samé vyžaduje od všech, kteří žijí u ní doma. Pro svou vnučku tedy zařídí práci sekretářky u doktora Simona Warda, místního veterináře, který neoficiálně léčí i lidi. Rachel s ním nejprve flirtuje, ale Simon ji odmítne. Stále chová nějaké city k její matce, se kterou kdysi chodil. Mezitím se Rachel skamarádí s Harlanem. Mladým chlapcem, který je mormon. Ten se Rachel svěří, že je stále panic a že si vezme dívku June, s kterou má domluvený sňatek. Rachel je rebelka, a když tohle slyší, začne jí Harlan lákat. Svede ho a poskytne mu orální sex. Harlan má takové výčitky svědomí, že spolu s Rachel jede za June a všechno jí řekne. Ta mu zakáže se s ní dále vídat a pověří své kamarádky z města, aby Rachel sledovaly. Rachel to štve, a tak jim jednoho dne řekne, že pokud jí budou nadále sledovat, zprzní všechny jejich kluky. Od té doby jí dají pokoj. Jednoho dne Rachel jen tak mezi řečí řekne Simonovi, že ji její nevlastní otec, Arnold, sexuálně zneužíval od jejích dvanácti let. Simon neváhá a prozradí to Georgii. To Rachel nečeká a tvrdí, že si vše vymyslela. Georgia zprávu i tak řekne své dceři, která je nejprve přesvědčená, že si Rachel vymýšlí. Přijede tedy za ní a snaží se zjistit pravdu. Později jí uvěří, začne pít a požádá o rozvod. To Arnold nechce nechat jen tak a za Lily přijede. Georgia ho okamžitě vyhání ze svého pozemku, ale Arnold odejde až pod hrozbou, že mu rozbije jeho nové, vysněné a milované ferrari. Rachel vidí, že její matka nedokáže unést pravdu, a proto řekne, že si celou věc vymyslela, aby zjistila, zda jí uvěří... (TV Prima)

Lencha

Po prvních pár minutách filmu jsem si říkala, copak je tohle za dílko:-) Film nám ukazuje 3 ženy a vztahy mezi nimi:-) K tomu se přidává pár mužů, kteří vnáší do filmu zpestření:-) Jane Fonda jako matka a babička, která má svá pravidla, která platí pro všechny bez výjimky, Felicity Huffman jako dcera a matka, která se ráda napije, kouří, nesnáší svou matku a má problémový vztah se svou dcerou a Lindsay Lohan, která je vnučkou a dcerou, která ráda svádí muže, jede si život bez pravidel a je značně nevyrovnaná... Zní to jako nuda, ale v tomhle filmu to nuda není. Hlavně kvůli hereckým výkonům. Ve filmu se objeví i zápletka, která ve finále sblíží všechny 3 ženy. Film si určitě 4 hvězdy zaslouží;-) ()

Mr.Jackass

Bál jsem se hrozné romantiky, která naštěstí nepřišla. Skvělé ženské herecké výkony a i hodně hutný příběh mezi mormony, alkoholikem a zneužitou dcerou. Hodně zasloužené 4* ()

Lukoboss

No celkem se to dalo přežít, i když to ani zdaleka není můj šálek kávy. Lindsay si konečně zahrála něco jiného než naivní teenagerku, ale to je asi tak všechno. PS: když babička vypadá skoro líp než matka, je to trochu zvláštní :) ()

skinny

Po dlouhé době konečně nějaký pořádný film s Lindsay Lohan, zdá se, co se týče filmových rolí, že nám dospěla a tahle role ji byla šitá přimo "na tělo"... ()

Ferinka

A pak má z amerických dětí vyrůst něco kloudného.... I když všechny tři holky hrály poměrně dobře, pointa i celý příběh stály víceméně za starou belu. A třešničkou na dortě byli ti mormorni.. ()

chmíří

Přiběh o napravení zlobivé holky (Lohan) za pomoci své přísné babičky (Fonda) je sice trošku delší než by bylo potřeba (- 15min bych doporučoval :-), ale v celku zajímavý a až na konec sem se nenudil a to i díky skvělému obsazení ( Jane Fonda si roli přímo užívá a Lindsay Lohan hraje jednu ze svých nejlepších rolí - já říkal je to není jen okrasa ve filmech). Takže doporučuji skouknout a Lindsay bych doporučoval stejnou kůru a rázem tady bude další skvělá herečka.... ()

velkyvezir

Na tomto filmu je zřejmé, jak Lohanová mrhá talentem, když namísto charakterních rolí se poflakuje po nočních podnicích. Samotný film je koukatelný, byť pár věcí je tam nedotažených (do očí bijících proměn "otčím mne (ne)znásilnil)" a záběrů na bytnou hrající na housle bez žádné pointy. Lohanová je neuvěřitelně sexy a jindy bych jen za to přidal hvězdu, ale za to její chlastání ji nepřidám... a má to!:-) ()

cab

Kdo ceka romantickou komedii, jak je zde nepatricne napsano v popisku, bude zklaman, protoze bude postaven pred rodinne drama, ktere divakovi vykresluje vztahy tri generaci nezneho pohlavi, jez az tak nevinne ci laskyplne zranitelne pri prvnim setkani nejsou. S postupem casu se film snazi dostat pod jejich slupku a vysvetlit, proc se chovaji jak se chovaji. Podari se jen malo z toho, co bych od takoveho snimku cekal a nakonec ve me zanechal pachut nedodelaneho vytvoru s mnozstvim zbytecnych ci tezko pochopitelnych vyusteni. Navic klise sem, klise tam. 50% ()

Tessie

Pravda, že příběh je trošku poslabší. Ale perfektní humor a ty hlášky... ty jsou prostě supr. Pěkná pasaž byla, když si s frajerem dosud nedotčeným hrála Rachel a ten to šel napráskat své přítelkyni, protože to jeho svědomí neuneslo... Rachelino "Vždyť jsem ho jenom kouřila, nebylo to rande a ani jsem mu nedala pusu!" ... to bylo fakt cool. Pro mě moc příjemná komedie s fantastickou Lindsay. ()

Holina

Pardon, ale tohle v žádném případě nebyla komedie. To je jako tvrdit o troškově Kameňáku, že se jedná o thriller ()

dopita

Drama nebo možná komedie o jedné rodině s několika kostlivci ve skříni. Ale natočil to Garry Marshall, takže film velmi svižně odsejpá, je vcelku zábavnej a nikterak neuráží. Jo a tradičně se tu mihne Hector Elizondo, tentokrát hraje indiána. ()

1860

Co si budeme povídat, na Lindsay se hodně dobře kouká, a možná proto jsem tenhle průměrný snímek vydržel až do konce.. Ten se snaží o drama, ale je tak emocionálně povrchní, že to vůbec nefunguje, a další změť některých scén, které vás dokonale zmatou (protože se tváří, že tam vůbec nepatří), taky nepřidá.. Udělalo mi radost, že se to nepřehouplo do stupidní komedie typu "namyšlená z velkoměsta na venkově", ale moc to na mě nezapůsobilo.. ()

Kovaja

Ani na vteřinu sem se při tomhle kousku nenudil.Výběr hereček snad nemoh být lepší.J.Fonda jako babička naprosto okouzlující svým přístupem k výchově jak dcery tak vnučky.F.Huffman v roli zofalé matky mi taky sedla.No a nejlepší na konec.L.Lohan jakožto dcera rebelka která má na všechno svoji pravdu a nemíní poslouchat názory druhých.Hodně upřímná a bezprostřední dalobise říct potvora která má jiskru v oku a je vidět že to s chlapy opravdu umí.:-)) ()

Ondis

Tolik protivných rolí v jednom filmu, tolik trapných zásad a pak zase lež, lež, lež. Nepříjemně působící snímek, který ze dna dostávají herecké výkony a pěkná Lindsay. Dvě a půl *. ()

bo.rec

Frackovitost Lohanová snad ani nemusela hrát..... Proto jí to tak šlo.... Jednu * dávám za Felicity Huffman (mám pro ni slabost ze Zoufalek). ()

Haymar

Mistr romantických mega-klišé a pohádkové naivity Garry Marshall (jehož kouzlo úspěchu spočívá v dobrém výběru těch správných herců), nám servíruje další pecku s prostoduchým, předvídatelným, přímočarým dějem, která je však podána s takovou lehkostí, že je příjemně stravitelná a vlastně i celkem zábavná. Velký díl na tom má nestárnoucí Jane Fondová, která defakto táhne celý film. Za zmínku stojí překvapivě i Lindsay Lohan, z které snad nekonec ještě bude opravdová herečka... ()